Účinná kryolipolýza Česká Bělá, okr. Havlíčkův Brod

Rádi pečujete o své tělo? Rádi dobře vypadáte a ještě lépe se cítíte? Máte snahu do léta zhubnout a navíc udělat něco pro své zdraví? Navštivte kosmetický salon, kde vám určitě pomůžou.

Účinná kryolipolýza Česká Bělá

Kryolipolýza představuje neinvazivní metodu, která se používá k odbourání podkožního tuku. Tímto procesem dochází k řízenému zmražení tukových buněk. Celá metoda vychází z toho, že tukové buňky jsou podstatně více náchylnější na chlad než buňky jiné a právě tím, že podkožní tuk bude cíleně ochlazován, budou odumírat tukové buňky, a tyto odumřelé buňky se následně odstraní apoptózou. Aplikace kryolipolýzy je vhodná na oblasti, ve kterých je nahromaděn tuk do tukových boulí. Klinické výzkumy vedené společností Zeltig a vládního úřadu FDA prokázaly, že při liposukci zmražením dojde k úbytku tukové tkáně v oblasti, která je ošetřována, až o 25%, ale dokonce i více.

Jaký je průběh kryolipolýzy?

Celá kryolipolýza spočívá v tom, že tuková tkáň v oblasti, která je pro vás problémová a kterou potřebujete ošetřit, je díky speciálnímu aplikátoru efektivně zabrána tak, aby její co největší část byla chlazena. Tím dochází k efektivnímu snížení tuku v dané oblasti. Zároveň je však při tomto zákroku použito speciálního těsnění, které chrání ošetřovanou pokožku před podchlazením a jednotně tak působí na oblast, která je ošetřována. Ochlazení a krystalizace, které jsou podstatou celé kryolipolýzy, spustí proces řízeného úmrtí buňky, neboli apoptózy, a v tomto okamžiku tukové buňky získají signál, díky kterému dojde k jejich odumření. Přiro zenou obranyschopností těla je, že tyto odumřelé buňky vyloučí pryč z organismu.

Je kryolipolýza bezpečná?

Nebojte se, že by vám touto metodou hrozilo jakékoliv nebezpečí. Proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný, navíc nezvyšuje hladinu cholesterolu ani triglyceridů. To vše zajišťuje maximální bezpečnost tohoto druhu liposukce. Poté, co dojde k odstranění tukových buněk, dojde také ke zmenšení tukové vrstvy, neboť tukové buňky, které v těle zůstaly, mají snahu se stáhnout k sobě. Tím vytlačí prázdná místa, která v těle zůstala po buňkách již odumřelých a zmenší tak tukovou vrstvu. A to je celý zázrak, na základě kterého zhubnete, neboť už při jedné aplikaci kryolipolýzy dojde přinejmenším k úbytku 25% tukových buněk.

Kryolipolýza Česká Bělá, okr.Havlíčkův Brod

Pro koho je kryolipolýza určena?

Samozřejmě že stejně jako i jiné kosmetické procedury, ani kryolipolýza není určena pro každého a ne každému pomůže. Vhodná je však zejména pro ty, kteří trpí nadváhou cca do 10 kg.

Liposukce zmražením okres Havlíčkův Brod

Velkou výhodou je, že tato metoda je zcela bezbolestná a bezpečná. Jedná se o nejnovější a nejefektivnější novinku na trhu, která zajistí odbourání podkožního tuku, který je přirozenou cestou vyplaven z těla pryč. Navíc účinky liposukce zmražením jsou viditelné bezprostředně po ošetření. Už po první proceduře budete lehčí o 25-30%  podkožního tuku. Kryolipolýza má výsledky dokonce srovnatelné s liposukcí klasickou. Tato metoda dokáže přesně zacílit na problémové partie těla.

Prodlužování řas Česká Bělá

Jestliže chce dívka nebo žena vypadat opravdu atraktivně, je možné, aby se k dokonalému nalíčení a účesu, přidaly krásné dlouhé řasy, které podtrhnou krásu jakýchkoliv očí. V dnešní době existují metody prodloužení řas, jež Vám během 1 – 2 hodin vykouzlí krásné, dlouhé, natočené řasy. Takové metody prodloužení řas Vám poskytnou dobré kosmetické salony a studia. Prodloužit řasy si můžete nechat jak pro běžný život, tak pro speciální akce.

Technika lepení řas

Prodlužování řas se provádí technikou lepení, kdy je umělá řasa přilepena na přírodní řasu. Tímto se řasa prodlouží a chová se zcela přirozeně. Takto lepené řasy jsou velmi odolné, a to jak proti vodě, slzám, potu, tak třeba i bazénovému chlóru. Řasy jsou vyrobeny z hypoalergického monofitu, do kterého se někdy přidává syntetika. Takové řasy vypadají velmi přirozeně, nezatěžují vlastní řasy a nijak jim neškodí. K lepení se užívá speciální lepidlo, které nevyvolává žádné nežádoucí reakce a je zcela bezpečné.

Klasická masáž, salon Česká Bělá

Klasická masáž je velmi dobrou metodou, jak své tělo zrelaxovat, jak mu dopřát zasloužený odpočinek, jak si vyčistit mysl a jak předejít různým onemocněním. Patří mezi manuální relaxační techniky, které působí okamžitě na celkový stav osoby, která masáž podstupuje. Vždy je nutné sdělit individuální problém nebo přání osobě, která masáž provádí a ta na základě sděleného zvolí tu nejlepší techniku a jednotlivé hmaty pro odstranění vašich problémů. Pokud např. trpíte bolestmi, které jsou vyvolané některým onemocněním, je lepší zvolit šetrnější hmaty než v případě, kdy si jen potřebujete odpočinout a zbavit své tělo nahromaděných únavových látek, kdy u tohoto druhu masáže se používají spíše hmaty tvrdší. Díky masáži bude vaše svalstvo uvolněno a bude odstraněna jeho ztuhlost, bolest svalstva, ochablost, atd. Záleží jen na vás, zda máte zájem o masáž celého těla nebo pouze některé jeho části. Nejčastěji bývají masírována záda a šíje.

Účinná kryolipolýza

Masáž lávovými kameny, salon Česká Bělá

masáži bývají používány kameny pocházející z Havaje. Nejvhodnější jsou tyto kameny právě pro svoji vysokou tepelnou kapacitu, protože dlouho zadržují v sobě teplo a toto velmi pomalu ze sebe uvolňují, což zapříčiňuje rozproudění energie v celém lidském těle. Lávové kameny bývají speciálně pro masáž zahřívány na teplotu 50-60%, k zahřívání bývá použito vodní lázně. K tomu, aby bylo zvýšeno účinku celkové masáže, používají se kvalitní přírodní aromatické oleje, které navíc chrání pokožku masírované osoby.

Proč podstoupit masáž lávovými kameny?

Tato masáž je velmi příjemná a účinná zpravidla proto, že teplo, které z kamenů sálá, pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, uvolnit napětí kloubních pouzder, zmírňuje křeče a ulevuje od celkové bolesti kloubů. Díky masáži lávovými kameny dochází k regulaci trávení a zrychlení metabolismu, stejně tak i dochází k regulaci zadržování tekutin v těle a k napomáhání detoxikaci organismu. A co víc? Díky tomuto druhu masáže budete mít vláčnou pokožku, neboť jsou při ní používány přírodní oleje a teplo otevře póry na vaší pokožce. Jestliže trpíte bolestmi pohybového aparátu nebo potřebujete zregenerovat organismus po namáhavém tělesném výkonu, jako např. po sportovní zátěži, je pro vás masáž lávovými kameny tou správnou volbou. Teplo, které sálá z kamenů a přechází do vašeho těla, spolu se speciálními masážními technikami velmi kvalitně dokáže uvolnit vaše tělo a mysl.

Dokonalé tělo s kryolipolýzou

Pro koho není masáž lávovými kameny vhodná?

Určitě by tento druh masáže neměli podstupovat lidé, kteří trpí srdečním onemocněním, mají vysoký krevní tlak, nebo mají nádorové onemocnění, křečové žíly, otevřené rány na těle, mají na těle popáleniny od slunce, jsou nakaženi infekční chorobou, dále tato masáž není vhodná pro ženy, které jsou těhotné anebo by ji neměli rozhodně vyhledávat lidi, kteří jsou přecitlivělí na teplo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19003 (novesluzby.cz#23256)


Přidat komentář