Prodlužování řas - Praha 1

Kdo by nechtěl po dlouhé zimě načerpat novou energii a cítit se lépe nejen po duši, ale i o poznání lépe vypadat? Zavítáte-li do některého z kosmetických salónů, pak si můžete užít nejen relaxace, ale také příjemného kosmetického ošetření.

Jaké kosmetické ošetření je nejoblíbenější?

Jedno z oblíbených kosmetických ošetření je prodloužení řas. Která z žen by si nepřála mít dlouhé, husté brvy, ale takové, na kterých by nebylo znát, že nejsou přírodní? Váš pohled může být vskutku podmanivý a sexy, svěříte-li se do odborných a zkušených rukou kosmetičky Praha 1.

Prodlužování řas Praha 1

Ruku na srdce, kdo z nás je spokojený s každou částí svého těla, včetně obličeje? Někdo by se rád zbavil pěkných pár kilogramů, dalšímu by naopak nevadilo, kdyby přibral, další by chtěl hustší vlasy, delší vlasy, pevné nehty, jemnou pokožku aj.

Na něčem musíte zapracovat sami. Ovšem s něčím Vám zase pomohou v profesionálním kosmetickém salónu šikovné ruce kosmetičky. Jste dívkou, ženou a trápí Vás** řídké a krátké řasy? Pak si nemusíte opakovaně pořizovat sebekvalitnější a sebedražší řasenku. S tou ostatně nedosáhnete takového výsledku, jakého byste si přály. Mnohem **efektivnější je nechat si řasy prodloužit.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu v Praze 1

Jak prodlužování vlasů, tak prodlužování řas může být provedeno rozličnými metodami. Jak již to tak bývá, mají své výhody i nevýhody. Spoje, respektive prodloužení je buď viditelné, či naopak okem těžko spatřitelné. U prodlužování řas je velmi oblíbená a zároveň poptávaná metoda „řasa na řasu“. Dík této metodě totiž nedojde k finálnímu vzhledu „mrkací nepřirozené panenky“. Vaše řasy budou dlouhé, husté, a přesto budou působit naprosto přirozeným dojmem.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Díky precizně naneseným a přidělaným syntetickým řasám speciálním lepidlem, se budete moci z dlouhých řas těšit po dlouhé týdny. Jen je třeba zhruba každé čtyři týdny opětovně navštívit kosmetický salón, aby Vám kosmetička doplnila vzniklé „meziprostory“, ke kterým došlo přirozeným vypadávání Vašich vlastních řas. Díky pravidelnému doplňování bude stále zachován nejen Váš podmanivý pohled, ale i přirozenost.

Volba délky, tloušťky, barvy i zakroucení řas při prodlužování

Než kosmetička přistoupí k prodlužování řas, probere s Vámi veškeré možnosti. Budete si moci vybrat nejen z rozličných délek řas, ale také budete mít na výběr tloušťku, barvu i míru zakroucení. Vámi zvolené řasy pak s Vámi kosmetička ještě prodiskutuje a díky svým znalostem a zkušenostem Vám sdělí, zda se výběr k Vám hodí, a to s ohledem i na Vaši celkovou osobnost, styl oblékání, zaměstnání aj.

Použití speciálního lepidla při prodlužování řas

Vrátíme-li se opět k prodloužení vlasů, pak pro zacelení spojů používá kadeřnice speciální kleštičky. U řas si také hovoříme o spojích, ale žádné miniaturní kleštičky

kosmetička nepoužívá. Syntetické, či přírodní řasy se lepí řasa na řasu na Vaše vlastní řasy, a to za pomoci speciálního, neviditelného lepidla. Nemusíte mít obavy, že by bylo lepidlo zdraví škodlivé. Je nejen totiž nejen kvalitní**, ale také hypoalergenní**.

Prodloužení řas pro speciální příležitost

Pro** prodloužené řasy** se můžete rozhodnout nejen v případě, že Vás čeká určitá mimořádná událost: maturitní ples, promoce, svatba, oslova narozenin, oslava výročí, křtiny, vysněná dovolená aj. Být krásnou můžete být a bezpochyby si i zasloužíte být po každý den, ať je víkend, svátek, nebo „jen“ všední den. Péče o sebe se Vám vyplatí a pozitivně se odrazí na Vaší náladě, celkovému přístupu k životu. Budete-li se cítit sami v pohodě, pak budete i kolem sebe šířit úsměvy a dobrou náladu. A věřte, že dobrá nálada je nakažlivá. V tomto případě je však takováto nákaza více než přínosná, a to pro každého z nás.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19028 (novesluzby.cz#23804)


Přidat komentář