Účinná kryolipolýza Litvínov a Most

Být krásná až do vysokého věku si přeje většina žen. Dnes toho můžete velmi snadno dosáhnout pomocí moderních neinvazivních metod a moderní péče o pokožku i tělo. Stačí jen najít to pravé studio.

Jak být krásná v každém věku?

Na to stále hledá odpověď řada odborníků. Zatímco některé ženy tvrdí, že stárnutí je přirozená věc, a že stačí důsledná péče a být v pohodě, jiné si myslí, že nejlépe je stárnutí zastavit. Využívají tak do vysokého věku řadu omlazovacích metod, které jsou více či méně účinné. Odborníci se v názoru na dlouhověkou krásu různí. Někteří
doporučují co nejvíce využívat moderní invazivní i neinvazivní metody, jiní naopak doporučují zdravý životní styl podpořený relaxací a v případě potřeby některou kvalitní neinvazivní technikou. Pravdou ovšem je, že každý jsme jiný. Nyní mám na mysli muže i ženy. A každý vidí svou krásu jinak. A tak je dobré informovat se o možnostech, které nabízí moderní doba a vybrat si tu, která vás opravdu osloví. Pečlivě vybírat je nutné i zkrášlující salon. Ne každý dostojí tomu, co nabízí. Velmi dobré je dívat se na doporučení, na recenze a na názory klientek a klientů, kteří již služby vyzkoušeli. Ono takové doporučení má nejvyšší možné hodnocení každého salonu.

Účinná kryolipolýza Litvínov a Most

Jde v současné době o nejefektivnější metodu, která je neinvazivní, nebolestivá a zároveň vysoce účinná. Vše je založeno na řízeném odbourávání podkožního tuku. K tomuto procesu dochází vysokým zchlazením tukových buněk, které následně odumřou a přirozenou cestou jsou vyplaveny z organizmu. Tato metoda prošla velmi přísnými testy, které byly natolik přesvědčivé, že metoda byla schválena jako jediná americkým úřadem pro kontrolu lékařských přístrojů - FDA.

Aby byla tato poměrně nová metoda tvarování postavy co nejúčinnější, je nezbytné svěřit své tělo pouze do rukou odborníků a profesionálů. Mezi takové odborníky patří u nás i Studio pro zdraví a krásu v Mostě. Toto **studio*** *** se vyznačuje především kvalitními službami, které jsou důvodem spokojenosti zákazníků.

Kromě kryolipolýzy nabízí toto studio i jiné služby, mezi které patří například Liposukce a masáže*** ***. Právě díky kvalitním službám a profesionálnímu přístupu se spokojení klienti stále do tohoto studia navracejí a doporučují jej svým známým. *** ***Studio pro zdraví a krásu naleznete na adrese: SNP 2654/26, Most, 43401, avšak objednat se můžete i prostřednictvím e-mailu:*** ** ***studio@zazvorkova.eu nebo telefonicky na čísle: +420 775 223 208.

Pokud Vás nabídka tohoto studia zaujala, nezbývá než doporučit prohlédnout si také kvalitně zpracované webové stránky: www.studiolouny.cz, kde se dozvíte podrobně vše o nabízených službách.

Přístroj LipoCryo®

Jde o certifikovaný přístroj, na kterém se kryolipolýza provádí. Byl vyroben a schválen v Evropě, má bezkonkurenční technické řešení, má perfektní měření hodnot při ochlazování i vakuovém nasávání, unikátní patentovanou technologii vakuového nasávání, a je naprosto bezpečný. Jde o přístroj, který má svou účinnost dokladovanou. Navíc pracuje zcela bezbolestně, přesně, nepoškozuje okolní kůži, ani nemá vedlejší účinky a dosahuje vynikajících výsledků.

Jak funguje kryolipolýza?

Kryolipolýza opravdu funguje na základě zchlazení tukových buněk. Ty jsou totiž na chlad velmi citlivé, a při určitých stupních prostě odumírají a tělo je vyloučí jako odpadní látku. Vše tedy probíhá tak, že hlavice přístroje pevně, těsně a bezpečně nasaje kůži na vybrané části těla, ochladí tukové buňky a ostatní již zařídí imunitní systém, který se postará o vyloučení odumřelých tukových buněk z těla. Nehubne se jen v oblasti, která je nasátá v hlavici, ale i v její bezprostřední blízkosti, protože ostatní tukové buňky se shluknou do mezírek po mrtvých buňkách. Takto při jedné jediné aplikaci můžete zredukovat tukové buňky průměrně o 3 cm na obvod. A to je již výsledek opravdu viditelný.

Po kryolipolýze je nutné** hodně pít**, aby se z těla odplavily toxiny a rozpuštěný tuk. Následně je také vhodná ruční lymfodrenážní kúra, kterou vám provedou přímo ve studiu. V den provedení kryolipolýzy by se nemělo nenavštěvovat solárium či sauna, nedoporučuje se horká koupel či sprcha a namáhavá fyzická aktivita.

Jaké má kryolipolýza výhody?

Určitě je to vysoká účinnost kryolipolýzy, které nedosahuje žádná jiná současná metoda. Pak také** bezbolestnost** metody. Její neinvazivní průběh, což znamená žádná narkóza, žádná operace, žádná neschopenka, žádná pooperační péče. Po ošetření touto metodou odcházíte prostě domů a ihned se můžete vrátit k oblíbeným činnostem. Tato metoda je nejen nejúčinnější, ale její výsledky jsou také nejrychleji viditelné pouhým okem. Vyzkoušet ji mohou muži i ženy.

Kontraindikace kryolipolýzy

I když jde o metodu účinnou a bezpečnou, tak ne každý ji může podstoupit. Vyhnout se jí musí byť jen** dočasně** těhotné a kojící ženy, ženy s menstruací a lidé, kteří mají akutní bakteriální a virové infekce a infekce způsobené parazity. Na kryolipolýzu nesmí lidé s kardiostimulátory, s kovovými náhradami, ani lidé s onemocněním arteriosklerózou, cévními onemocněními a poruchami, onkologickými a kožními onemocnění, onemocněními jater, ledvin, slinivky, RS, Raynaudovou nemocí a Raynaudovým syndromem. Problémem může být i citlivost na chlad a nedokrvování končetin.

Prodlužování řas Litvínov a Most

Jde o metodu, která umí dodat vaším očím magický vzhled. K vašim řasám se speciálním lepidlem lepí jednotlivé řasy a oko je tak plnější, větší a krásnější.

Permanentní epilace Litvínov a Most

S pomocí světelného paprsku a** radiofrekvence** můžete mít jakoukoli část těla bez nežádoucích chloupků** **. Společně s každou individuální osobou je individuální také trvanlivost epilace. Jde o nebolestivou metodu.

Omlazování kosmetikou Mary Kay

Můžete vyzkoušet omlazení pleti špičkovou kosmetikou Mary Kay a Mako Butterfly, které umí hotové zázraky. Jde o kompletní péči, která zahrnuje pročištění pleti obličeje a dekoltu podle vašich specifických potřeb, masáž, masku i závěrečný krém, a také úpravu a barvení obočí a řas. Při kosmetickém ošetření jsou použity přípravky přesně pro váš typ pleti.

Druhou možností omlazení pleti je ošetření galvanickou žehličkou Nuskin, která omlazuje pomocí zažehlování gelů s patentovanou technologií AgeLOC®. Tato metoda se považuje za vysoce účinnou a to zejména proto, že má schopnost dodat pokožce vysoké množství živin a potřebných látek pro její regeneraci a vypnutí.

Modeláž nehtů Litvínov a Most

Zajít si můžete na modeláž nehtů rukou i nohou. Nehty rukou vám prodlouží podle vašeho přání pomocí tipu, nebo vám vlastní nehet potáhnou UV gelem či akrylem nebo UV akrylem, bez prodloužení. Ať již si vyberete jakýkoli materiál, vždy se bude jednat o materiál špičkové kvality, který bude také trvanlivý.

Manikúra Litvínov a Most, metoda P-Shine

Je základem krásných rukou. Ne vždy je nutné jít hned na nehtovou modeláž. Stačí, pokud máte nehty krásné a upravené. To vám s jistotou zaručí například metoda** P-Shine**, která zaručuje krásné přírodní nehty.

Pedikúra Litvínov a Most

Po ní budou vaše nohy v sandálech vypadat krásně a po celý rok se vám bude dobře chodit. Zmizí zatvrdliny, mozoly i kuří oka. Navíc vaše nehty nohou budou opravdu krásné.

Prodlužování vlasů Litvínov a Most

Dopomůže vám ke krásným hustým vlasům, o které vás příroda ošidila. Vlasy jsou přírodní a zcela splynou s vašimi. Zkušená kadeřnice vám pomůže vybrat správný odstín a zároveň vás naučí i péči o nové krásné vlasy. Navíc mají vlasy velmi dlouhou životnost.

Kurzy prodlužování řas, modeláže nehtů v Litvínově

V nabídce najdete kurz prodlužování řas, modeláže nehtů a kurzy masáží. Jde o kurzy pro odborníky, ale i pro laiky. Odborníci tak rozšíří své služby o nové metody a laici obohatí život o dokonalou masáž, která poskytne uvolnění. Stačí si jen vybrat správný kurz a objednat termín.

Studio krásy a relaxace v Litvínově

Ano, to je to, co potřebuje každý v dnešní uspěchané době. A tak neváhejte a vybírejte to, co potřebujete ke spokojenosti právě vy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19062 (novesluzby.cz#24014)


Přidat komentář