Účinná kryolipolýza Praha 4

Boj s podkožním tukem nemusí být celoživotním problémem. Rozhodněte se pro nechirurgickou a bezbolestnou metodu kryolipolýzy a vaše problémy s tukovými polštářky budou definitivně vyřešeny.

Kryolipolýza, ptáte se na význam tohoto slova? Kryolipolýza se řadí mezi nechirurgické nebo také neinvazivní metody, jak se zbavit podkožního tuku a zmírnit projevy celulitidy. Přístroje, které tuto metody umožňují, najdete v kosmetických salónech a také lázeňských zařízeních. Rozhodněte se jednou provždy zbavit tukových polštářků a vyzkoušejte tuto revoluční metodu. Záleží jen na vás, na které části těla budete chtít tuto metodu vyzkoušet. Navštívíte-li odborné studio, vysvětlí vám zde vše, co se kryolipolýzy týká. Po bezbolestném zákroku se můžete těšit ze změn, které budete na svém těle moci pozorovat. Najděte si zařízení, kde tuto službu nabízejí.

Účinná kryolipolýza Praha 4

Existují různé metody, jak bojovat s přebytečnými kily. Jednou z nejnovějších metod, jak bojovat s tukem uloženým v problematických partiích je kryolipolýza nebo také liposukce zmražením. Účinnost této metody se rovná klasické liposukci s tím rozdílem, že kryolipolýza je celkově pro klienty lépe snesitelná.

Tato moderní technologie ochlazuje tukové buňky. Proces ochlazování poté vede ke krystalizaci tukových buněk a jejich odumření. Pomocí bílých krvinek se odumřelé buňky dostanou pryč z organismu. Kryolipolýza se řadí mezi nechirurgické, bezbolestné metody a nedochází při ní k poruše celistvosti pokožky. U této metody nemusíte mít obavu z modřin, otoků nebo nerovností na kůži. Další výhodou této metody je nulová doba rekonvalescence. Po kryolipolýze se můžete ihned navrátit do pracovního procesu. Také nemusíte mít obavy z délky zákroky, odstranění tuků pomocí této metody trvá přibližně 60 minut.

Proč se tedy rozhodnout pro tuto metodu neinvazivní liposukce? Výhodou této neinvazivní metody je, že nemusíte držet žádné diety, pitný režim a pohybovou aktivitu. Tato metoda vás žádným způsobem neomezí. Kryolipolýza je bezpečná metoda, která nezpůsobuje zvyšování hladiny cholesterolu a triglyceridů. Je dokázáno, že po první proceduře kryolipolýzy se tělo zbaví až 25% tuku a efekt poté vzrůstá. Změny na těle je možné pozorovat ihned po zákroku a výsledek této metody je trvalý.

Jak probíhá procedura kryolipolýzy

Procedura kryolipolýzy probíhá tak, že speciální aplikátor ochladí co největší množství tukové tkáně. Speciální přístroj, který je k tomuto určen, současně brání pokožku před podchlazením a působí na celou oblast jednotně.** Zmrazení tukových buněk** spustí apoptózu, tedy buněčnou smrt. Tukové buňky odumírají a pomocí lymfatického systému a bílých krvinek se mrtvé buňky dostanou přirozenou cestou ven z těla. Tkáň, která obklopuje tukové buňky, nereaguje na proces zchlazení a je tak před kryolipolýzou chráněna. Výzkumy totiž ukázaly, že tukové buňky jsou na chlad citlivější než pokožka, nervy nebo svaly.

Proces, ve kterém dochází k odumírání buněk, je postupný a tak nedochází k zvýšení hladiny cholesterolu nebo glyceridů. Po odstranění tukových buněk dojde ke zmenšení a vymodelování tukové vrstvy. A vy ihned po této proceduře můžete na svém těle pozorovat viditelné změny. Tato metoda zajistí u každého klienta úbytek tukové tkáně až o 25%.

Co dělat před kryolipolýzou

Proceduru kryolypolýzy předchází konzultace s odborníkem Praha 4. Během konzultace se s odborníkem poradíte o části těla, kterou si chcete nechat ošetřit. Mezi nejcitlivější se řadí oblast vnitřních stehen, proto se zde většinou kryolipolýza provádí při teplotě okolo 0°C. Proces kryolipolýzy funguje již při teplotě 4°C, takže nemusíte mít strach o výsledný efekt. Na vámi vybranou část těla se nejdříve položí ochranná membrána a poté se přiloží hlavice s vakuem. Proces je zahájen na krátkou chvíli zahřátím a poté zmrazením. Klient během prvních okamžiků cítí chlad, tento pocit po několika minutích přejde. Jedna partie je ošetřována přibližně po dobu 50 minut. Část těla je poté ošetřena olejem. Po této proceduře může být tělesná partie na určitou chvíli zarudlá, přecitlivělá nebo necitlivá. Opakovat ošetření stejné partie lze za 2 měsíci, jinou partii lze ošetřit za 7 dnů. V závislosti na rozsahu ošetření je možné tuto proceduru opakovat 3x na jednom místě.

Přibližně hodinu před tímto zákrokem by klient neměl nic jíst a minimálně 2 hodiny před zákrokem také nesmí kouřit. Před zákrokem se doporučuje pité ovocných šťáv. Během samotného průběhu kryolipolýzy klienti dostanou napít, měří se jim krevní tlak a také je monitorován puls. V případě, že vše probíhá v pořádku, může klient ihned po zákroku odejít do zaměstnání nebo domů. Po zákroku nemusí klient měnit své stravovací návyky.

Pro koho není liposukce zmražením vhodná

Kryolipolýza se nedoporučuje v případě, že trpíte alergií na chlad, epilepsií, srdečním onemocněním, hypertenzí, hemofilií, trombózou. Tento zákrok se dále nedoporučuje v době těhotenství, menstruace. Dále není vhodný pro osoby s kovovými implantáty, kardiostimulátorem, pro osoby s nádorovým onemocněním, vysokým cholesterolem, diabetes, opakované hyperglykemii. Této metodě by se dále měli vyhnout lidé s kožním onemocněním a lidé s Raynadudovou chorobou. Před procedurou kryolipolýzy se vždy poraďte s odborníkem a seznamte ho se svým zdravotním stavem. Zmiňte i problémy, které se vám zdají nepodstatné.

Kryolipolýzy s certifikovaným přístrojem v Praze 4

Kryolipolýzy s certifikovaným přístrojem vám může nabídnout: bezbolestnou proceduru, žádné diety a omezení, podložené vědecké studie, zdravotní nezávadnost a trvalé výsledky bez JOJO efektu. Pomocí této unikátní metody lze odstranit tukové polštářky od oblasti nad koleny až po oblast pod hrudníkem, to vše také ze zadní a boční strany. Kryolipolýza vám může pomoci bojovat s tukem na vnitřní straně paží. Rozhodněte se pro tuto metodu, kdy po jedné návštěvě může dojít k úbytku 25 v některých případech až 35% tuku. Celkový efekt budete moci pozorovat maximálně do doby 3 měsíců. Co je zde velmi důležité, je trvalost tohoto efektu. Díky této metodě můžete účinně bojovat s nevzhlednými tukovými polštářky. Kryolipolýza může všem pomoci získat sebevědomí a navýšit tak kvalitu života. Přestaňte se trápit s nefunkčními metodami redukce tuku a dejte přednost metodě, která skutečně funguje. Kryolipolýza je revoluční technologie, která vám může skutečně pomoci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19006 (novesluzby.cz#23584)


Přidat komentář