Prodlužování řas - Uherské Hradiště

Máte nevýrazné řasy a denně musíte používat řasenku? Nejste však zrovna nadšené z každodenního odličování a případného otisku barvy na jemné kůžičce pod očima? Pak je tu možnost prodloužení řas.

U prodloužených řas Vám odpadnou veškeré starosti, které jste musela řešit s řasenkou. Již žádné slepené řasy způsobené příliš velkým nánosem barvy. Již žádná barva tam, kde by neměla být. Již žádné líčení a následné odličování. Již žádné investice do nákupu další řasenky. Navíc, permanentní prodlužování řas Vám nabízí řasy o poznání delší a hustší, než kterých byste mohla sebekvalitnější řasenkou dosáhnout.

 

Permanentní prodlužování řas v Uherském Hradišti

Možná si říkáte, proč dát přednost permanentnímu prodlužování řas, když si můžete zajít do některé drogerie a zakoupit si tam umělé řasy. Jde však v prvé řadě o to, jakého vzhledu chcete dosáhnout. I když má tzv. vzhled mrkacích panenek, něco do sebe, přeci jenom je dobré tuto image přenechat hračkám. Přirozenost totiž u umělých řas jen těžko najdete. Stejně tak u nich nenajdete maximální přizpůsobivost k Vašim řasám a komfort z jejich užití. Umělé řasy jsou řešením, ale tak maximálně na nějakou bláznivou akci, typu karneval. Chcete-li dosáhnout krásného, svůdného pohledu, bez rušivých elementů, pak určitě dejte přednost permanentnímu prodloužení řas. Krom toho, permanentní prodlužování řas Vám nevydrží jen hodiny, či dny, ale dlouhé týdny.

Permanentní prodlužování řas norkovými řasami Uherské Hradiště

Výše jsme zmínili komfortnost a přirozenost. V jednotlivých kosmetických studiích, salónech se setkáte s rozličnou nabídkou řas, které jsou používány pro prodlužování řas. Stejně tak se setkáte i s různými metodami. Je-li pro Vás důležitý efektní výsledek, který bude zároveň přirozený, a Vaše řasy nebudou nijak zatížené, pak jistě oceníte pravé norkové řasy. Určitě tedy není od věci, než se objednáte, usednete do kosmetického křesla, optat se, jaké řasy pro prodlužování, studio, salón používá.

 

Doba aplikace permanentních řas

Výše jsme také zmínili dobu, po kterou se budete moci pyšnit několikanásobně dlouhými řasami. Budeme nyní konkrétnější a začneme aplikací. Pokud jste si nechala prodlužovat vlasy, pak jste mohla v kadeřnickém salónu také strávit značnou část dne. To u permanentního prodlužování řas rozhodně není nutné. Aplikace trvá zhruba 3 hodiny. Samotná doba se však také odvíjí od zkušeností a zručnosti kosmetičky. Můžete se tedy setkat i se začínající kosmetičkou, která ještě potřebuje cvik, a prodlužování se protáhne třeba na pět hodin. Nemáte-li času nazbyt, pak dejte přednost kosmetičce zkušené, u které navíc budete mít jistotu, že bude aplikace provedena bezchybně.

Nutnost doplnění permanentních řas

Při metodě řasa na řasu, se řasy aplikují na Vaše vlastní řasy. A určitě jste si všimla, ať už při odličování, či při líčení, nebo mnutí očí, že Vás tu a tam vypadne řas. Je to jako s vlasy. I řasy rostou a vypadávají. A tak, i když vám prodloužené řasy umožní těšit se z dlouhých a hustých řas po dlouhou dobu, je nutné čas od času si nechat řasy doplnit. Jen tak si udržíte přirozený a sexy podmanivý vzhled. Doplnění se provádí zhruba po 3 – 4 týdnech. Doplnění pak již trvá jen zlomkový čas nové aplikace. Hovoříme zde o cca 60 – 90 minutách. Z uvedeného tedy vyplývá, že cca celý měsíc nebudete muset na Vaše řasy sáhnout, co se týká jejich zvýraznění.

Co dělat a nedělat po prodloužení řas

U slova „sáhnout“ se nyní na chvíli zastavíme. I od Vás je očekávána určitá zvláštní péče, budete-li se chtít z Vašich dlouhých řas těšit po zmíněnou dobu. Na mnutí očí zcela zapomeňte. Ostatně, to škodí i Vašim vlastním řasám. I když u prodloužených řas odpadá nutnost jejich líčení, je třeba při večerním odličování nevynechat oblast očí, včetně řas. Ovšem zde již nepoužívejte klasické odličovací tampony, které tak rády pouští jemné chloupečky. Nejlépe je čistit jemně prsty, za použití čistících gelů pod teplou vodou. Odličování, či spíše čištění, omývání, je důležité z hlediska zamezení podráždění očí nečistotami, které během dne „nasbíráte“ venku, v prašném prostředí apod. Další rady a tipy, jak s prodlouženými řasami „žít“, Vám poskytne Vámi vybrané kosmetické studio.

Barvení a úprava obočí Uherské Hradiště

Obličej, to nejsou jenom řasy, které ho rámují. Neméně důležité je také tvar a barva obočí. Obočím můžete celkový dojem pokazit. Správně vytvarovaným obočím však může Váš výraz být veselejší, otevřenější. V kosmetickém studiu si tak můžete nechat nejen prodloužit řasy, ale také upravit a nabarvit obočí. Kombinací dlouhých hustých řas a upraveného, vytvarovaného obočí, docílíte podmanivého pohledu, který přitáhne nejedny oči směrem k Vám.

Mikromasáž očního okolí Uherské Hradiště

Oblast očí ještě neopustíme a nabídneme další rozmazlující kousek do mozaiky, kterým je mikromasáž očního okolí. Únava, stres, vypětí, ale také nevhodný výběr kosmetiky, příliš drsné odličování, dále věk, to vše se podepíše na našem vzhledu. Chcete-li udělat pro Vaše oči, respektive oční okolí více, pak si dopřejte mikromasáž očního okolí. Nejenže si při masáži báječně odpočinete, ale také speciální a jemná péče kosmetičky se promítne na lepším vzhledu a stavu jemné kůžičky okolo očí.

Kosmetický laser Uherské Hradiště

Čas je bohužel neúprosný k nám všem, a podepisuje se nejen na naší energii, postavě, ale také pleti. „Jednoho dne“ se můžeme probudit s pletí ochablou, s jemnými i hlubšími vráskami, s pigmentovými skvrnami. Dále tím, jak jsme, či nejsme trpělivými při odstraňování pupínků, si můžeme svým neuvážlivým jednáním způsobit jizvičky. Mateřství přináší radostné chvilky prožité s dětmi, ale také změnu postavy a kůže, kterou mohou „zdobit“ strie a další jizvičky. Veškeré tyto „stopy času a našeho vlastního přičinění“, je možné do značné míry zmírnit. A to díky kosmetickému laseru. Ošetření kosmetickým laserem také můžete poptávat v případě regenerace nehtových lůžek – stimulace růstu vlasů a jejich regeneraci – zklidnění pokožky po depilaci a další.

Líčení – denní, večerní, svatební, trendové

Líčíte se stále stejně? Nebo se prakticky nelíčíte? Čeká Vás zvláštní událost, akce, na které byste chtěla vypadat jinak, nebýt za „šedou myšku“? Některé životní milníky si přímo říkají o výjimečnost. Může se jednat o zásnuby, svatbu, promoci, maturitní ples, křtiny, oslavu výročí, ale také důležité pracovní jednání, výběrové řízení aj. Nechcete-li riskovat, že to s líčením přeženete, ráda byste však zazářila a zdůraznila na sobě to, co je na Vás krásné a potlačila případné nedostatky, pak se můžete svěřit do profesionálních rukou kosmetičky, která Vás pro danou příležitost nalíčí. Poptávat můžete líčení denní, večerní, trendové, ale také slavnostní, svatební. Můžete se také dohodnout na líčení tzv. na zkoušku. Budete pak v daný den klidná, protože bude vědět, zda zvolený odstín make-upu, stínů, rtěnky, či lesku, bude pro Vás ten pravý.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19019 (novesluzby.cz#23773)


Diskuze a zkušenosti

irena | 05.09.2015 11:17
Re: Prodlužování řas - Uherské Hradiště kde najdu ceny prodlužování řas?


Přidat komentář