Profesionální prodlužování řas - Karlovy Vary

Některá žena má to štěstí, že její řasy jsou od přírody dokonalé. Jsou dlouhé, husté a krásně zatočené. Pokud jste takovými řasami obdařena nebyla, ale přesto byste je mít chtěla, představíme vám moderní, bezpečnou a osvědčenou metodu, jak toho docílit.

Mnoho žen sní o tom, že mají krásné, dlouhé a husté řasy. Když vidíte v televizi profesionální moderátorky, herečky či zpěvačky, také si občas pomyslíte, že to není fér, proč zrovna ona má tak krásné řasy a vy ne? Některým ženám byly nádherné řasy darovány vyšší mocí, avšak většina žen, které se chlubí nádhernými dlouhými a hustými řasami, si k nim dopomohla buď nějakou kvalitní řasenkou nebo prodloužením v kosmetickém salónu. Na zvýraznění řas je sice možné používat speciální řasenky, avšak pokud vás každodenní líčení nebaví a chcete mít úžasně** dlouhé řasy** hned po probuzení, při sportu, při koupání, prostě kdykoliv a neustále, vyzkoušejte prodloužení řas metodou permanentních řas Lash Perfect Karlovy Vary.

Permanentní řasy Lash Perfect - prodlužování řas Karlovy Vary

Permanentní řasy Lash Perfect jsou aplikovány každé ženě individuálně podle počtu jejich vlastních řas. Individuálně je možné volit míru natočení a vybírat si ze lze z množství barevných variací permanentních řas Lash Perfect. Díky tomu vypadají permanentní řasy Lash Perfect velmi přirozeně – pro skvělý a ohromující efekt není potřeba je nijak líčit. Ovšem pro ještě větší zvýraznění (například pro speciální příležitosti) je možné i na Lash Perfect použít vhodnou řasenku. Pokud vás řasy Lash Perfect zaujaly, pak pro vás máme skvělý tip:

Jak funguje metoda řasa na řasu Lash Perfect?

Jak již název napovídá, při aplikaci permanentních řas metodou řasa na řasu se aplikuje na každou jednotlivou vlastní řasu ženy jedna permanentní řasa. Na spojování řas Lash Perfect se používá speciální materiál, kterým je výhradně speciální značkové lepidlo Lash Perfect Ultimate vyrobené jen pro značku permanentních řas Lash Perfect. Výhodou tohoto lepidla je fakt, že se vyrábí v Evropě. Na kosmetickém trhu je možné nalézt i jiné produkty a lepidla pro aplikaci permanentních řas. Ty jsou však dováženy z velké dálky, často z Číny nebo Ameriky. Při přepravě přes oceán může být lepidlo znehodnoceno nepříznivými vlivy počasí a také dlouhou dobou přepravy. Lepidlo Lash Perfect Ultimate se však do Česka dováží po souši a jen několik desítek hodin. Lepidlo Lash Perfect Ultimate je registrováno ISO normou a splňuje veškerá EHS bezpečnostní kritéria, což se o mnohých jiných, zvláště asijských výrobcích, řicí nedá. Zkušenost profesionálních kosmetických salónů potvrdila, že právě lepidlo Lash Perfect Ultimate je ze všech produktů tohoto typu nejspolehlivější a nejúčinnější.

Jak dlouho trvá aplikace řas metodou Lash Perfect?

Aplikace permanentních řas Lash Perfect aplikovaných metodou řasa na řasu může trvat u každé ženy různě dlouhou dobu. Protože se permanentní řasy aplikují na každou řasu zvlášť, aplikace je dlouhá podle toho, kolik má žena vlastních řas. Na každé oko se obvykle aplikuje 70 až 150 řas. Podle počtu vlastních řas to však může být i méně, výjimečně také více. Aplikace permanentních řas Lash Perfect tedy trvá průměrně 2 hodiny, záleží především na počtu řas každé ženy.

Na co si dát pozor krátce po aplikaci Lash Perfect?

Přibližně 24 hodin** po aplikaci řas** Lash Perfect metodou řasa na řasu je velmi důležité, aby se řasy nenamočily. Spoje totiž musí dokonale vyschnout a ustálit se. Když spoje ještě nejsou ustálené, voda by je mohla narušit, spoje by se uvolnily, což by mohlo vést k odpadnutí prodloužených řas (nikoliv vašich vlastních). Proto je důležité si prvních 24 hodin po aplikaci Lash Perfect nemýt oči a raději ani hlavu. Prvních 48 hodin byste se měla vyhýbat páře (například při vaření ale třeba i v sauně). Dále jsou Lash Perfect prvních 24 hodin náchylnější k mechanickému poškození. Proto se jich prvních 24 hodin vůbec nedotýkejte, neličte si oči, nenasazujte si kontaktní čočky a nezapomeňte si oči nemnout.

Jak dlouho vydrží řasy prodloužené metodou Lash Perfect?

Permanentní řasy Lash Perfect aplikované metodou řasa na řasu je vhodné po čase doplňovat. Aby byly stále krásné a v perfektním stavu, je vhodné každých 3 až 6 týdnů jít na jejich úpravu a doplnění. Vaše vlastní řasy postupně dorůstají a ty staré odpadávají a s nimi samozřejmě i Lash Perfect. Proto je po určitém čase doplnění permanentních řas nutné. To, jak dlouhý bude interval mezi jednotlivými doplňováními však můžete také sama ovlivnit tím, že budete na řasy opatrná a budete pamatovat na určitá doporučení a dodržovat je.

Jak pečovat o řasy Lash Perfect?

Aby vaše** prodloužené řasy** vydržely krásné co možná nejdéle, je vhodné se k nim chovat jemně a dávat si na určité věci pozor. To však rozhodně neznamená, že s permanentními řasami budete muset zůstat doma a nic už nedělat, na co by vám taky pak byly, že? Permanentním řasám Lash Perfect aplikovaným metodou řasa na řasu vadí především mechanické poškození a některé kosmetické přípravky. V praxi to znamená, že s řasami Lash Perfect byste se měla vyhýbat:

  • Mnutí očí – zvláště po ránu mají někteří lidé sklon k promnutí očí. Aby se řasy Lash Perfect předčasně neuvolňovaly, je důležité se tohoto zlozvyku zbavit.
  • Používání kleštiček – nezkoušejte si řasy Lash Perfect natočit kleštičkami. Mohla byste poškodit spoje.
  • Ondulaci a barvení řas – trvalá na řasy nebo jejich barvení se na Lash Perfect naprosto nehodí. Došlo by k jejich poškození.
  • Voděodolné řasence a kosmetice či odličovačům na bázi tuků či oleje – látky obsažené v těchto přípravcích by mohly narušit speciální lepidlo, kterými jsou permanentní řasy Lash Perfect aplikované metodou řasa na řasu připevněné k vašim řasám. S permanentními řasami Lash Perfect proto volte kosmetiku a odličovače na bázi vody.
  • Při odličování používejte papírové kapesníčky, neboť odličovací tampónky mají jemné chloupky, které by se mohly za permanentní řasy zachytit.
  • Také si dávejte pozor při utírání obličeje ručníkem. Oči si utírejte vždy ze zvýšenou opatrností. To samé platí i při oblékání přes hlavu – vlákna oblečení by se mohla za řasy zachytit.
  • Používejte výhradně speciální kartáček na řasy, který obdržíte při aplikaci Lash Perfect.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19025 (novesluzby.cz#23787)


Přidat komentář