Účinná kryolipolýza Praha 1

Trápí vás nesouměrná postava, kila navíc, celulitida, nebo i další problémy vaší postavy? Nedaří se vám zhubnout pomocí diet a cvičení? Pak můžete vyzkoušet nejúčinnější metodu na hubnutí, kterou je kryolipolýza.

Jak vytvarovat tělo?

Nevíte jak vytvarovat své tělo do příjemných a krásných křivek? Máte pár kilo navíc a nějak se jich nemůžete zbavit? Nebaví vás systematické cvičení a omezující diety, které jsou při vašem pracovním vytížení stejně téměř nemožné? Pak je na čase vyzkoušet pomoc v podobě neinvazivních metod, které jsou maximálně účinné. Dokonce některé z nich patří ke světovým špičkám, mají garantované účinky a jsou vysoko hodnoceny. Mluvíme o** kryolipolýze**, která prošla řadou výzkumů, a ty nakonec pomohly vyvinout špičkový přístroj, který umí více než kterýkoli jiný. Dokáže odbourat, a to trvale,** minimálně 25% tukové vrstvy pokožky**. A to již je opravdu viditelný výsledek, který stojí za vyzkoušení. Navíc metoda je nebolestivá a nepotřebujete ani neschopenku. Výborně pomáhá každému, kdo ji vyzkouší. Mužům i ženám. Pokud tedy i vy patříte k lidem, kterým se hubnutí tak nějak nedaří, pak se obraťte na studio, kde kryolipolýzu provádějí a vyzkoušejte její účinky. Věřte, že budete mile překvapeni.** **

Účinná kryolipolýza Praha 1

Jde v současné době o nejúčinnější metodu redukce podkožního tuku. Vysokou účinnost zaručují nejen testy, ale i moderní špičkový přístroj, který byl vyroben na základě dlouhého výzkumu a prošel složitými schvalováními. Dnes s jeho pomocí můžete dosáhnout minimálně 25% úbytku tukových buněk na ošetřovaném místě. A to jsou již výsledky viditelné pouhým okem. Kryolipolýza jde volně přeložit jako liposukce zmražením. To je opravdu výstižné přirovnání, jen s rozdílem, že nejde o mráz, ale chlad. Kryolipolýza je navíc neinvazivní metoda, což znamená žádné operace, žádná neschopenka, žádná pooperační péče. Ošetření touto metodou se provádí v salonu, a po jeho skončení můžete dělat vlastně cokoli. Je nebolestivé a neomezující. Za to je vysoce účinné.

Jak funguje kryolipolýza?

Jak již bylo napsáno, kryolipolýza funguje na základě** zchlazení tukových podkožních buněk.** To zapříčiní jejich** odumření a následné vyloučení ven z těla.** Kryolipolýza se provádí speciálním přístrojem, který velmi těsně nasaje ošetřované místo a následně ho zchladí až na -4°C. To je teplota, která spolehlivě ničí tukové buňky, ale nijak nezasahuje okolní tkáň, ani jiné orgány těla. Zchlazení tukových buněk vyvolá Apoptózu, která je vlastně řízeným odumíráním buněk. Buňky tedy dostanou signál a postupně odumřou. Následně Makrofágy, což jsou buňky přirozené imunity, odstraní odumřelé tukové buňky ven z těla. Tím se tuková vrstva zmenší a tělo se začne viditelně tvarovat. Celý proces je na základě zcela přirozeného chodu těla. Vše probíhá přirozenou cestou, pouze dojde k umělému nastartování. Celý proces nijak tělo nepoškozuje, ani neovlivňuje. Jde tedy o metodu maximálně bezpečnou.

Rychlé vytvarování těla kryolipolýzou Praha 1

K největším výhodám patří garantované výsledky, které přinášejí minimální úbytek tukových buněk 25%. Navíc jde o metodu vyzkoušenou, vhodnou pro ženy i muže. Zkrátka pro každého, kdo má problémy s hmotností. K dalším výhodám patří, že jde o metodu neinvazivní. Tedy bez operace, narkózy, nemocniční léčby a pooperační péče. Metoda je** rychlá, vysoce účinná a neomezuje v běžném životě**. Metoda je i** nebolestivá**. Jediné, co je při ní možné pociťovat je lehký tlak a možná lehký chlad v ošetřovaném místě. To však záleží na citlivosti každého jedince. No a nakonec určitě je výhodné to, že jde o nejbezpečnější metodu kryolipolýzy na trhu, která zajišťuje nejrychlejší vytvarování těla.

Kdo by neměl chodit na kryolipolýzu?

Také kryolipolýza má bohužel i určitá omezení. Ta se týkají lidí s různým onemocněním. Tito lidé buď kryolipolýzu nemohou podstoupit vůbec, nebo pouze po poradě s lékařem. Omezení platí pro těhotné ženy, ženy v době menstruace, a lidi, kteří mají akutní bakteriální, virové infekce a infekce způsobené parazity. Problémem může být i špatná tělesná termoregulace a vysoká citlivost na chlad či alergické reakce na chlad. Vyhnout se kryolipolýze musí lidé s kardiostimulátorem, kovovými implantáty, s arteriosklerózou, cévními onemocněními a poruchami, onkologickými a kožními onemocněními, onemocněními jater, ledvin, slinivky, RS, Raynaudovou nemocí a Raynaudvým syndromem, epilepsií, diabetem.

Služby kosmetického studia Praha 1

K těm patří lymfodrenáž, masáže a luxusní balíčky. Všechny tyto služby napomáhají ke štíhlejšímu a zdravějšímu tělu, k detoxikaci a regeneraci těla. Navíc přinášejí odpočinek a pohodovou náladu.

Masáže pro relaxaci Praha 1

Jsou odjakživa příjemnou metodou relaxace, ale i velkou pomocí při problémech těla. Pomáhají se zatuhlými svaly, pohybovým systémem, nastartují detoxikaci, imunitní systém, regeneraci, zlepšují odbourávání tuků. Správně provedená masáž vám pomůže od bolesti a zlepší náladu ne o 100%, ale o 10

  1. Navíc masáž umí i takové věci, jako je odstranění boleti hlavy, nespavosti a přestálého stresu.

Klasická masáž Praha 1

Uvolňuje, odstraňuje stres, únavu, bolesti zad a přináší relaxaci a velmi příjemné pocity.

Anticelulitidová masáž Praha 1

Jak již z názvu vyplývá, pomáhá proti celulitidě. Ale také uvolňuje svaly, narušuje tukové tkáně, navozuje detoxikaci a regeneraci těla. Velmi účinně vyhlazuje pokožku.

Sportovní masáž Praha 1

Je pro každého, kdo sportuje a podává sportovní výkony. Vhodná je před i po sportovní zátěži. Uvolňuje svaly, pomáhá k rychlé regeneraci, a je zaměřena na určité svalové skupiny.

Relaxační masáž Praha 1

Tato masáž je více než příjemná, ale také vysoce účinná a to pro každého. Jejím cílem je odbourávání stresu, únavy a navození příjemných pocitů. Uvolňuje stažené, bolestivé svaly a ztuhlé klouby, prokrvuje a prohřívá organismus, výborně ovlivňuje lymfatický systém a celkově harmonizuje organismus.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19057 (novesluzby.cz#23998)


Přidat komentář