Účinná kryolipolýza Brno

Hledáte snadný a rychlý způsob, jak se zbavit tukových polštářků a celulitidy v problematických partiích? V tom případě se začněte zajímat o unikátní metodu kryolipolýzy, která má na rozdíl od klasické liposukce mnohé výhody.

Existují různé způsoby, jak dosáhnout vysněné postavy. Boj s tukovými polštářky je většinou boj na dlouhou trať. Každý si volí tu cestu, která je pro něj nejlepší. Samozřejmě, že celkový zdravý životní styl a vysněnou postavu podpoříme pravidelným cvičením a vhodnou stravou. Ale někdy jen tyhle opatření na tuky a celulitidu v problematických partiích nestačí. A tak se některé ženy rozhodnou pro klasickou liposukci. Mnoho žen má z tohoto chirurgického zákroku obavy. Naštěstí se v současnosti objevil unikátní způsob bezbolestné liposukce, která pomáhá formovat postavu. Liposukce zmražením nebo také kryolipolýza je nechirurgická, bezbolestná metoda, během které nedochází k porušení celistvosti pokožky.

Co je to kryolipolýza

Kryolipolýza je revoluční metoda v boji s tukovými polštářky. Kryolipolýza nebo také liposukce zmrazením je velmi efektivní a také neinvazivní metodou. Výsledek této metody je trvalý, nemusíte se obávat JOJO efektu. Každá žena ví, jak je těžké zbavit se tuku v problematických partiích jako je bříško, zadeček nebo stehna. Pravidelně cvičíte, jíte zdravě a dodržujete všechny zásady zdravého životního stylu, ale výsledky pořád nejsou podle vašich představ? Už jste dokonce přemýšlela o klasické liposukci, ale máte z tohoto chirurgického zákroku strach? V tom případě vyzkoušejte kryolipolýzu. Tato metoda má stejné výsledky jako klasická liposukce, ale na rozdíl od ní je kryolipolýza neinvazivní metodou a neprobíhá v anestezii. Po kryolipolýze také není nutná rekonvalescence a vy můžete ihned začít pracovat. Kryolipolýza vám pomůže nejen v boji s tukovými polštářky, ale také s nevzhlednou celulitidou.

Jak kryolipolýza funguje

Chcete-li formovat vaši postavu a bojovat s podkožním tukem, vyzkoušejte unikátní metodu – kryolipolýzu. Kryolipolýza je metoda, která využívá chladu k odstranění tukových buněk. Pomocí speciálního přístroje dojde k ochlazení tkáně. Nemusíte se obávat toho, že by kryolipolýza byla nebezpečná. Zjistilo se, že tukové buňky reagují na chlad jinak, než je tomu u ostatních tkání těla. Zmrazením dojde k buněčné smrti, tzv. apoptóze. Tukové buňky začnou postupně odumírat a pomocí bílých krvinek se dostanou pryč z těla. Vzhledem k tomu, že buňky odumírají postupně, nedojde k navýšení hladiny cholesterolu nebo glyceridů.

Nemusíte se obávat toho, že by kryolipolýza byla bolestná. Během této metody dojde k nasátí tukové řasy pomocí speciálního aplikátoru. Někdo může tuto část kryolipolýzy považovat za nepříjemnou, nikoliv však bolestivou. Poté dojde ke krátkodobému zahřátí a následnému snížení teploty (-5 až -10 stupňů v závislosti na ošetřované partii). Délka ošetření je vždy individuální. Ošetření jedné partie se většinou pohybuje okolo 45 minut. Po ošetření kryolipolýzou dojde k úbytku tukové tkáně o 25 – 30 % a tento efekt nadále vzrůstá.

Před tím, než se rozhodnete toto ošetření podstoupit, je důležité poradit se s odborníkem. Bude zjištěn váš zdravotní stav a dále získáte informace, jak se chovat před samotným ošetřením a po něm. Např. se před kryolipolýzou nedoporučuje pít alkohol, kofein, jíst těžká jídla a kouřit.

Pro koho je kryolipolýza vhodná

Kryolipolýza je optimálním řešením pro osoby s nadváhou okolo 10 – 15 kg. Kryolipolýzu je možné aplikovat kdekoliv na těle. Ženy nejčastěji žádají odstranění tuků na bříšku, bocích, vnitřní a vnější straně stehen, hýždích, zádech a vnitřní straně paží.

Pro koho není kryolipolýza vhodná

Kryolipolýza není vhodná metoda pro všechny. Toto ošetření by neměly podstoupit ženy v době těhotenství a kojení. Kryolipolýza není vhodná pro osoby s epilepsií, nádorovým onemocněním, srdečními a ledvinovými chorobami, diabetes, roztroušenou sklerózou, infekčním onemocněním. Kryolipolýza není vhodná pro ty, kteří trpí atopickým ekzémem, dermatitidou, poruchami srážlivosti krve, hypertenzí, problémy s tělesnou termoregulací nebo přecitlivělostí na chlad. V místě ošetření by také neměly být kovové implantáty. Kryolipolýza také není vhodná pro osoby s kardiostimulátorem. Před ošetřením je vždy důležité poradit se s odborníkem a sdělit mu všechny své problémy.

Ultrazvuková lipolýza Brno

Kromě kryolipolýzy můžete také v boji s nadbytečným tukem vyzkoušet ultrazvukovou lipolýzu. Tato metoda je také neinvazivní, ošetření je bezbolestné a nedojde k porušení celistvosti pokožky. Během tohoto ošetření dochází pomocí ultrazvukových vln k rozštěpení membrán tukových buněk v podkoží. Poté se obsah buněk vyprázdní do mezibuněčného prostoru. Lymfatický systém následně odvede obsah buněk do jater. V ošetřených partiích dochází k úbytku přibližně o 4 až 11 centimetrů. Pomocí ultrazvukové lipolýzy je možné zbavit se tuku v problematických partiích jako je břicho, hýždě, boky, stehna a lýtka. Ultrazvukovou lipolýzu je vhodné také použít k odstranění tuku na zádech, rukách nebo podbradku. Zákrok je bezbolestný a příjemný. Proces, ve kterém dochází k úbytku tukových buněk, trvá celkem 2-3 týdny od začátku zákroku. Ošetření ultrazvukovou lipolýzou trvá přibližně 2 hodiny. Ošetření se skládá z 3 fází. Nejdříve dojde k rozštěpení membrán tukových buněk speciálním přístrojem. Druhá fáze založena na lepším prokrvení a metabolických procesech v těle. Ve třetí fázi je důležité podpořit tok lymfy. Vše probíhá pomocí speciálních přístrojů.

Před ošetřením ultrazvukovou lipolýzou je důležité absolvovat konzultaci s odborníkem Brno. Odborník vás seznámí se všemi důležitými informacemi, které se týkají samotného ošetření a toho, jak se chovat před ním a po něm. 3 dny před zákrokem je nutné zvýšit pitný režim, toto platí také na pár dnů po zákroku. Také díky aerobní zátěži můžete docílit lepšího efektu. Úbytek tukové tkáně je trvalý, první změny na svém těle budete moci pozorovat již 5 – 7 dnů po zákroku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19047 (novesluzby.cz#23975)


Přidat komentář