Účinná kryolipolýza Brno - Neperoxidní bělení zubů Brno

Chcete-li bělejší zuby nebo štíhlejší postavu, obraťte se na specializovaná studia, která nabízí kryolipolýzu nebo šetrný způsob bělení zubů bez použití peroxidu. S výsledky těchto metod budete určitě spokojeni.

Snažíte se jíst zdravě, sportujete, ale stejně se nemůžete zbavit tukových polštářků na břiše, zadečku nebo jiných problematických partiích. Už jste dokonce přemýšleli o liposukci, ale tento chirurgický zákrok vás děsí? Tak v tom případě můžete vyzkoušet neinvazivní liposukci – kryolipolýzu. Kryolipolýzu, bělení zubů bez peroxidu a mnohé další služby vám může nabídnout specializované studio** v Brně**.

Kryolipolýza Brno

Kryolipolýza Brno, liposukce zmražením

Kryolipolýza nebo také liposukce zmražením je moderní metoda, pomocí které můžete bojovat s tukovými polštářky. Kryolipolýza je jedinečný způsob, jak si zformovat problematické partie těla. Tato metoda se řadí mezi neinvazivní (nechirurgické). A právě proto mnoho zákazníku kryolipolýzu upřednostňuje před klasickou liposukcí. Kryolipolýza je bezbolestná metoda, která vás zbaví přebytečného tuku a zmírňuje projevy celulitidy. Navíc zde není nutná rekonvalescence po zákroku. Pomocí této unikátní metody je možné redukovat tuk na bříšku, bocích, zádech, zadečku, nohách a rukách. Zajisté budete zaskočeni účinností této metody, již po prvním ošetření dochází k úbytku tuku o 25 – 30 %. Účinnost této metody je tak možné srovnat s klasickou liposukcí. Ale oproti klasické liposukci má kryolipolýza mnohé výhody. Tato metoda je bezbolestná, po ošetření nemá klient žádné modřiny, nedochází k poruše celistvosti pokožky a tato metoda není bolestivá. Kryolipolýza nejen odstraňuje přebytečný tuk, ale také zmírňuje celulitidu.

Kryolipolýza Brno - před a po

Jak funguje kryolipolýza

Tato metoda je založena na ochlazování tukových buněk. Pomocí speciálních přístrojů dojde k ochlazení tukových buněk, ochlazení způsobí krystalizaci tukových buněk a jejich následné odumření. Odumřelé tukové buňky se poté pomocí bílých krvinek odstraní pryč z těla. Během procesu kryolipolýzy aplikátor ochladí určité množství tukové tkáně. O svou pokožku však nemusíte mít strach. Přístroje, které se ke kryolipolýze používají, chrání pokožku před podchlazením. Během samotného ošetření tak klient pociťuje chlad, který po chvíli odezní. Ošetření trvá v závislosti na velikosti ošetřované partie. Jedna tělesná partie se ošetřuje přibližně 50 minut.

Kdo by neměl kryolipolýzu podstoupit

Ačkoliv je ošetření naprosto bezpečné, není tato metoda vhodná pro každého. Zákrok se nedoporučuje osobám trpícím alergií na chlad, epilepsií, srdečním onemocněním, hypertenzí, hemofilií nebo trombózou. Ošetření také není vhodné pro ženy v době těhotenství nebo menstruace. Kryolipolýze by se měly vyhnout osoby s kovovými implantáty, kardiostimulátorem, nádorovým onemocněním, vysokým cholesterolem, diabetes nebo kožním onemocněním.

Bělení zubů v Brně

Všichni obdivujeme dokonalý úsměv filmových hvězd a toužíme po tom mít stejně krásné a především bílé zuby. Od přírody však nejsou žádné zuby čistě bílé. Zuby mají přirozeně hnědý, žlutý nebo šedý nádech. To, jakou barvu mají naše zuby, je vrozené stejně jako odstín našich vlasů. Zabarvení zubů ovlivňují také další okolnosti jako strava, věk, kouření a ústní hygiena. K světlejšímu odstínu vašich zubů si můžete dopomoci se speciálními zubními pastami nebo různými metodami k bělení zubů. Bílé zuby pro nás znamenají symbol zdraví a krásy, ale bohužel ani jejich pravidelné skutečně pečlivé čistění nemusí znamenat, že naše zuby budou dokonale bílé.

Jaké jsou možnosti bělení zubů Brno

Názorná ukázka úbytku tukových buněk

Existuje několik možností, jak získat hezčí barvu vašich zubů. Každá z těchto metod je jinak náročná finančně a také jinak účinná. Bělit zuby si můžete sami pomocí bělících past, gelů nebo pásků. Rozhodnout se můžete také pro domácí bělení zubů pod lékařským dohledem. Nejdříve je nutné navštívit zubního lékaře, který vám zhotoví tzv. přetvary, které budou odpovídat vašemu chrupu. Dále vám lékař doporučí vhodnou koncentraci bělícího gelu, v závislosti na vaši současné barvě zubů a vašich požadavcích na výslednou barvu. Bělení zubů pod lékařským dohledem vám zajistí rovnoměrnost v bělení zubů.

Dát přednost můžete také bělení zubů ve stomatologické ordinaci. Bělení zubů v ordinaci stomatologa trvá přibližně 60 minut a při této metodě bělení se používá speciální bělící gel. Tato metoda bělení vám zaručí velmi rychlý výsledek bělení.

Bělení zubů bez peroxidu Brno

V současnosti existuje také možnost, jak vybělit vaše zuby šetrným způsobem bez použití peroxidu. Bělící gely, které obsahují peroxid, mohou poškodit dásně, zubní sklovinu, můstky a korunky. Bělící gely bez peroxidu také nezpůsobují zvýšenou citlivost zubů. K tomuto bělení se používají speciální přístroje a gely neobsahující peroxid. Když se rozhodnete nechat si vybělit zuby pomocí této metody, projdete nejdříve vstupní konzultací, na které se stanoví odstín vašich zubů před bělením. Dále vám bude vysvětleno vše důležité týkající se procesu bělení. Poté se přistoupí k samotnému bělení bez použití peroxidu. Na závěr se určí výsledný odstín zubů po bělení. Pomocí této unikátní metody je možné dosáhnout vybělení zubů o 3 až 8 odstínů.

Bělení zubů v Brně

Kdy se nedoporučuje podstoupit bělení zubů

Bělení zubů se nedoporučuje ženám v období těhotenství a kojeni. Dále také osobám s alergiemi na mléčné bílkoviny, osobám s vysokou fotosenzitivitou. Zuby byste si neměli nechat bělit v případě, že máte nevyléčené zubní kazy, záněty zubů a dásní nebo parodontózu. Bělit by se měly zdravé zuby a před bělením je vhodné navštívit zubního lékaře a nechat si odstranit zubní kámen. Následující 2 dny po bělení zubů se nedoporučuje pít nápoje, které by mohly zuby zabarvit (káva, černý a ovocný čaj, cola, červené víno), dále není vhodné jíst jídla, které mohou způsobit zabarvení zubů (špenát, kečup, kari) a nedoporučuje se kouřit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19043 (novesluzby.cz#23961)


Přidat komentář