Účinná kryolipolýza Praha-východ

Pokud patříte mezi ty, kterým se nedaří zhubnout v problémových partiích ani po hodinách dřiny ve fitcentru či po trápení se při redukčních dietách, může Váš problém vyřešit novinka, kterou je liposukce zmražením, zvaná kryolipolýza.

Kryolipolýza v salonu Praha-východ

Kryolipolýza je poměrně mladá neinvazivní metoda formování postavy, která je zcela bezpečná a lékařsky ověřená. Kryolipolýza je v podstatě liposukce, která je však nechirurgická a absolutně bezbolestná, založená na zmražení inkriminovaného místa. Jedná se tedy o liposukci provedenou zmražením, která nezpůsobuje žádné jizvy, či jiné narušení pokožky, nezpůsobuje modřiny ani otoky a přitom jsou její účinky zcela srovnatelné s klasickou liposukcí. Velká výhoda této metody také je, že ihned po** provedení kryolipolýzy** se můžete okamžitě vrátit k běžnému životu, bez jakékoliv rekonvalescence nebo omezení. Samotný zákrok trvá přibližně hodinu a není nijak nepříjemný.

Díky této metodě se můžete zbavit tukových polštářů i v místech, kde se Vám je nedaří shodit cvičením nebo diety. Mezi problémové partie lze zmínit tukové polštáře na bocích, břichu, hýždích, apod. Nechat se ošetřit touhle metodou můžete v různých ordinacích, či kosmetických salonech, nicméně je nutné dbát na to, aby se jednalo o ověřenou a profesionální firmu Praha-východ, která má vyškolený personál, dostatek zkušeností a především oprávnění kryolipolýzu provádět.

Formování postavy, bezbolestné hubnutí Praha-východ

Jak již bylo nastíněno výše, asi mezi hlavní přednosti této ojedinělé metody formování postavy, je její bezbolestnost a to, že se neprovádí chirurgickou cestou. Díky tomu se nemusíte obávat delší rekonvalescence, injekčních stříkaček, braní anestetik, nemusíte se také obávat možných modřin, otoků, nerovnosti kůže, apod. Velkou předností kryolipolýzy je také fakt, že výsledky snížení tukové vrstvy jsou patrné již po první návštěvě, kdy k jejich redukci dochází přibližně do dvou měsíců od aplikace. Po prvním ošetření touto metodou se do dvou měsíců redukuje tuk až o 25 % a do šesti měsíců až dokonce o 25 % nebo i více. Jedinečnost této metody také spočívá v tom, že ihned po zákroku se můžete věnovat Vašim každodenním aktivitám bez jakéhokoliv omezení, včetně sportu. Samotný zákrok není nijak nepříjemný, naopak při něm můžete relaxovat, číst si, poslouchat hudbu, je možné při něm třeba pracovat na notebooku, apod. Kryolipolýza nabízí klientům shodit přebytečná kila, avšak aby byl výsledek trvalý, je nutné dodržovat alespoň základní podmínky zdravého životního stylu.

Neinvazivní metoda hubnutí - liposukce zmražením Praha-východ

Kryolipolýza je tedy poměrně mladá, neinvazivní metoda formování postavy, kterou lze také označit jako liposukci zmražením. Jak již název napovídá, jedná se o neinvazivní zmražení tukových buněk na problémových partiích. Jakmile se pomocí speciálního přístroje tukové buňky zmrazí, dochází k jejich narušení, zatímco ostatní tkáň není na chlad tak citlivá a zůstává tak neporušena. Poté, co se tukové buňky pomocí nízké teploty naruší, dojde k vyloučení jejich obsahu do mezibuněčného prostoru. Zbytky tukových buněk se dále z mezibuněčného prostoru dostávají do lymfatického systému, díky kterému se postupně vyloučí ven z těla.

Při kryolipolýze dochází k tzv. apoptóze, což je zjednodušeně řečeno programové narušení tukových buněk a jejich následné vyloučení ven z těla pomocí lymfatického systému. Tím, že se z tkáně vyloučí poškozené tukové buňky, začnou zbylé tukové buňky nahrazovat místa po již odstraněných buňkách, přičemž dojde k jejich shlukování k sobě. Jakmile se začnou zbylé tukové buňky shlukovat k sobě, dochází tím ke zmenšování tukové vrstvy a tím pádem i k hubnutí. Narušení buňky a vyloučení jejího obsahu ven z těla lymfatickým systémem je fyziologický a přísně regulovaný děj. Tělo si samo pomocí lymfatického systému odstraňuje ven z těla poškozené buňky a lipidy. Jak je již uvedeno, okolní tkáň není na chlad tak citlivá, proto je před tímto celým procesem dostatečně chráněna a nemusíte mít obavu z jakéhokoliv poškození.

Kontraindikace kryolipolýzy

Jestliže jste se pro tuto metodu rozhodli, je určitě dobré navštívit nějaké profesionální studio, kde kryolipolýzu provozují, a kde Vám vyškolený personál sdělí, v jakých případech není aplikace vhodná, čímž se vyhnete možným nežádoucím účinkům. Kryolipolýzu nelze doporučit osobám, které trpí onkologickým onemocněním. Metoda je nevhodná i pro osoby, které trpí onemocněním srdce, arteriosklerózou, cévním onemocněním, případně mají kardiostimulátor. Nedoporučuje se i osobám trpící epilepsií, kožním onemocněním, především v místě aplikace, dále onemocněním ledvin, jater, nebo osobám citlivým na chlad. Kryolipolýze by se raději měly vyhnout i osoby, které mají onemocnění slinivky, diabetes 3. stupně, Raynaudův syndrom, při problémech s tělesnou regulací, při virové infekci, apod. Kryolipolýza není vhodná i pro těhotné ženy.

Kosmetická studia Praha-východ

Dnešní moderní kosmetická studia nabízejí většinou vysokou úroveň poskytovaných služeb a snaží se vycházet vstříc potřebám zákazníka. V takových studiích si díky kvalitní péči můžete hýčkat a rozmazlovat své tělo, které si to zcela jistě zaslouží. I když si mnozí mohou mylně myslet, že taková studia jsou zaměřená více na potřeby žen, opak je pravdou, protože i muži si mezi nabízenými službami vyberou. Většinou se jedná o komplexní nabídku služeb péče o tělo, ale také duši. Součástí tak může být kompletní kadeřnický salón, pedikúra, nejrozličnější masáže, péče o pleť a v neposlední řadě v tomhle článku zmiňovaná liposukce zmrazením.

Kosmetická studia mohou nabízet celou řadu masáží, při kterých budete nejen relaxovat a regenerovat, ale díky kterým si upevníte i své zdraví. Může se jednat o klasické masáže, masáže lávovými kameny, lymfatické masáže, thajské a mnohé jiné. Důležitý je ovšem vyškolený a zkušený personál s profesionálním přístupem. Právě nabízené služby a kvalita jejich provedení vedou k tomu, že si takové studio oblíbíte a budete jeho věrnými zákazníky. Díky takovému studiu si zlepšíte postavu, pleť, můžete relaxovat při masážích, změnit účes nebo celou vizáž, apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19007 (novesluzby.cz#23636)


Přidat komentář