Účinná kryolipolýza - okr. Jablonec nad Nisou

Která z nás by nechtěla mít krásně tvarovanou postavu a tělo bez celulitidy. Dnes již o tomto požadavku nemusíme jenom snít. Stačí navštívit odborníky, kteří nás našich nedostatků jednoduše, rychle a bezbolestně zbaví.

** **Účinná kryolipolýza - Bozkov, okr. Jablonec nad Nisou

Kryolipolýza okres Jablonec nad Nisou

Máte rádi své tělo, rádi se o něj staráte, pečujete o něj, ovšem trápí vás pár kilo navíc? Možná jste se již doslechli o bezbolestné liposukci, která velmi účinně dokáže formovat vaši postavu. Jedná se o převratnou novinku, která je určena těm, kteří by rádi zatočili se svými kily navíc, ovšem pohodlně, bezbolestně a rychle. Bezbolestná liposukce, neboli kryolipolýza zatočí s tukovými buňkami pomocí jejich zmražení. Její účinky je možné srovnat s klasickou liposukcí. Po této bude však vaše kůže neporušená, nebudete cítit žádnou bolest a také tato metoda nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Kryolipolýza neporušuje** celistvost pokožky,** tudíž Vám na kůži nevzniknou žádné modřiny, i otoky či jiné nerovnosti. K velké výhodě patří také to, že po provedeném ošetření není potřeba žádný čas na rekonvalescenci a bezprostředně po proceduře se můžete zcela normálně vrátit ke svému klasickému životnímu stylu a svým aktivitám. Navíc provedení kryolipolýzy je velmi pohodlné, lehce snesitelné a trvá asi hodinu. Během této doby si můžete číst, poslouchat hudbu, telefonovat, pracovat na notebooku nebo jen tak ležet a relaxovat.

Účinná kryolipolýza

Kryolipolýza - úbytek tuku, tvarování těla

Kryolipoýza zaručuje znatelné výsledky. Již po první proceduře bezbolestné liposukce se podkožní tuk sníží minimálně o 25%, přičemž efekt úbytku tuku dále narůstá a postupuje v průběhu několika dalších týdnů až měsíců. Tukový úbytek pozná každý jedinec, navíc tento úbytek je při dodržování konkrétních pravidel trvalý. Důležité je zdůraznit, že při podstoupení kryolipolýzy nepotřebujete držet žádné speciální diety, pitný režim nebo pohybovou aktivitu, což jistě ocení osoby se slabší vůlí. Základní stravovací, pitný a pohybový režim je však podmínkou. Tato metoda nemá ani žádná zdravotní omezení a je maximálně bezpečná. Liposukce zmražením tukových buněk získala jako jediná certifikaci od nejpřísnějšího kontrolního úřadu a to od americké vládní organizace FDA. Díky kryolipolýze můžete dosáhnout zcela bezbolestného tvarování libovolné části vašeho těla a zbavit se tak přebytečného množství tuků, tím pádem i zredukovat celulitidu. Výsledky bezbolestné liposukce jsou trvalé a jsou viditelné už po jednom ošetření. Již během prvního ošetření docílíte úbytek 2-6 cm na obvodu a během dalších ošetření docílíte i dalšího úbytku.

Pro koho je kryolipolýza určená?

Bezbolestnou neinvazivní liposukci využívají dosti často dermatologové při léčbě nežádoucí útvarů na lidském těle. Dále je vhodná pro ty, jejichž přáním je efektivně vytvarovat svou postavu a sportováním a dodržováním stravovacího režimu se jim to bohužel nedaří. Tato metoda funguje tak, že dochází k řízenému ochlazování tukových buněk, což vede ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky dostávají signál, který je důležitý pro spuštění jejich postupného odumření. Po smrti buněk následuje jejich zánik postupným uvolňováním lipidů. Vzhledem k tomu, že je zánik buněk pomalý, dají se účinky a tudíž i výsledky bezbolestné liposukce sledovat až po dobu několika měsíců po provedeném zákroku. V okamžiku, kdy dojde k odstranění buněk, tuková vrstva se zmenší, protože tukové buňky se shluknou zpátky k sobě, vytlačí tak prázdná míst a tuková vrstva se zmenší. Jedna procedura může trvat asi 60 až 90 minut a v rámci ní je možné ošetřit minimálně dvě partie, které klient požaduje.

Hubnutí

Jak kryolipolýza funguje?

Velmi záleží na přístroji, který se pro bezbolestnou liposukci používá. Velmi žádaná jsou ošetření v salonech, kde je používáno přístroje KryoMAX, který zajišťuje opravdu vysoce efektivní výsledky. Tento přístroj je tak účinný, že díky němu se zkracuje počet potřebných sezení, v rámci kterých je tělesná partie ošetřována. Přístroj, který se pro ošetření používá, umožňuje neinvazivní odstranění tukových polštářků, které vám nejdou odstranit ani dietou ani cvičením. Mezi nejproblematičtější partie patří břicho, hýždě, boky a stehna. Na všechny tyto problémové partie je účinná právě neinvazivní liposukce. Tato liposukce je založena na nízkofrekvenčním ultrazvuku, kdy ultrazvukové vlny způsobují velmi účinný rozklad tukových buněk, které jsou následně odváděny lymfatickým systémem pryč z těla.

Jak neinvazivní bezbolestná liposukce probíhá?

Tato procedura začíná vždy odbornou konzultací, při které se od ošetřující osoby dozvíte veškeré potřebné informace. Ošetřující osoba posoudí stav Vašich tukových buněk, na základě čehož zvolí počet potřebných ošetření vedoucích k požadovanému stavu. V rámci konzultace Vám bude změřen obvod cílových částí těla. Samotná procedura trvá asi 40 minut. Cílové partie jsou potřené gelem a ošetřují se za pomocí krouživých pohybů aplikátorem. Neinvazivní liposukce je zakončená změřením ošetřovaných míst. Během ošetření můžete cítit teplo v místě, kde dochází k ošetřování partie. Po zákroku se doporučuje odpočívat a relaxovat bez nějakého zbytečného přetěžování organismu.

kryolipolýza - Bozkov, okr. Jablonec nad Nisou

 

Pro koho není kryolipolýza určená?

Neinvazivní liposukce se rozhodně nedoporučuje osobám s určitými druhy onemocnění, jako např. osobám se sníženou funkcí jater, osobám nemocným na srdce, těhotným ženám a ženám v šestinedělí, dále není vhodná pro ženy, které mají v den ošetření menstruaci, osobám s kovovými implantáty v těle, a pro další onemocnění. To vše se dozvíte v rámci konzultace od ošetřující osoby. Nemusíte se tak bát, že byste podstoupili zákrok a teprve pak jste zjistili, že pro vás tato metoda nebyla vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu bezpečná.

Kosmetický salon Jablonec nad Nisou

Pokud máte rádi své tělo, rádi si dopřáváte relax a hledáte způsob, jak si náležitě odpočinout, je tím nejlepším způsobem navštívit kosmetický salon, kde se o vás zkušený personál náležité postará. Co takhle čokoládová masáž? Nebo dáte raději přednost klasické masáži? Nic Vaše tělo neuvolní lépe než důkladná masáž v příjemném prostředí, kde můžete vnímat pouze vůni zapálených svíček a příjemnou hudbu. Co takhle dopřát péči i chodidlům v podobě pedikůry? Vaše nohy poté budou jako v bavlnce, s načerpanou energií do dalších týdnů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19051 (novesluzby.cz#23989)


Přidat komentář