Prodlužování řas - Rokycany

Ženy, které dbají o svůj zevnějšek a snaží se vypadat co nejlépe, vědí, že mimo oblečení, krásných vlasů nebo nehtů, jsou neméně důležité také dlouhé řasy, které zdůrazní krásu očí. Dnes existuje celá řada metod, jak řasy prodloužit a zvýraznit.

Permanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu umožňuje dokonalé prodloužení přírodních řas, ať už je máte jakékoliv délky, hustoty a barvy.** Prodlužovat řasy** můžete opakovaně, nebo jednorázově, pokud chcete mít výrazné a krásné oči např. na svatbu, na ples, na oslavu narozenin nebo na jinou akci, na které se chcete cítit krásně. Prodloužené řasy zvýrazní vaše oči jak pro běžné všední dny, tak i pro zvláštní, pro vás významné události. Po aplikaci budou vaše řasy tmavší, budou delší, navíc voděodolné, vysoce elegantní a mají luxusní vzhled. Výhodou je, že se nemusíte líčit a nemusíte tedy řešit, zda se namalovat nebo odmalovat před vstupem do bazénu, ani to, jak budou vaše oči vypadat po mnoha hodinách v práci atd.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu Rokycany

Dnešní a moderní** prodlužování řas** nemá již mnoho společného s prodlužováním známým z minulých let. Dnešní doba s sebou přináší mnoho novinek, mimo jiné i v prodlužování řas. Revoluční a nejmodernější metodou prodlužování řas na nejvyšší úrovni je metoda řasa na řasu, díky níž řasy skutečně drží. Tajemství svůdných řas aplikovaných metodou řasa na řasu spočívá v tom, že takové řasy vypadají zcela přirozeně, jsou lehké, perfektně drží a na vás je pouze si vybrat požadovanou délku a tloušťku řasy, jejich zakroucení nebo barvu tak, aby byla vaše osobnost podtržena co nejvíce. Řasy aplikované touto metodou vydrží až dva měsíce. Pokud se rozhodnete je průběžně doplňovat, můžou vydržet až o mnoho déle. Na tyto řasy není nutné používat řasenku, u některých druhů se to dokonce nedoporučuje. Řasy aplikované metodou řasa na řasu jsou zcela bezpečné, nevypadnou vám ve sprše, ani během cvičení nebo ve spánku. Nepoškodí se ani v sauně nebo v jiných extrémních podmínkách, kde dochází k výkyvům teplot.

Jak mít krásné dlouhé řasy?

Dlouhé řasy jsou přáním každé ženy. Oči, které jsou lemované dlouhými, nahoru zatočenými řasami jsou snem každého. Ne jeden muž se rád utápí v očích ženy, jejíž řasy jsou dlouhé a husté. Ne ke každé ženě ale byla příroda štědrá, a proto si některá z nás musí trochu kosmeticky pomoct, aby byla také spokojená a mohla se pyšnit krásnými a zdravými řasami. Prodloužení řas poskytuje komfort ženě být stále krásně nalíčená bez nutnosti použít kosmetických přípravků.

Budou prodloužené řasy vypadat přirozeně?

Neviditelné prodlužování řas metodou řasa na řasu vyniká svou přirozeností,
pohodlností a především svou délkou. Do takové délky, kterou vám nabízejí umělé řasy, přirozené řasy nejsou nikdy schopny narůst. Dopřejte si i vy takto dlouhých řas a buďte přitažlivá pro své okolí. Prodlužování řas touto technikou je hypoalergenní bez alergické reakce. Prodloužené řasy budou nejen dlouhé, ale také husté a natočené. Takto prodloužené řasy působí jemně a dokonale přirozeně. Vybírat můžete z různých délek, nejčastěji od 6 do 15 mm, řasy se vyrábí i v různých tloušťkách. Na řasy si můžete nechat připevnit i krystalky, můžete si vybrat barvu řas. Výhoda prodloužených řas spočívá i v jejich nenáročnosti na údržbu. A co především, spoje** lepení řasy na řasu** jsou zcela neviditelné. Díky své přirozenosti a nenáročnosti tato novinka otřásla celým světem.

Aplikace řasy na řasu

Každá řasa, která je určená k** prodloužení řas** se konkrétní technikou, která je velmi moderní a převratná, aplikuje na vaši vlastní řasu. Tato metoda vyžaduje zkušenosti a zručnost. Vaše vlasy tak déle porostou podle svého běžného přirozeného cyklu společně s novou řasou. Spojení takových řas je neviditelné, proto nové řasy vypadají naprosto přirozeně a jsou i velmi pevné. Tyto řasy nevypadávají a stále drží svůj původní tvar, který jste si vybrali. Pro aplikaci řasy na řasu se používá adhezivum, které je hypoalergenní. Toto adhezivum je speciálně vyvinuté právě pro prodlužování řas a je schváleno atestem. Pokud budou řasy správně a odborně aplikovány zkušenou kosmetičkou, nebudou mít běžně prováděné aktivity, mezi které můžete řadit sport, plavání, sprchování, koupání a další žádný vliv na jejich vzhled a pevnost. Přirozený obnovovací cyklus růstu řas trvá přibližně asi 90 dní. Řasy byste měli doplňovat zhruba každé 4 týdny, čímž zaručíte jejich neustále luxusní vzhled. Přírodní řasy nejsou navíc touto metodou nijak poškozovány.

Jak dlouho trvá aplikace řas?

Vše samozřejmě záleží na kvalitě vašich řas, na jejich délce a hustotě, stejně jako na tvaru řas, který požadujete, na jejich délce a hustotě. Permanentní řasy jsou vyráběny v nejrůznějších délkách a v několika tvarech a tloušťkách. Díky tomu společně s paní kosmetičkou můžete vybrat takové řasy, které budou nejlépe korigovat tvar vašeho oka, a vzhled bude přizpůsoben přesně vašemu přání. Můžete si nechat prodloužit řasy decentně nebo extravagantně. Vše záleží na vás. Aplikace řasy na řasu trvá asi 2 hodiny, vše záleží na počtu aplikovaných řas. Umělé řasy odpadávají s vlastní řasou v rámci jejího životního cyklu asi 2-3 denně, a proto je potřeba je pravidelně doplňovat. Doporučuje se každé 2-4 týdny, vše dle potřeby.

Nehtová modeláž Rokycany

Krásné, čisté a upravené nehty by měla mít každá žena. Ruce a nehty jsou vizitkou ženy. Ruce používáme neustále, a naše nehty jsou vystavovány neustálým pohledům našeho okolí. Není snad nic ošklivějšího než škaredé, špinavé a okousané nehty. Naopak nehty, které jsou zdobeny francouzskou manikúrou, která vypadá čistě a nevinně je o něčem jiném. Díky nehtové modeláži budou vaše ruce dokonalé a celková procedura pro vás bude velmi příjemným relaxem. Modeláž nehtů je dokonalým a luxusním trendem a cestou, jak mít upravené ruce a pěstěné nehty. Nehtová modeláž prováděná podomácku jde na první pohled poznat, navíc neodbornou aplikací s neověřenými výrobky si můžete své nehty poškodit. Přenechejte tuto práci odbornici. Uvidíte, že budete absolutně spokojena a vaše nehty budou krásné nejen pro vás samotnou, ale také pro vaše okolí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19026 (novesluzby.cz#23792)


Diskuze a zkušenosti

Jana Balajová | 11.11.2012 22:12
Re: Prodlužování řas - Rokycany dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik stojí prodloužení řas.děkuji za odpověd a přeji hezky den.balajová


Přidat komentář