Prodlužování řas Vsetín

Líbí se vám dlouhé řasy? Některým ženám příroda nadělila dlouhé smyslné řasy, jiné však takové štěstí neměly. Pokud jste vždy toužila po delších řasách, svůj sen si nyní můžete splnit.

Mít dlouhé a husté řasy je snem mnoha žen. Pokud nemáte takové řasy, jaké byste si přála, přesto nemusíte zoufat. Díky moderní metodě permanentních řas, která je nazývána řasa na řasu, můžete mít řasy mnohem výraznější, delší a zatočenější.

Co jsou to permanentní řasy?

Permanentní řasy, tzv. technika řasa na řasu, jsou revoluční způsob prodlužování řas. Permanentní řasy aplikované metodou řasa na řasu, to nejsou jednorázové, neboli „večírkové“ řasy, které si žena dá a sundá sama pomocí speciálních kleští kdykoliv potřebuje a které se používají většinou na večerní party, do divadla atp. Tento typ permanentních řas se aplikuje na delší dobu. Jeho největší výhodou je to, že řasy vypadají velmi přirozeně. Po aplikaci permanentních řas metodou řasa na řasu budou vaše řasy prodloužené, hustší a silnější. Této metodě se říká řasa na řasu, neboť syntetické řasy, které se při této metodě používají, jsou aplikovány jednotlivě na každou řasu zvlášť. U každé ženy probíhá aplikace syntetických řas individuálně a syntetické řasy jsou natočeny tak, aby kopírovaly vaše přirozené řasy. Díky tomu je vzhled každé ženy po aplikaci syntetických řas metodou řasa na řasu velmi přirozený a elegantní.

Jak dlouho trvá aplikace permanentních řas?

Délka aplikace permanentních řas metodou řasa na řasu bývá u každé ženy odlišná. Záleží totiž na tom, kolik vlastních řas žena má. Při metodě řasa na řasu se totiž aplikuje každá permanentní řasa na každou vlastní řasu ženy. Z toho vyplývá, že nejdelší dobu bude trvat aplikace permanentních řas u žen se velkým počtem řas. Naopak u žen s malým počtem řas bude aplikace trvat kratší dobu. Počet syntetických řas je u každé ženy velmi individuální a může se pohybovat od 25 až po 100 i více řas na jedno oko. Průměrná doba aplikace permanentních řas metodou řasa na řasu je přibližně 2 hodiny.

Jak se aplikují permanentní řasy?

Před aplikací permanentních řas pomocí metody řasa na řasu je nutné dokonalé odlíčení. Rovněž tak je před aplikací potřeba vyjmout z očí kontaktní čočky. Protože 48 hodin po aplikaci se nesmí kontaktní čočky opětovně nasazovat, je velmi vhodné vzít si sebou brýle. Opravdu důležité je, že před aplikací permanentních řas metodou řasa na řasu se nikdy nesmí provádět trvalá na řasy. Aplikace permanentních řas metodou řasa na řasu probíhá pomocí speciálního lepidla, které se používá rovněž při chirurgických operacích, většinou v plastické chirurgii, a to v případech, kdy není nutné provádět šití rány klasickým stehy. Aby nedošlo k poškození či uvolnění permanentních řas, je jeden den po aplikaci nutné pamatovat na několik důležitých zásad:

Čemu se vyhnout po aplikaci permanentních řas?

Prvních 48 hodin po aplikaci permanentních řas metodou řasa na řasu je potřeba dodržovat tyto zásady:

 • nevystavovat permanentní řasy vlhku v jakékoliv podobě – nemýt si oči, nesaunovat se, nevařit (kvůli páře), nebrečet a nesportovat – rovněž slzy či pot mohou permanentním řasám prvních 48 hodin po aplikaci uškodit
 • nelíčit řasy ani oči
 • při ošetřování obličeje jakýmkoliv kosmetickým či jiným produktem je nutné vyhnout se oblasti okolo očí
 • nenasazovat kontaktní čočky, nedotýkat se řas
 • během první noci by mohlo dojít k poškození permanentních řas mechanickým poškozením – proto se doporučuje pokusit se první noc spát pouze na zádech a ráno rozhodně nezapomeňte, že si nesmíte promnout oči.

Jak správně pečovat o permanentní řasy?

Po prvních 48 hodinách je speciální lepidlo již dostatečně pevné. Přesto permanentní řasy vyžadují určitou pozornost a jemnost zacházení. Aby vaše permanentní řasy aplikované metodou řasa na řasu vydržely co možná nejdéle, je vhodné mít na paměti určitá pravidla, kterými se budete řídit:

 • Výše jsme sice uvedli, že po 48 hodinách se už permanentní řasy mohou namočit. Přesto je však třeba i po uplynutí této doby nevystavovat permanentní řasy dlouhodobě páře. Čili pokud ráda chodíte do sauny, nebo se často pohybujete v kuchyni plné páry, buď budete muset saunování omezit a při vaření si dávat pozor na nadbytek páry v kuchyni, nebo si aplikaci permanentních řas metodou řasa na řasu raději rozmyslete.
 • Nedoporučuje se používání řasenky. Používání voděodolné řasenky je naprosto nevhodné, neboť tato řasenka by mohla narušit speciální lepidlo a tím pádem by došlo k uvolnění permanentních řas.
 • V případě používání kosmetických přípravků na bázi tuku nebo oleje se vyhněte okolí řas, neboť tuk by také mohl narušit spoje řas.
 • Permanentní řasy aplikované metodou řasa na řasu se nehodí pro barvení ani pro trvalou na řasy – došlo by k jejich poškození.
 • Nevhodné je jakékoliv mechanické namáhání permanentních řas – například mnutí oka, používání kleštiček na řasy či tahání za řasy
 • Používejte odličovač na vodní bázi. Při odličování nepoužívejte bavlněné tampóny, neboť jejich chloupky se mohou zachytit za řasy.
 • Extrémní teploty mohou narušit speciální lepidlo. Proto se raději vyhněte soláriím a poláriím, stejně tak jako sauně i v případě, že by se jednalo o tzv. suchou saunu.
 • Při vytírání obličeje ručníkem nebo oblékání oblečení přes hlavu dbejte také zvýšené opatrnosti.
 • Permanentní řasy aplikované metodou řasa na řasu je potřeba pravidelně obnovovat. Obnova se doporučuje jednou za přibližně 4 týdny.
 • Všechna tato pravidla je možné shrnout do jednoho jediného – je třeba, abyste k permanentním řasám byla jemná a opatrná, jemnější než k těm přírodním.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19018 (novesluzby.cz#23765)


Přidat komentář