Zlato v kosmetice

Dochází Vám pleťové krémy? Máte svoji oblíbenou značku, nebo rádi zkoušíte novinky? Chcete-li dopřát své pleti maximální péči, pak můžete vyzkoušet krémy s obsahem zlata. Vaše pleť bude prozářená, ale také se budete moci těšit z vyhlazení jemných vrásek.

Využití zlata v kosmetice

Zlatem se nemusíme jen zdobit. Ostatně, zlato se používá i ve stomatologii. A v kosmetickém průmyslu zlato zaznamenává také velké úspěchy. Zlato se však nepoužívá ve veškerých pleťových přípravcích. Ostatně, není toho ani třeba například u mladé pleti. A tak** pleťové přípravky s obsahem zlata** spíše objevíte u krémů, sér pro zralou pleť. Je-li Vám 40 a více let, pak si můžete dopřát zlata v pleťových přípravcích.

Jaká kosmetika má omlazující účinky?

Hledáte pleťové přípravky, které by se mohly pochlubit antioxidačními a omlazujícími účinky? Pak můžete zvolit právě pleťové přípravky, do kterých je přidáno zlato. Při pravidelném používání takovýchto pleťových přípravků, se budete moci těšit z obnovené pokožky.

Z účinků zlata se již těšili v Egyptě

Používání zlata v kosmetice není žádnou novinkou. Zlato v kosmetice využívali a znali již staří Egypťané. Těžko říci, zda byla dlouhá pauza a zlato přestalo být složkou pleťových krémů. Každopádně se v současnosti můžeme těšit z takovýchto pleťových přípravků. A tím, jak bude stoupat obliba a poptávka po krémech s obsahem zlata, můžeme jistě počítat, že nás výrobci krémů jistě překvapí s nějakou tou novinkou.

V jakém věku používat kosmetiku se zlatem?

Je Vám kolem třiceti či méně? Říkáte si, proč si nemůžete zakoupit kosmetické produkty se zlatem? Samozřejmě, že můžete, ale z jejich účinků se bohužel nebudete tak těšit, jako v pozdějším věku. Navíc, pokud „přeskočíte“ řadu krémů, určených Vaší věkové skupině a rovnou začnete například s krémy pro zralou pleť, pak si nepomůžete, spíše naopak. Možná toto zamýšlíte udělat se záměrem dopřát pleti maximum a zdá se Vám, že pleťové přípravky pro zralou pleť jsou svým složením a účinky nedostižné. Pravda je to jen z části. Pokud však mladá pleť „obdrží“ přípravky na zralou pleť, pak ji příliš lehce zhýčkáte. Navíc mladá pleť nevyužije a ani není schopna využít všechny obsažené látky z pleťových krémů pro zralé.

Kosmetické přípravky se zlatem

Pokud se rozhodnete pro určitou řadu** pleťových přípravků**, pak je dobré si pořídit jejich komplet, tj. oční krém, denní krém, noční krém, případně i sérum, či kapsle.

Pokud zvažujete zakoupení pleťových přípravků se zlatem, pak i v jejich případě je vhodné si pořídit ucelenou řad. A to z jednoho prostého důvodu. Jednotlivé přípravky z řady se vhodně doplňují a jejich účinek se zvyšuje. Pořídit si tak můžete oční krém se zlatem, denní krém, noční krém, pleťovou masku, ale také tělový krém. Řada přípravků však může být doplněna ještě o další přípravky. Vždy však záleží na konkrétní značce. A když jsme již u značky. Také v tomto případě je lepší nekombinovat, tj. nemít například denní krém od jedné firmy a noční krém od jiné firmy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18973 (novesluzby.cz#23033)


Přidat komentář