Účinná kryolipolýza Praha 2

Jestliže patříte mezi ty, kterým se nedaří shodit přebytečný tuk v problémových partiích, i když sebevíc sportujete a držíte diety, je právě Vám určena nová metoda liposukce. Jedná se neinvazivní liposukci zmrazením, zvanou kryolipolýza.

Kryolipolýza je poměrně mladá, avšak rychle se rozvíjející metoda tvarování postavy, zejména v problematických partiích. Tato metoda je výjimečná především tím, že je velice šetrná k tělu a která je dostatečně účinná. Tato metoda spočívá v tom, že díky zmrazení určité části těla, dochází k destrukci tukových buněk. Jak je již výše zmíněno, jedná se o velice se rozvíjející metodu, která je využívána předními světovými klinikami, jež se zabývají estetickou medicínou. Zmrazení je mimo jiné také často využíváno například dermatology při léčbě nežádoucích útvarů na těle. To, že se jedná o velmi účinnou a bezpečnou metodu, potvrzují i klinické testy a studie, díky kterým tato metoda získala i certifikaci od přísného kontrolního úřadu, kterým je americká vládní organizace FDA. Metoda liposukce zmrazením Praha 2 je bezbolestná a zcela neinvazivní, díky čemuž se stala velice oblíbenou mezi pacienty, kteří se hodlají zbavit přebytečných kil.

Kryolipolýza Praha

Kryolipolýza – Praha 2

Aby byla tato poměrně nová metoda tvarování postavy co nejúčinnější, je nezbytné svěřit své tělo pouze do rukou odborníků a profesionálů. Mezi takové odborníky patří u nás i kosmetické a wellness studio Ilona paní Ilony Štechmillerové. Toto kosmetické a wellness studio se nachází v klidném a příjemném prostředí, přímo v centru hlavního města Prahy. Studio paní Ilony Štechmillerové se vyznačuje především kvalitními služby, které jsou důvodem spokojenosti zákazníků.

Kromě kryolipolýzy nabízí toto studio i jiné služby, mezi které patří například lymfodrenáže, kosmetika, suché uhličité koupele a v neposlední řadě i OXYGENOTERAPIE. Právě díky kvalitním službám a profesionálnímu přístupu se spokojení klienti stále do tohoto studia navracejí a doporučují jej svým známým. Pro stálé a věrné zákazníky jsou připraveny i různé výhodné akční a slevové nabídky. Otvírací doba tohoto studia je od pondělí do soboty, od 7 do 20 hod., přičemž v neděli dle objednání. Kosmetické a wellness studio Ilona naleznete na adrese: Lužická 4, 120 00, Praha 2, avšak objednat se můžete i prostřednictvím e-mailu: studioilona@seznam.cz nebo telefonicky na čísle: +420 734 399 388.

Účinná kryolipolýza v Praze 2 zde http://www.studio-ilona.cz/

Ůčinná kryolipolýza v Praze

Pokud Vás nabídka tohoto studia zaujala, nezbývá než doporučit prohlédnout si také kvalitně zpracované webové stránky: http://www.studio-ilona.cz/, kde se dozvíte podrobně vše o nabízených službách, dále zde naleznete aktuální ceník nebo fotogalerii.

Liposukce zmrazením tukových buněk Praha 2

Jak je zde již uvedeno, kryolipolýza je v podstatě neinvazivní liposukce, při které se zmrazí tukové buňky. Zmrazením tukových buněk v problémových partiích, se naruší jejich struktura, protože tukové buňky na rozdíl od jiných jsou mnohem citlivější na chlad. Poté co se tuková buňka naruší, vyloučí se její obsah do mezibuněčného prostoru a dále pak do lymfatického systému, kterým se odstraní ven z těla. Při zmrazení dochází tedy k cílenému narušení tukových buněk, aniž by byla nějak poškozena okolní tkáň, a následnému vyloučení ven z těla za pomoci lymfatického sytému. Jedná se o organizovaný, fyziologický a přísně regulovaný děj, kterému se také říká apoptóza. Jakmile se narušené tukové buňky odstraní ven z těla, začne se tuková vrstva zmenšovat, jelikož se zbývající tukové buňky k sobě více shlukují a vytlačují vzniklá prázdná místa. Díky tomuto procesu se tvaruje i postava.

Neinvazivní a bezbolestná metoda hubnutí Praha 2

Mezi největší výhody této formy liposukce je především její bezbolestnost a to, že je nechirurgická. Kryolipolýza se obejde bez anestetik, jehel, a také dlouhé rekonvalescence Další výhoda je ta, že výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, kdy asi do dvou měsíců od zákroku dochází k redukci tuku až o 20 % a do šesti měsíců až o 25 %. Po zákroku nevznikají žádné modřiny, otoky, apod. Zákrok jako takový není nijak nepříjemný, je možné při něm poslouchat hudbu, relaxovat, číst, atd. Ihned po zákroku je možné se věnovat Vašim každodenním aktivitám, dokonce i sportu.

Kryolipolýza - Studio Ilona

Tak jako každá jiná procedura má i kryolipolýza určitá omezení a kontraindikaci. Tato liposukce se nedoporučuje pacientům s onkologickým onemocněním, lidem trpícím epilepsií, těhotným nebo kojícím ženám. Kryolipolýza není vhodná i pro osoby které mají onemocnění ledvin, srdce, jater, kteří mají problémy s oběhovou soustavou nebo trpí kožními a infekčními onemocněními.

OXYGENOTERAPIE Praha 2 - zpomalení stárnutí

Oxygenoterapie je v podstatě léčba za pomoci kyslíku, která je v současné době hojně využívána nejen v medicíně, ale také mnohými wellnes studii, lázněmi, apod. Snahy o léčení touto metodou se objevili již v roce1774, ihned po objevení kyslíku jako takového. Z počátku byl kyslík používán k léčbě různých onemocnění, zejména při astmatu, tuberkulóze, ale také moru. Postupem času upadla do zapomnění a svého znovuobjevení se dočkala ve třicátých letech dvacátého století. Dnes se tato terapie provádí pomocí dýchací masky, díky které klient vdechuje koncentrovaný kyslík. Oxygenoterapie příznivě působí na celkovou regeneraci organismu, zpomaluje stárnutí, posiluje imunitní systém, snižuje stres, pomáhá při různých infekcích, apod. Tato terapie se využívá i při bolestech hlavy, psychických problémech, při plicních a dechových problémech a v poslední době se o ní hovoří i v souvislosti s doplňkovou léčbou rakoviny. Účinky oxygenoterapie přetrvávají ještě dlouho po absolvování této terapie. Tato terapie je také vhodná jako relaxační metoda pro přetížené a přepracované osoby

Zmražení tukových buněk

Suché uhličité koupele Praha 2

Suché uhličité koupele jsou příjemné lázeňské procedury, při kterých se aplikují plynové zábaly s kysličníkem uhličitým. Takové zábaly rozšiřují cévy a podporují vyšší vstřebávání kyslíku. Zábaly mají také vliv na prokrvení pokožky, zajišťují vyšší přísun živin a kyslíku do všech tkání, zejména k nervovým buňkám a mozku.  Zábaly se aktivuje také lymfatický systém a škodlivé látky se snadněji odvádějí z těla. Tato procedura také prokrvuje periferní části těla, zlepší se díky ní mozkové funkce, pozornost, atd. Procedura je velice příjemná a relaxační, při které pacient leží 45 minut ve vaku s kysličníkem uhličitým na lůžku za poslechu relaxační hudby. Pro zvýšení účinku je lepší proceduru několikrát opakovat.

Lymfodrenáže Praha 2

Lymfodrenáž má původ již ve staré tradiční čínské medicíně. Jedná se vlastně o speciální masáž, která se provádí pomocí jemné hmatové techniky, při níž se aktivuje lymfatický systém. Po ukončení této lymfodrenáže pracuje lymfatický systém 3 až 5 krát rychleji po dobu dvou hodin. Díky této masáži se zbavuje tělo velmi účinně nahromaděných toxinů a celkově se harmonizuje. Lymfodrenáž je možné provádět buď klasickým způsobem manuálně, nebo pomocí speciálních přístrojů. Lymfodrenáž posiluje celkovou imunitu, detoxikuje tělo, pomáhá od bolesti hlavy, zmírňuje otoky a celulitidu, apod.

V dnešní době je mnoho kosmetických a wellness studií, které jsou schopné zákazníkovi nabídnout celou škálu služeb, akčních balíčků, jež slouží k regeneraci, relaxaci a v neposlední řadě také k posílení zdraví. Tyto studia provádějí také nesčetné kosmetické zákroky a procedury, jako je například vyhlazení vrásek a mnoho jiného. Velká výhoda těchto studií je, že zde máte vše pohromadě a pokud jste se službami spokojeni, není důvod vyhledávat jiné provozovny.

Dokonalé tělo s kryolipolýzou

V dnešní době je mnoho kosmetických a wellness studií, které jsou schopné zákazníkovi nabídnout celou škálu služeb, akčních balíčků, jež slouží k regeneraci, relaxaci a v neposlední řadě také k posílení zdraví. Tyto studia provádějí také nesčetné kosmetické zákroky a procedury, jako je například vyhlazení vrásek a mnoho jiného. Velká výhoda těchto studií je, že zde máte vše pohromadě a pokud jste se službami spokojeni, není důvod vyhledávat jiné provozovny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19004 (novesluzby.cz#23260)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat