Proměny vizáže a image - Praha 4

Nejste spokojeni se svým vzhledem? Chtěli byste se sebou něco udělat, provést výraznější změnu? Nebo hledáte originální dárek pro svou sestru, maminku či kamarádku? Poté navštivte tým zkušených profesionálů, kteří se o Vás náležitě postarají.

Změna image Praha 4

Přestal Vás bavit Váš vzhled? Nevíte si rady, jak změnit svou** image**, jak omládnout a zkrásnět? Důvodů, proč změnit vizáž, je mnoho. Někdo se chce zkrátka sám sobě líbit, u někoho to vyžaduje změna povolání, jiní chtějí vypadat úžasně na Vánoční večírek nebo na jinou společenskou akci, atd. Pro tým zkušených vizážistů a stylistů není žádný problém udělat z vás hvězdu, vždy jinou pro každou novou příležitost. Profesionálové Vám poradí s vlasy, naučí Vás, jak se správně líčit a jaké oblečení zvolit pro tu danou příležitost. Vždy jsou připraveni z Vás udělat hvězdu.

Změna image

Jak probíhá proměna vizáže?

U vizážistiky, stejně jako i u jiných kosmetických oborů, se vždy za velkou výhodu považují bohaté zkušenosti. Vizážistika samozřejmě souvisí i s poradenstvím, které je důležité k tomu, aby se zákaznice nebo zákazník cítili krásně a sebevědomě.** Vizážista** nejenže upraví vaši pleť, vlasy, oblékne vás, ale také vám vysvětlí, jak se malovat, jak se upravovat, co udělat s vlasy a jaké barvy včetně stylu oblečení zvolit, abyste se zkrátka cítili dobře, pohodlně, svobodně, a abyste se líbili. Vizážista si s vámi popovídá o tom, co Vaší pleti chybí, co naopak přebývá, vy sami sdělíte, jak jste zvyklí se o sebe starat, jak svou pleť ošetřujete a zda a jak se líčíte. Na základě poskytnutého poradenství si sami vyzkoušíte péči o pleť, která bude šitá přímo Vám na míru, a sama se přesvědčíte, že líčení je vlastně velmi jednoduché, zábavné a krásné.

proměna vizáže

Poradenství v oblasti proměny vizáže Praha 4

Poradenství nespočívá pouze v tom, jak se malovat, jak se česat a jak se oblékat. Kosmetická a vizážistická studia můžou spolupracovat dokonce se zahraničními firmami, a můžou tak nabízet módu např. z Itálie, z Francie, včetně bot, doplňků, kabelek nebo bižuterie. Pokud máte být za hvězdu, tak se vším všudy. Díky změně image se výrazně zlepší vaše sebevědomí a tato změna Vám může pomoci v získání nového zaměstnání. Samozřejmě že můžete navštívit kadeřnictví a nechat se ostříhat zcela jinak než dosud, jasně že můžete i navštívit kosmetičku a nechat si upravit obočí, nabarvit řasy a nechat se namalovat. Ale tato změna vám vydrží do prvního umytí vlasů, do prvního odmalování a při pokusu vypadat opět skvěle jako den před tím můžete zůstat bezradní. Proto se vždy vyplatí navštívit salon, kde se o vás postará tým odborníků, kteří vám poskytnou kvalitní poradenství, kteří vás naučí o sebe pečovat, starat se, nechají vás sami se namalovat, upravit si vlasy, apod. Vy tak nebudete mít problém kdykoliv se upravit přesně dle vašeho přání a požadavku.
Poradenství v oblasti proměny vizáže

Pro koho je proměna vizáže určena?

Tento druh služby je určen pro všechny ty, kteří se nebojí změny a kteří by rádi dospěli k nějak změně k lepšímu. Proměna vizáže je také určena těm, kteří by rádi pozitivně šokovali své okolí, kteří chtějí překvapit své přátele a kteří touží po změně. Kosmetické studio navštěvují především ti, kteří chtějí vypadat nově, originálně, ale sami nemají přesnou představu o tom, co vlastně přesně hledají. Vizážista Vám poskytne cenné rady, co a jak dělat, abyste byli stále šik. Profesionálního vizážistu vyhledávají také ti, kteří mají zájem na tom schovat nějaký nedostatek a naopak zvýraznit přednosti.

Manikúra Praha 4, péče o ruce a nehty

Manikúrou se označují kosmetické procedury, během nichž dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním smyslem manikúry je čištění nehtů, zarovnávání nehtů a odstraňování odumřelé kůže z jejich okolí a z rukou. Manikúru si dopřávají lidé nejen z čistě kosmetických důvodů, ale také z důvodů lékařských, a to např. v těch případech, kdy v oblasti nehtů vznikla virová nebo plísňová infekce.** Manikúra** bývá nabízena a prováděna ve specializovaných kosmetických salónech a v nehtových studiích. Součástí manikúry může být lakování nehtů, francouzská manikúra nebo modeláž nehtů.

Manikúra

Pedikúra Praha 4, péče o chodidla

Nohy patří k nejnamáhavějším částem lidského těla. Celý den nás nosí, kam potřebujeme, navíc pokud lidé trpí nadváhou, dostanou jejich nohy opravdu zabrat. A co teprve, když jsou na nohou obuty boty s vysokými podpatky nebo nepadnoucí boty? Mnoho lidí potom trápí puchýře, mozoly, otlačeniny a bolesti nohou. Aby si vaše nohy odpočinuly a cítily se opět jako v bavlnce, je potřeb jim věnovat dostatečnou a zaslouženou péči, kterou je bezesporu profesionální pedikúra ve specializovaném salónu. Běžně se pedikúra provádí namokro, v posledních letech se však rozmáhá i pedikúra suchá, neboli medicínská pedikúra. Mokrá pedikúra se používá již po mnoho desítek let. Celá procedura spočívá v příjemné koupeli nohou v lázni, která je opatřena změkčujícími přísadami. Taková koupel může trvat deset až dvacet minut a během této doby dochází ke změkčení otlaků a mozolů. Zároveň se uvolní i nečistoty z nehtových lůžek. Poté se nohy důkladně osuší a pedikérka začne odstraňovat přebytečnou kůži a otlaky. Při mokré pedikúře se používá ostré žiletky a skalpelu, s jejichž pomocí se opatrně odstraňují změkčené kožní přebytky. Ošetření je příjemné a vaše chodilda si je rozhodně zaslouží. Hýčkejte své nohy a dopřejte jim zasloužený luxus. Uvidíte, jak se vám bude krásně chodit a jak budou vaše chodidla náramně odpočatá. Stačí jen navštívit salon, kde se na pedikúru specializují.

Pedikúra

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19052 (novesluzby.cz#23991)


Diskuze a zkušenosti

Jiřina | 06.12.2014 17:26
Re: Proměny vizáže a image - Praha 4 Změna vizáže je určena pro každou ženu, která je nespokojená se svým vzhledem a chce s tím něco udělat. Já se dlouho odhodlávala objednat se na tuto změnu, ale nakonec jsem to udělala. Prošla jsem změnou image ve studiu ProBeauty v Praze.a byla to ta nejlepší věc, co jsem mohla udělat. Jsem se sebou maximálně spokojena.


Přidat komentář