Prodlužování vlasů metodami Bond Plus a Bond Fix - Praha

Máte krátké vlasy a chtěla byste je mít delší? Můžete si je nechat narůst. To se sice snadno řekne, ale ne každému narostou hezké dlouhé vlasy, a i kdyby ano, je potřeba čekat delší dobu. Pokud chcete mít dlouhé vlasy ihned, poradíme vám, jak na to.

Jak by se Vám líbilo mít již po jednom příjemně stráveném dopoledni či odpoledni v kadeřnickém salónu vlasy, o jejichž délce a hustotě jste doposud jen snila? Jak by se Vám líbilo se pyšnit dlouhými a hustými kadeřemi více než jen jeden den, týden, měsíc? Jak by se Vám líbilo, kdybyste se i Vy stala středem pozornosti a neunikla pohledům nejednoho přitažlivého muže? A v neposlední řadě, nechtěla byste se líbit sama sobě a zvýšit si sebevědomí? Z veškerých těchto výhod se můžete záhy těšit, rozhodnete-li se navštívit některý z profesionálních a zkušených kadeřnických salónů, které nabízí zahušťování a prodlužování vlasů metodou Bond Fix, anebo metodou Bond Plus.

Prodlužování vlasů metodami Bond Plus a Bond Fix – Praha

O prodloužené, husté vlasy je velký zájem, a tak není divu, že utěšeně přibývá kadeřnických salónů a studií, které prodlužování nabízí. Ne však každý je dostatečně znalý, zkušený a šikovný. Chcete-li mít jistotu v kvalitě prodloužených vlasů, pak zavítejte přímo do našeho hlavního města, centra zrodu, dění a vědění.

Prodlužování vlasů metodou Bond Plus v Praze

Co kromě dlouhých a hustých vlasů od prodloužení očekáváte? Pokud je to například maximální šetrnost k Vašim vlastním vlasům, pak můžete vsadit na metodu Bond Plus. Od metody Bond Plus však můžete chtít mnohem více. Přidané vlasy můžete upravovat tak, jak jste doposud zvyklé u vlastních vlasů. Můžete je tedy barvit, fénovat, žehlit, kulmovat. Žádné omezení se nekoná. Určitě Vás také potěší informace, že po posunutí pramínků, jak Vaše vlastní vlasy budou dorůstat, není nutné je hned nahrazovat pramínky novými. Ne vždy tak musí platit, že prodloužení vlasů je finančně nedostupnou záležitostí. Metoda Bond Plus je spojením kvalitního, šetrného a ekonomicky výhodného způsobu prodloužení vlasů.

Prodlužování vlasů metodou Bond Fix v Praze

Proč dát přednost metodě Bond Fix před klasickou keratinovou metodou? Odpověď je nasnadě. Metoda Bond Fix Vám umožní mít prodloužené vlasy s co nejmenšími vlasovými spoji, které budou kratší, tenčí i úhlednější. Další nezanedbatelnou výhodou metody Bond Fix je možnost opakovaného použití pramínků. Nebudete si tak muset při dalším prodloužení, respektive posunutí pramínků, kupovat nové. A pokud doje k rozpadnutí určitého vlasového pramínku, pak nemusíte mít obavy, že by zkrácení délky prodloužených vlasů byla markantní, spíš naopak. Zkrácení bude naprosto minimální.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18981 (novesluzby.cz#23053)


Diskuze a zkušenosti

Pavlina | 03.01.2013 20:03
Re: Prodlužování vlasů metodami Bond Plus a Bond Fix - Praha Dobry vecer chtela sem se zeptat kolik praminku se tak normalne dava na polodlouhe jemne vlasy,


Přidat komentář