Účinná kryolipolýza Olomouc

Máte na svém těle nadbytečné tukové polštáře, které se vám nelíbí? Chcete se jich zbavit? Pokud se vám nechce tvrdě cvičit a hlídat si jídelníček, pak máte ještě další možnost, jak své tělo zeštíhlet.

Většina z nás už asi slyšela o liposukci. Liposukce je v podstatě operace, při níž vám do těla vstřikují roztok, který má rozpustit tukové zásoby. Následně se nařízne kůže, otvorem v kůži je do těla strčena hadička, která rozpuštěný tuk odsává. Pokud se chcete zbavit svých nadměrných tukových zásob, ale chcete se vyhnout takovým nepříjemným metodám, jaké se používají při** klasické liposukci**, pak vyzkoušejte liposukci zmražením, neboli kryolipolýzu.

Kryolipolýza - liposukce zmražením

Liposukce zmražením, známá také pod označením kryolipolýza, je** bezbolestná** metoda, při níž nedochází k žádnému vstřikování cizích látek do těla a následnému řezání kůže a odsávání tuku tak, jak je tomu u klasické liposukce. V případě kryolipolýzy tudíž nejde o operaci - je to proto zcela bezbolestná a především velmi bezpečná a přesto velmi účinná metoda ,jak se zbavit nadbytečných tukových polštářů. Pokud vás možnost kryolipolýzy zaujala, pak si zkuste vyhledat nějaký kosmetický salón, kde kryolipolýzu provádějí. Abyste však byli z výsledkem spokojeni, zjistěte si, zda mají moderní a účinné přístroje, což je velmi důležité.

Přístroj na kryolipolýzu

Kryolipolýza se provádí moderními přístroji, jako je například** Cryo 2011 50/2**, což je nový model, který umožňuje zmrazení až do –10 stupňů Celsia. Cryo 2011 50/2 je vybaven předehřevem s vakuovou aplikační hlavicí a senzorem pro monitorování tepové frekvence. Není potřeba se obávat toho, že přístroj zmrazuje až do –10 stupňů. Kryolipolýza je zcela bezpečná metoda – i když se při ní pracuje z mrazem, nehrozí při ní žádné omrzliny. Pokud vás metoda snadného, bezbolestného a bezpečného zeštíhlení zaujala a jste z** Olomouce** nebo okolí, pak vám můžeme doporučit** kosmetický salón.**

Účinná kryolipolýza Olomouc

Rekvalifikační kurzy jsou vhodné pro zájemce se základním i středním vzděláním. Rekvalifikační kurzy mají akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, díky čemuž je po absolvování kurzu možné získat živnostenský list v daném oboru. Rekvalifikační kurzy mohou být při dodržení určitých podmínek hrazeny Úřadem práce. Rekvalifikační kurzy probíhají během celého roku, přičemž forma kurzu může být denní, víkendová nebo distanční.

Co je to kryolipolýza?

Kryolipolýza je převratná metoda v hubnutí, při které jsou podkožní tukové buňky zmrazovány, čímž dochází k jejich odumírání. Je to metoda, jejíž výsledky jsou srovnatelné s klasickou chirurgickou liposukcí. Její základní výhodou oproti klasické chirurgické liposukci je však to, že nejde operaci – nehrozí vám tudíž žádné komplikace, žádná rekonvalescence, žádné jizvy, žádné bolesti ani žádné nehojící se rány. Kryolipolýza obvykle trvá 45 až 60 minut a po jejím ukončení je možné ihned provádět naprosto běžné úkony – jít do práce, sportovat atp. – není potřeba se nijak omezovat.

Jak probíhá kryolipolýza?

Nejprve se určí, která část těla podstoupí** aplikaci kryolipolýzy**. Speciální přístroj nasaje tukové polštáře nacházející se na dané části těla. Osoba podstupující kryolipolýzu může pociťovat lehký tlak popřípadě i přechodný pocit chladu. V této fázi se začíná tuková tkáň zmrazovat. Díky speciálnímu těsnění je pokožka a okolní tkáň chráněna před podchlazením. Zmrazené tukové buňky začnou krystalizovat a postupně odumírat. Nyní nastává postupný proces trvající asi dva měsíce – odumřelé tukové buňky jsou z těla odstraňovány přirozenými metabolickými pochody jako každé jiné nepotřebné zplodiny a nečistoty. Protože je proces velmi pozvolný, není se třeba obávat náhlých změn hladiny cholesterolu či triglyceridů v krvi. Když jsou odumřelé tukové buňky odstraněny z těla ven, zbylo po nich prázdné místo. Okolní tukové buňky mají tendenci shlukovat se a zaplňovat prázdná místa – díky tomu se objem tukové tkáně zmenšuje. V místě, kde byla aplikována kryolipolýza obvykle dojde ke ztrátě 25 procent tukových buněk.

Výhody kryolipolýzy

Kryolipolýza má mnoho výhod. Některé z nich jsme již uvedli. Mezi hlavní výhody patří to, že kryolipolýza není žádná operace tak jako klasická chirurgická liposukce, tudíž nehrozí žádné operační ani pooperační komplikace a také není potřeba žádné rekonvalescence – ihned po aplikaci kryolipolýzy je možné provozovat běžné činnosti jako je práce či sport. Další výhodou kryolipolýzy je to, že proces hubnutí je pozvolný, trvá asi dva měsíce. Ve srovnání s klasickou chirurgickou liposukcí je to obrovská výhoda. Při klasické chirurgické liposukci budete štíhlejší ihned po operaci – každý váš známý uvidí, že jste hubenější a bude se divit, jak jste mohl(a) zhubnout během jednoho dne. Dost možná vás bude podezřívat právě z liposukce a vaše tajemství bude venku. Pokud však zhubnete metodou kryolipolýzy, hubnutí bude trvat dva měsíce, bude pozvolné a jakoby přirozené, takže si nikdo nebude říkat, že jste asi byl(a) na liposukci a pokud budete chtít, nikdo se o vašem tajemství s kryolipolýzou nemusí vůbec dozvědět.

Kryolipolýza je velmi vhodná pro toho, kdo si nechce odpírat dobré jídlo a nemá rád pravidelné sportovní aktivity – to je další výhoda kryolipolýzy – zajistí zhubnutí bez námahy a bez omezování se v jídle. Velmi podstatnou výhodou kryolipolýzy je to, že její efekt je trvalý –** jednou zmrazené a odumřelé tukové buňky se již nikdy neobnoví**.

Pro koho není kryolipolýza vhodná?

Kryolipolýza není vhodná pro těhotné a kojící ženy. Dále pro osoby trpící epilepsií, nemocí srdce, ledvin nebo jater. Kryolipolýza není vhodná pro osoby užívající léky na ředění krve, trpící trombózou nebo krvácivými stavy. Dále se kryolipolýza nehodí při ateroskleróze, diabetu 3. stupně, kožních nebo infekčních onemocněních. Kryolipolýzu není vhodné aplikovat na místa, kde jsou pod kůží skryty kovové implantáty, na ostatní místa je však možné kryolipolýzu použít. Pokud ženy, které by měly zájem o kryolipolýzu, v danou chvíli menstruují, doporučuje se jim vyčkat s aplikací kryolipolýzy až po skončení menstruace.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18985 (novesluzby.cz#23092)


Diskuze a zkušenosti

Hanka | 12.02.2016 16:45
Dobrý den ,měla bych velký zájem o kryolipolýzu,ale nikde jsem se nedočetla kolik takový zákrok stojí.Mám velký problém se spodní partií,tj. stehna,cvičím,držím si jídelníček podle odborné poradkyně ,ale výsledky se pořád nedostavují,od září jsem shubla 5kg a od té doby nic.Váha se mi drží pořád stejně.Vidím to jako řešení.Děkuji za brzkou odpověď.


Přidat komentář