Sada a příslušenství k prodlužování vlasů

Asi není ženy, která by si nepřála mít krásné a dlouhé vlasy, jež by byly její chloubou. V současné době je možné si takové vlasy díky speciálním sadám a příslušenství dopřát, aniž byste musely měsíce čekat, až vám dorostou.

Sada k prodlužování vlasů Micro ring

Jak je již výše zmíněno, každá žena si může dopřát** dlouhé a krásné vlasy**, k čemuž ji poslouží různé druhy sad a metody prodlužování. Jednou z možností je prodloužení vlasů pomocí** sady Micro ring**. Jedná se o velice oblíbený a moderní set, díky kterému se pomocí miniaturního očka připevňují pramínky vlasů. Díky této metodě je možné pramínky libovolně umísťovat a barevně kombinovat. Výhodou této metody je velice snadné a k vašim vlasům šetrné upínaní, cenová dostupnost, přirozený vzhled a především velice snadné upnutí do vlasů, dokonce bez návštěvy kadeřnického salónu. Sada Micro ring se skládá s kleštiček na uzavírání micro ringů, pomocný a nezbytný háček sloužící k provlékání kovových pojítek, přičemž je vše uloženo v pouzdře. Celá sada bývá vyrobena nejčastěji z chirurgické oceli vysoké kvality. Součásti balení je samozřejmě podrobný návod. K sadě si pak můžete libovolně dokupovat různě barevné pramínky vlasů a pak už stačí začít experimentovat se svým účesem.

Sada a příslušenství k prodlužování vlasů zde.www.clip-in-levne.cz

Sada k prodlužování vlasů Keratin

Mezi moderní metody prodlužování vlasů patří také** sada keratin**. Díky této metodě je možné pomocí nahřátých keratinových spojek** prodlužovat vlasy** a získat tak v podstatě neviditelné spoje, které nevytváří žádné hrbolky a navíc pevně drží.** K vlasům se připevňují opravdové lidské pramínky vlasů, které jsou zakončeny keratinovým nehtíkem. Takové vlasové pramínky se k vašim vlasům připevní pomocí **tavících kleští, přičemž se zbytek keratinu vyčeše a odstraní. V závislosti na růstu vlasů je možné vlasy postupně posouvat blíže k temeni. Prameny je samozřejmě možné také kdykoliv sundat, což se děje pomocí mechanických kleštiček, kdy se keratinová spojka rozdrtí a následně jde opět aplikovat.

Sada k prodlužování vlasů PU ProfiTape

Jednou z dalších metod prodlužování vlasů je metoda PU ProfiTape(sada). Díky této unikátní metodě je možné si prodloužit vlasy pomocí vlasových pásků v opravdu krátkém čase. Dle některých názorů se jedná o jednu z nejšetrnějších metod na trhu, bez toho, aniž by došlo k jakémukoliv poškození vlasů. Při použití sady** PU ProfiTape** se pásky lidských vlasů připevní pomocí speciálního adheziva, jež přilne dokonale k vašim vlasům a vytvoří opravdu pevný spoj, který vydrží minimálně tři měsíce. Vlasové pásky, vyrobené z lidských vlasů různých odstínů a barev, jsou nabízeny ve třech provedeních. Buď jsou vlasy zataveny do silikonové pásky, nebo jsou ručně prošívané a až poté zataveny do silikonové pásky. Třetí provedení vlasových pásků je vyrobeno ručně, kdy jsou vlasy zaháčkovány obdobně jako u paruk. Třetí jmenované patří vzhledem k pracnosti provedení, k časově i finančně náročnějším záležitostem.

Sada k prodlužování vlasů Bellargo

Jednou z dalších možností, jak si moderně a kvalitně prodloužit vlasy, je pomocí sady Bellargo. Metoda Bellargo prodlužuje vlasy pomocí PVC trubiček, přičemž je třeba uvést, že se jedná o jednu z nejstarších a tudíž i ověřených metod prodlužování vlasů. Obdobně jako výše uvedené metody, i metoda Bellargo je velice šetrná k vašim vlasům. Princip této metody spočívá v tom, že se vlasy mechanicky napojují pomocí tzv. navlékátka a plastových trubiček. Plastové trubičky se následně po nahřátí smrští, díky čemž se vytvoří velice pevný spoj. Nevýhodou této metody snad může být o něco větší spoj než je tomu například u keratinu nebo u metody Micro ring. Součástí sady Bellargo jsou mimo jiné PVC trubičky a kvalitní ocelové navlékátka.

Zaujal Vás tento článek a přemýšlíte, že si sadu na prodloužení vlasů pořídíte? Vybrat si kteroukoli sadu můžete přímo zde.www.clip-in-vlasy-levne.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19065 (novesluzby.cz#24040)


Diskuze a zkušenosti

Jaroslava | 05.03.2013 16:18
Re: Sada a příslušenství k prodlužování vlasů Dobrý den, chtěla bych si nechat prodloužit řasy. Bydlím v Karlových Varech. Poraďte mi, prosím, ve kterém kosmetickém salonu to provádí. Předem děkuji za radu. S pozdravem Jaroslava

Jana | 12.03.2013 08:27
Re: Sada a příslušenství k prodlužování vlasů Dobrý den, našla jsem Vás na internetu a chtěla bych se Vás zeptat, jestli by jste mi byli ochotní napsat postup prodlužování řas, nebo nějaké video, cokoliv. Byla bych Vám moc vděčná. Děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne Jana

Lenka | 19.04.2013 16:58
Re: Sada a příslušenství k prodlužování vlasů Dobrý den,chtěla bych se optat jestli tahle emailová adresa má něco společného s prodlužováním vlasů ve Varnsdorfu?Dostala jsem chaotický kontakt od kamarádky,tak se chci jen optat,a zda to tak je mohli by mi být sděleny podrobnější informace.Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne


Přidat komentář