Účinná kryolipolýza Jihlava - Kavitace Jihlava

Přestože se snažíte žít zdravě, dbáte na pestrou stravu, sportujete a vyznáváte zdravý životní styl, nedaří se Vám shodit přebytečná kila nebo vytvarovat postavu? Nedělejte si z toho vrásky a navštivte kosmetický salon, kde nabízí kryolipolýzu.

Kryolipolýza, kavitace Jihlava

Kryolipolýzou můžeme nazvat bezbolestnou liposukci 4. generace, která je naprostou novinkou dnešní doby. Mnoho žen trápí jejich kila navíc, jejich pomerančová kůže na stehnech, zadečku, stejně jako větší bříško, ale mnohé z nich mají i strach z** klasické invazivní liposukce**, která je bolestivá, i když účinná. Je také mnoho těch, které si uvědomují, že zdravá strava a pravidelné cvičení by mohlo jejich vzhled zlepšit, ovšem buď nemají silnou vůli, nebo čas, nebo jim pravidelný sport neumožňuje jejich zdravotní stav. Ať už mají ženy důvody jakékoliv, jistě by i ony rády vypadaly dobře a sexy. Právě jim je určena kryolipolýza, neboli bezbolestná liposukce, která jim zajistí zbavit se nechtěných centimetrů díky unikátní metodě zmražení tukových buněk. Jde o zcela bezbolestnou metodu, jejíž výsledky jsou viditelné již velmi krátce po prvním ošetření, navíc bez hematomů a modřin.

Proč podstoupit kryolipolýzu?

Důvody, proč se ženy rozhodnou vylepšit svoji postavu a udělat něco pro své zdraví, jsou různé. Proč by ale měly využít metodu zvanou kryolipolýza? Bezbolestná liposukce zmražením je nejefektivnější neinvazivní metoda na odbourání podkožního tuku. Navíc tento nový přístup k odstranění tukových buněk je absolutně bezpečný, bez žádných vedlejších účinů, a trvalý. Zmražení působí čistě na tukové buňky, nikoliv na nervy, na cévy, kůži a vnitřní orgány. Díky kryolipolýze zhubnete přesně tam, kde potřebujete, a to zcela bezbolestně. První výsledky můžete spatřit hned po prvním ošetření, další výsledky během krátké doby. Léto ještě není zdaleka u konce, tak proč nezhubnout právě teď?

Účinná kryolipolýza Jihlava

Jak zvýšit účinky kryolipolýzy?

Kryolipolýzu můžete kombinovat a tím i podpořit v kombinaci s lipo kavitací, radiofrekvencí nebo s lymfodrenážemi. Proto, máte-li na výběr, zvolte takové studio, kde Vám jsou schopni tyto služby nabídnout a profesionálně provést. K tomu, aby byl výsledek skutečně perfektní a trvalý, je nutné dodržovat doporučený stravovací a pitný režim, stejně jako pravidelné pohybové aktivity. O tom všem však budete při návštěvě kosmetického studia poučeni.

Kdy můžete očekávat výsledky kryolipolýzy?

Ošetřením problémových partií těla dochází k odstranění až 50% tukových buněk. Poté, co dojde k odstranění těchto buněk z těla, dojde k remodelaci tukové tkáně. Tukové buňky, které v těle zůstanou, se shlukují k sobě, tím vytlačí prázdná místa, čímž dojde ke zmenšení tukové vrstvy. Rozpadající se buňky jsou vyplaveny do lymfatických cest. První výsledky jsou viditelné přibližně do dvou týdnů po zákroku, plného efektu je docíleno za 6 týdnů po provedené neinvazivní bezbolestné liposukci. Poté se může pacient rozhodnout pro další aplikaci ve stejné oblasti nebo v oblasti jiné. Nutno podotknout, že v rámci jedné návštěvy je možné provést nanejvýš jednohodinové ošetření. Za tuto dobu je odborník schopen ošetřit maximálně dvě partie. Další ošetření je možné provést až po čtyřech až šesti týdnech. Ze zdravotního hlediska bývá ošetření jedné partie prováděno maximálně 30 minut.

Které tělesné partie se nejčastěji ošetřují kryolipolýzou?

Mezi nejčastější žádosti v oblasti ošetření tělových partií patří břicho, boky, hýždě, vnější a vnitřní stehna, banánky pod hýžděmi, lýtka nebo paže. Každá tato partie se ošetřuje zvlášť, a může být při jednom sezení a jednom ošetření kombinována s partií další. Vždy je však možné ošetřit pouze max. dvě partie.

Dokonalá postava díky kryolipolýze

Jaké jsou přednosti kryolipolýzy?

Mezi velké přednosti patří především to, že se jedná o vysoce moderní metodu, která se právem považuje za neúčinnější metodu lipolýzy, neboli zmražení tukových buněk. Kryolipolýza velmi rychle a zaručeně formuje postavu, je bezbolestná a nenese s sebou žádná zdravotní rizika. K jejím přednostem patří také to, že je nechirurgická a vám tak po ní nezůstávají žádné jizvy, modřiny a podlitiny. Díky této velmi jemné metodě se neporušuje integrita kůže a nevyžaduje ani žádnou rekonvalescenci. Zákazník se může bezprostředně po provedeném ošetřujícím zákroku vrátit ke své každodenní činnosti bez jakéhokoliv omezení. Již po první aplikaci je odbouráno minimálně 20-30% tuku a tento stav je trvalý.

Jak ošetření kryolipolýzou v Jihlavě probíhá?

Každému prvnímu ošetření vždy předchází konzultace s terapeutkou. Následuje ošetření přístrojem, nejlépe přístrojem značky CRYO MAX ESTHETIC, kterým se otevřou lymfatické uzliny. Ty jsou hned na začátku aktivovány a otevřeny, aby došlo ke zlepšení průtoku nadměrného množství tekutin a byla usnadněná jejich eliminace. Tento přístroj je opatřen** speciální hlavicí**, kterou se daná partie ošetřuje max. 30 minut. Poté, co je terapeutka s ošetřením přístrojem CRYO MAX ESTHETIC u konce, následuje dalších 20 minut ošetření multipolární radiofrekvencí. Tím, že dochází ke střídání chladu a tepla, se dosahuje výborných účinků. Díky tomuto postupu se redukuje celulitida, vypíná se pleť, vyhlazují se strie a dochází ke zrychlení lymfatického systému.

Jak ošetření kryolipolýzou probíhá?

Kdo může kryolipolýzu podstoupit?

Tato metoda, stejně jako i jiné kosmetické metody, není vhodná zcela pro každého. Této metody se využívá k ošetření břicha, vnitřní části paží, boků, lýtek a dalších partií, rozhodně však ne k plošnému ošetření celého těla. Je určena především pro ty, kteří trpí nadváhou max. do 15 kg. Pro osoby, které jsou hodně a nadprůměrné obézní, určena bohužel není. Váš celkový stav posoudí ošetřující odborník na Vaší první konzultaci. Nejlepším klientem je ten, kdo má zájem vypadat dobře, tedy se snaží i ve vlastním zájmu dodržovat zdravý životní styl. Již méně vhodná je pro tu část populace, která má problémy s dodržováním základních požadavků na vyváženou stravu a která odmítá vyvíjet aspoň minimální pohyb.

Pro koho není kryolipolýza určená?

Rozhodně se bezbolestná liposukce nedoporučuje ženám v těhotenství a v šestinedělí, také těm pacientům, kteří mají kovové implantáty v ošetřované části těla, dále není vhodná pro ty, kteří mají vysoký tlak, nemocné srdce, užívají léky proti srážení krve, pro osoby, které trpí chorobou jater, ledvin nebo lymfatického systému, kteří se léčí na nádorové onemocnění nebo které trápí nezhojené jizvy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19050 (novesluzby.cz#23988)


Přidat komentář