Proměny vizáže a kurzy líčení - Uherské Hradiště

Dokonalá pleť neznamená jen dokonalé líčení, ale také správnou péči. Vždy myslete na to, že zdravá pleť je také krásná. Součástí proměny vizáže tak může být i poradenství v péči o pleť a v líčení.

V životě každé ženy může nastat chvíle, kdy začne toužit po změně svého vzhledu. A v takovém případě je dobré navštívit profesionální** kosmetické studio** a rozhodnout se pro změnu vizáže. Tým odborníků, kteří se podílejí na změně vizáže, se většinou skládá z kadeřníka, vizážisty a stylisty. Součástí týmu může být také profesionální fotograf, který vám zhotoví umělecké fotky po vaší proměně. Společně s kadeřníkem vymyslíte nejvhodnější typ účesu, který bude odpovídat vašemu vkusu a také vašemu životnímu stylu. Na základě barevné typologie vyberete také vhodnou barvu vlasů. Vizážista vám poté pomůže s** líčením**. Dozvíte se důležité informace o své pleti, zjistíte, jak o svou pleť pečovat. A naučíte se postup pro denní a večerní líčení. Na závěr proměny vám může ukázat stylista, jaké oblečení je vhodné pro vás typ postavy a čemu byste se naopak měli vyhnout. Zjistíte také, jaké barvy se k vám hodí a jaké barvy by se ve vašem šatníku rozhodně neměly vyskytovat. Součástí proměny vizáže je také určení barevné typologie. Zjistíte, zda jste typ jarní, letní, podzimní nebi zimní a na základě těchto informací se pak budete moci řídit ve výběru barev pro oblečení a líčení.

kurzy líčení - Uherské Hradiště

Pleťové poradenství Uherské Hradiště

Náš obličej se nedá dost dobře zakrýt tak jako ostatní části našeho těla. A tak, když se nám na pleti udělá vyrážka nebo pupínky, snažíme se použít větší množství make-upu než obvykle. Každá žena by měla vědět, jaký typ pleti má a jak o ni správně pečovat. Správné péče o pleť vám tak později pomůže předejít mnoha nepříjemnostem. Navštivte kosmetické studio, kde vám nabídnou pleťové poradenství a vysvětlí vám, jak správně pečovat právě o váš typ pleti. Zjistíte, co je pro vaši pleť dobré a co ji naopak škodí.

Jak se naučit pečovat o pleť

Pleť, která má dostatečnou péči, bude zdravější a také krásnější. Na svou pleť si udělejte čas každé ráno a večer. Zdravou a krásnou pleť získáte tak, že nebudete zapomínat na její péči, která zahrnuje čištění, tonizaci a hydrataci. Když dodržíte tyto tři zásady péče o pleť, výsledkem bude dokonalá pleť bez zarudlých a suchých míst.

Jak a čím nejlépe čistit pleť

Během dne se na pleti každého z nás usadí spousta nečistot. Proto je právě čištění pletí nezbytnou součástí péče o pleť. Obličej můžete nejdříve umýt jemným mýdlem a opláchnout vodou. Poté přichází na řadu čistící přípravky. K čištění pleti se používají různá mléka, gely nebo emulze. Pomocí těchto přípravků se vaše pleť zbaví nečistot a zbylého make-upu. Čistící kosmetiku je vhodné užívat, i když se nelíčíte.

Čištění pleti

Tonizace pleti, zbavení pleti nečistot

Poté přichází čas na tonizaci pokožky pleťovou vodou nebo tonikem. Pomocí těchto kosmetických přípravků se vaše pleť zbaví zbytků nečistot a pleti se dodá svěžest. Kontrolu čistoty pleti můžete vyzkoušet pomocí vatového tampónku. Pleť se musí čistit tak dlouho, dokud jsou na tampónku viditelné nečistoty.

Hydratace pleti gely a krémy

Posledním krokem k dokonalé pleti je její hydratace. Kromě krému k dennímu a nočnímu použití můžete také vyzkoušet různé emulze. Svou péči zaměřte také na dekolt a oční víčka. V tomto případě si můžete zakoupit speciální krémy a gely. Krém by se měl nanášet lehkým vklepáváním.

Rady pro krásnou pleť

Kromě výše zmíněného způsobu** čištění pleti**, mají na kvalitu vaší pleti vliv také ostatní faktory. Myslete na vyváženou stravu. Vhodná strava vám dodá všechny potřebné látky, a to se také odrazí na vaší pleti. Také dostatečné množství pohybu vaší pleti prospěje. Jak všichni víme, na naší pleť nemá dobrý vliv stres, alkohol a kouření. Když vás trápí problémy s pletí, vyzkoušejte různé doplňky stravy, které najdete v lékárnách.

Krásná pleť

Jak se správně nalíčit, kurz líčení Uherské Hradiště

Když už víte, jaký máte typ pleti a jak o ni správně pečovat, přichází řada na** líčení**. V kosmetickém studiu vám pomohou s výběrem make-upu a poradí vám s jeho aplikací.

Na začátku správného líčení je důležitý podkladový make-up. Ten se aplikuje nejdříve do středu čela a poté se rozetře do ztracena. Stejný postup se opakuje na spáncích, kolem nosu, na tvářích, bradě a na špičce nosu. Nezapomínejte na to, aby nešla vidět přemocná linie mezi bradou a krkem. Když vás trápí tmavé kruhy pod očima, zarudlá místa nebo jiné problémy, použijte barevný korektor. K zmatnění pleti poté přichází řada na pudr. Sypký pudr aplikujte pomocí štětce nebo labutěnky a začínejte odshora dolů. Pozor na velké množství pudru, které zvýrazňuje jemné vrásky.

Vzhledem k tomu, že se úpravou pleti potlačí její přirozená barva, je také důležité používat tvářenku. Barva tvářenky však musí působit přirozeně. Před použitím tvářenky zkontrolujte, zda jste odklepali přebytečnou barvu ze štětce. Barvu nanášejte na lícní kosti pomocí širokého štětce. Barva musí být nanesena na správná místa, ne dál než pod střed oka a ne níž než pod vaše uši. Barvu dobře rozneste až ke kořínkům vlasů, aby nedošlo k vytvoření ostrých hran.

Na závěr přichází líčení očí, kdy je nutné řídit se tvarem očí. Vaše kosmetička vám poradí s líčením přesně podle typu vašich očí.** Líčení očí** se liší dle velikosti očí a jejich posazení.

Líčení

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19049 (novesluzby.cz#23982)


Přidat komentář