Účinná kryolipolýza Praha 10

Pokud chcete docílit dokonalé postavy, není určitě od věci doplnit vaše snažení o některou z moderních metod, nabízenou kvalitními kosmetickými salony. Mezi takové účinné metody patří mimo jiné i kryolipolýza.

Co je kryolipolýza

Kryolipolýza je poměrně mladá moderní metoda sloužící k formování postavy, především na problematických místech. Účinky kryolipolýzy ocení zejména ti, kteří drží diety, pravidelně cvičí a i přesto se jim nedaří na problematických partiích odbourat přebytečný tuk. Mezi takové problematické partie patří zejména boky, hýždě, apod. Jedná se v podstatě o liposukci zmražením, která je oproti klasické metodě bezbolestná, neinvazivní a přitom výsledky jsou srovnatelné. Kromě toho, že je kryolipolýza bezbolestná a nechirurgická, nenarušuje také celistvost pokožky, nezpůsobuje modřiny, otoky a především není po zákroku nutná žádná rekonvalescence. Zákrok touto metodou není nijak nepříjemný a trvá přibližně pouze hodinu. Pokud jste se rozhodli odstranit přebytečné tuky na místech, kde se těžko shazují, je účinná kryolipolýza nejlepší volbou. Aby byl výsledek této metody co nejlepší, je důležité se svěřit do rukou opravdového profesionála, který má odborné znalosti a zkušenosti.

Jak kryolipolýza funguje

Tato moderní metoda formování postavy funguje na principu neinvazivního zmražení tukových buněk. Tímto zmrazením se jednoduše řečeno naruší tukové buňky, jejich obsah se vyloučí do mezibuněčného prostoru a následně i do lymfatickéh

o systému, díky kterému se přirozenou cestou vyloučí spolu ven z těla. Jedná se o zcela

přirozený, organizovaný, fyziologický a přísně regulovaný děj, který se označuje jako apoptóza. Tělo se tak samo, přirozenou cestou, zbaví pomocí lymfatického systému poškozených buněk a lipidů. Jakmile dojde k odstranění narušených tukových buněk, začnou se zbývající tukové buňky shlukovat k sobě, vytlačovat prázdná místa a tím dojde ke zmenšení tukových vrstev. Vzhledem k tomu, že okolní tkáň není tak citlivá na chlad jako tukové buňky, nedojde k žádnému jejímu poškození.

Výhody kryolipolýzy

Mezi největší výhody této moderní metody formování postavy patří zejména to, že je** nechirugická a bezbolestná.** Tím, že je metoda nechirurgická, nemusíte tak mít obavy z injekčních stříkaček, anestetik a dlouhé rekonvalescence. Během zákroku, který není nijak nepříjemný, můžete například poslouchat hudbu, relaxovat, číst si, pracovat na notebooku apod. Jak je již výše zmíněno, po zákroku není potřeba žádná rekonvalescence, a tudíž se můžete v podstatě ihned poté věnovat vašim běžným aktivitám, dokonce i sportu. Nezanedbatelné je také to, že po aplikaci kryolipolýzy nevznikají žádné modřiny, otoky či nerovnosti kůže. Je nutné také uvést, že viditelné výsledky této metody jsou patrné již po prvním ošetření, přičemž minimální redukce tuku je do dvou měsíců až 20% a do šesti měsíců až do 25% a více.

Případná kontraindikace kryolipolýzy

I když se jedná o bezpečnou metodu, tak i přesto by vás měli v** profesionálním kosmetickém salónu** seznámit s možnou kontraindikací. Liposukci zmražením by neměli podstupovat například pacienti s onkologickým onemocněním, dále také osoby trpící epilepsií, onemocněním ledvin, jater, srdce. Tato metoda není vhodná také pro pacienty, jež mají problémy s oběhovou soustavou a kteří mají kožní nebo infekční onemocnění. Kryolipolýza je samozřejmě nevhodná i pro těhotné a kojící ženy. Pokud trpíte nějakým vážnějším onemocněním, je určitě lepší se o aplikaci** kryolipolýzy** poradit s odborníkem, popřípadě s vašim ošetřujícím lékařem.

Lipo laser one

V současné době jsou některé špičkové** kosmetické salony** vybaveny novinkou, nazvanou** Lipo laser one,** která také slouží k odstranění nežádoucí tukové vrstvy. Jak název napovídá, při této metodě se využívá diodového laseru, který je schopen naráz ošetřit několik problematických partií. Tento převratný přístroj je vyzkoušen mnoha miliony žen, převážně v USA a Austrálii, kde se těší obrovské oblibě. Tento přístroj je vybaven potřebnými certifikáty a jeho účinnost prokázaly četné studie. Lipo laser one využívá přirozených metabolických procesů v těle a paměťového efektu, díky kterému si informaci o hubnutí předají a dochází tak k úbytku tuku na celém těle. Průměrné úbytky jsou dokonce až 9 cm. Je prokázáno, že díky působení nízko úrovňového laseru se tukové buňky stimulují tak, že začnou v nich obsažený tuk emulgovat. Tento zkapalněný tuk pak prochází do mezibuněčného prostoru, dále pak do lymfatického systému, prostřednictvím kterého se vyloučí z těla ven.

Radiofrekvence

V moderních kosmetických salonech se využívá k odbourávání tuku tzv. multipolární nebo bipolární radiofrekvence s funkcí podtlaku. Inovovaná multipolární radiofrekvence má za následek to, že dodá tepelnou energii hluboko do podkožního tuku, přičemž současně aplikuje elektromagnetické vlny. To má za následek, že se stimulací kolagenových vláken vytvoří nový kolagen. Multipolární radiofrekvence je skvělý pomocník při boji s celulitidou a vynikající výsledky má také při liftingu pokožky. Bipolární radiofrekvence ovlivňuje jak povrchovou vrstvu pokožky, tak i hlubší tukové vrstvy. Tento druh radiofrekvence má také vliv na zrychlení metabolismu. Kombinovaná radiofrekvence a podtlaková masáž viditelně zlepšuje celulitidu a má také za následek lifting pokožky. Aby byl výsledný efekt co nejlepší, je vhodné se podrobovat udržovacím procedurám.

Ultrazvuková kavitace

Mezi další metody, jak se zbavit přebytečného tuku na problematických místech, patří také ultrazvuková kavitace. Tato metoda je také, spolu s ostatními, nabízena v kosmetických salonech. Během kavitace se vytvoří ultrazvuková vlna, která v tukové buňce vytvoří tzv. mikrobubliny, jež se postupně zvětšují. Díky této metodě se naruší celistvost tukové buňky, což má za následek její rozpad a uvolnění tuku. Tahle unikátní metoda se zaměřuje především na hluboko uložené tukové buňky, kterým dokonale naruší jejich strukturu. Pokud jste se rozhodli pro redukci svých tukových polštářů, je nutné mimo aplikaci výše uvedených metod také dbát na zdravý životní styl, zejména na dostatek pohybu a kvalitní pravidelnou stravu. Jen díky kombinaci moderních kosmetických metod, společně se zlepšením životního stylu, dosáhnete opravdu krásné a dokonalé postavy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19053 (novesluzby.cz#23992)


Přidat komentář