Prodlužování řas - Praha Východ, Mělník

Která žena by nechtěla mít dokonalé a svůdné oči s krásnými řasami. Vyzkoušejte semipermanentní prodloužení řas a buďte si jistá tím, že po jednom mrknutí oka vám muži splní každé vaše přání.

Prodlužování řas, i když se to nezdá, je metoda s dlouhou tradicí. První ženy, které si nechávaly své řasy prodloužit a zvýraznit tak svůj vzhled, pocházely z dalekého Východu a tento způsob krášlení je známý už z 12. století. Samozřejmě, že vývoj šel neustále dopředu. Na začátku si ženy své řasy zvýrazňovaly pomocí tzv. trsečků řas, které však působí velmi nepřirozeně a také vytváří na oku nepříjemný dojem. Také při vypadnutí jednoho trsečku se vytrácí celý efekt. Současná metoda semipermanentního prodloužení řas je něco naprosto jiného. Princip této metody prodlužování řas je** lepení jedné řasy umělé na řasu přírodní**. V případě, že chcete zaujmout své okolí svým vzhledem, vyhledejte si kosmetické studio Praha Východ, Mělník, kde vám budou moci nabídnout tuto metodu prodlužování řas.

řasy

Semipermanentní prodlužování řas Praha Východ, Mělník

Semipermanentní prodloužení řas je metoda, která dokáže dokonale zvýraznit vaše oči. Už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé řasenky. Své oči můžete mít dokonale orámované dlouhými krásnými řasami. V kosmetickém studiu si můžete vybrat v jaké délce a hustotě řasy chcete.

Proč se rozhodnout prodloužit si řasy

Metoda prodloužení řas řasa na řasu vypadá na rozdíl od jiných metod prodloužení naprosto** přirozeně**. Výhodou prodloužení řas je, že při sportu nebo jiné fyzické námaze se nebudete trápit tím, zda se vám nerozmazala řasenka. Mezi výhody těchto umělých řas patří jejich lehkost a voděodolnost. Řasy vás nebudou omezovat v žádné činnosti. Nemusíte mít obavy z toho, že by aplikace umělých řas byla bolestivou záležitostí. Řasy aplikované metodou řasa na řasu vám vydrží stejně jako řasy přírodní.** Přírodní řasa** vypadne přibližně po 3 týdnech a tak vypadne i umělá řasa, která je nalepená na ni.

Jaké materiály se používají k aplikaci umělých řas

Umělé řasy se vyrábí z hypoalergického monofitu, s přidáním syntetiky nebo hedvábí. Velkou výhodou těchto řas je jejich naprosto přirozený vzhled. Na umělých řasách oceníte jejich lehkost, jemnost a lesk. Důležité je také vědět, že řasy umělé neškodí řasám přirozeným. K lepení se používají speciální druhy lepidel, která se nevypařují a nedráždí oči. Tyto lepidla jsou vyráběna na bázi pryskyřice. Záleží jen na vás, v jaké délce a síle si vyberete umělé řasy.

Semipermanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu Praha

Jednou z nejefektivnějších metod aplikace řas je metoda aplikace řasy na řasu. Tento způsob aplikace vám zaručí, že vaše řasy budou vypadat velmi přirozeně a vaše okolí nepozná, že se jedná o řasy umělé.  řasy, okoAplikace touto metou je založena na principu nalepení jedné řasy umělé na jednu řasu přírodní. Dojde tak k prodloužení řasy pravé a řasa umělá se chová jako řasa pravá. Přírodní řasy musí vždy tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení. V případě, že je prodloužení delší, může dojít k rychlejšímu uvolnění řasy.

Aby bylo dosaženo přírodního vzhledu umělých řas, lepí se přibližně 25 až 30 řas na jedno oko. Ale lepšího vzhledu dosáhnete, když si necháte aplikovat 50 až 60 řas. Co se týká počtu lepených řas, je vždy důležité prokonzultovat to s kosmetičkou, většinou se vychází z kvality přírodních řas a požadovaného konečného vzhledu. Umělé řasy se aplikují tak, aby byly nejkratší u vnitřního koutku a nejdelší uprostřed oka. V kosmetickém studiu strávíte přibližně 45 minut až 2,5 hodiny.

Tento typ umělých řas je odolný vůči vodě, potu, slzám i chloru v bazénu. Řasy zůstávají silné, dlouhé, natočené a jsou bezpečné k pokožce a kontaktním čočkám. V případě, že nosíte dioptrické brýle, hrozí riziko, že by vám řasy mohly překážet.

Doplnění umělých řas Praha Východ, Mělník

Přírodní řasy a s nimi i řasy umělé vám vypadnou přibližně po 4 až 9 týdnech. Po této době je tedy nutné doplnit řasy umělé. Na doplnění umělých řas se chodí po 2 – 3 týdnech. Doplnění trvá několik desítek minut a bude vás stát přibližně 40 Kč za řasu.

Co dělat před aplikací umělých řas

Před aplikací umělých řas se do kosmetického salonu dostavte bez make-upu, pudru a nalíčených očí. Dále byste neměla mít statní čočky. Umělé řasy nejsou příliš vhodnou volbou pro osoby, které trpí alergiemi a očními nemocemi (oční zákal, suchý slzný kanálek, glaukom, nadměrné slezení, zánět spojivek). Na aplikaci umělých řas se objednávejte až o úplném zahojení permanentního make-upu. Dále se objednejte nejpozději 2 dny před odjezdem k moři a objednejte se nejdříve za 5 dnů, když máte po trvalé na řasách.

Co dělat po aplikaci umělých řas

48 hodin po aplikaci umělých řas řasy neumývejte, neličte a neodličujte. Dále není vhodné mnout si oči, k řasám se musí přistupovat citlivě. 2 dny po aplikaci řas se vyhněte horku a vlhku (sauna, pára, bazén). Řasy nenatáčejte kleštičkami.

Po 2 dnech již můžete řasy líčit a odličovat (pouze však s řasenkou na bázi vody),  dále můžete řasy pročesávat hřebínkem a můžete vykonávat své oblíbené aktivity (pára, sauna, bazén atd). V případě, že chcete permanentní řasy odstranit, je nutné navštívit kosmetičku, řasy nikdy nevytrhávejte.

Péče o permanentní řasy

Vždy počítejte s tím, že konečný vzhled řas je závislý na tom, jaké máte řasy přírodní. Na každé ženě mohou vypadat prodloužené řasy jinak. Prodloužené řasy nevyžadují žádnou zvláštní péči. Řasy můžete pročesávat kartáčkem, ale vždy k nim přistupujte citlivě. Když se budete řídit výše zmíněnými pravidly co dělat po aplikaci řas, řasy vám zajisté vydrží déle. Vaše kosmetička vám řekne vše potřebné, co musíte o péči o prodloužené řasy vědět. K aplikaci umělých řas, která vás bude stát kolem 2 000 Kč, je dobré pořídit si tak speciální řasenku a odličovač očí. Na řasy si můžete také nechat připevnit ozdobné křišťálové kamínky. Najděte si vhodné kosmetické studio a splňte si sen o dokonalých řasách. Krásné řasy vám zajisté přidají na sebevědomí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19020 (novesluzby.cz#23778)


Přidat komentář