Prodlužování řas - Praha

Svůdných řas můžete docílit, svěříte-li se do rukou kosmetičky, která nabízí profesionální prodlužování řas. Díky prodlouženým řasám budete moci odložit Vaši řasenku do šuplíku a těšit se z obdivných pohledů, které Vás budou provázet na každém kroku.

Zkušená kosmetička v Praze - prodloužení řas

Reklamy v televizi, časopisech, s co nejdokonalejšími řasenkami na nás tzv. útočí ze všech stran. Jaké je pak však častokráte negativní překvapení, když po nákupu některého z produktů, není dosaženo výsledku, který nám byl předestřen. Řasenky, i ty které byly navrhnuty pro docílení těch nejdelších, nejhustších a nejzatočenějších řas, se nedají srovnat s permanentním prodloužením řas. Abyste se však i Vy mohly těšit z podmanivého, hlubokého, uhrančivého pohledu, je dobré dát přednost zkušené a znalé kosmetičce.

Výhody permanentního prodloužení řas

Chcete vypadat každý den a za každé okolnosti upravené? Chcete chodit do bazénu, sauny, solária, aniž byste pak odcházely s rozmazanou, otisknutou řasenkou? Chcete ušetřit každý den minuty při líčení a odličování? Chcete se těšit z dlouhého, svůdného pohledu?

Než dojde na samotné prodloužení řas

Rády byste si nechaly Vaše vlastní řasy prodloužit? Příroda k Vám zrovna nebyla moc štědrá a Vás trápí řídké, anebo krátké, jemné řasy? Vašemu trápení však může být za krátkou dobu „odzvoněno“. Zajímá Vás však, co Vás čeká, vydáte-li se do salónu, studia, kam jste se objednaly na prodloužení řas? Předtím, než se kosmetička pustí do Vašeho zkrášlení, probere s Vámi veškeré možnosti, ale i otázky stran prodloužených řas.

Výběr tvaru, délky, síly, barvy řas

Každá z dívek, žen je jiného typu, nejen co do postavy, ale i odstínu pleti, tvaru obličeje, barvy vlasů aj. Je zcela logické, že půjdete-li na prodloužení řas, tak je budete chtít mít co nejdelší, nejhustší, prostě, aby řasy byly k nepřehlédnutí, a tím pádem i Vy samotné. Nabídka řas, které se používají, je poměrně široká. Ještě než Vaše volba padne na ty NEJ, určitě proberte s kosmetičkou délku, sílu, tvar i barvu. Zkušená kosmetička má totiž díky své praxi již své klientky „v oku“. Cílem by mělo být, abyste odcházely spokojené a výsledný dojem byl naprosto přirozený. Uvidíte, že ve spojitosti s vhodným výběrem a šikovnýma rukama kosmetičky, budete odcházet proměněná a Vaše oči budou doslova zářit.

Metoda prodlužování řas Diamond Lashes Praha

Při prodlužování se aplikují na vlastní řasy zákaznic speciálně tvarované syntetické řasy, a to stylem řasa na řasu. U této metody se rozhodně nesetkáte s tím, že by Vám kosmetička, či stylistka nalepila celý trs řas. To je spíše příznačné pro řasy umělé, které jsou k dostání v sítích drogerií. Již z uvedeného vyplývá, že při prodlužování řas jsou třeba znalosti, zkušenosti, pečlivost a zručnost. Aplikace metodou řasa na řasu vyžaduje dostatek času. Počítejte s tím, že prodloužení bude trvat kolem 2 - 3 hodin. Během této doby si však můžete báječně odpočinout.

Nejvyšší kvalita v prodlužování řas Diamond Lashes Praha

V případě prodlužování řas Diamond Lashes, můžete očekávat kosmetickou službu té nejvyšší kvality. Díky své jedinečné metodě aplikace, prodlužování a zahušťování řas Diamond Lashes® v současné době překonává veškeré dostupné alternativy v prodlužování. Očekáváte-li tak kvalitu, dlouhou trvanlivost prodloužených řas, přirozený vzhled, pak můžete dát přednost právě metodě prodlužování řas Diamond Lashes.

Možnosti prodlužování řas Diamond Lashes

Na co dalšího, kromě výše uvedeného, se můžete těšit v souvislosti s prodloužením řas Diamond Lashes? Především si budete moci vybrat z nespočetného množství kombinací. Konkrétně Vám v kosmetickém salonu dají vybrat z 12 barev řas, 9 délek, 3 zatočení a 4 sil. Je celkem logické, že budete chtít řasy co nejdelší, nejhustší, nejzatočenější. Určitě je však vhodné si také nechat poradit od profesionálky, která má v prodlužování nemalou praxi a zkušenost. Dokáže Vám říci a poradit, která kombinace by pro Vás byla ta nejvhodnější, a to na základě Vašeho přání a požadavků.

Dozdobení prodloužených řas Diamond Lashes Praha

Pro vskutku dramatický vzhled řas, nevšední a neotřelý vzhled, si můžete nechat řasy doplnit také krystaly Swarovski či kosmetickými glitry. Na výjimečnou událost je dozdobení řas přímo vhodné. Můžete tak být k nepřehlédnutí na plese, firemním večírku, ale také na svatbě, oslavě výročí aj.

Prodlužování řas metodou řasy na řasu Praha

Na samotnou aplikaci je dobré, abyste přišly nenalíčené. Pokud jste však domluvené třeba na odpolední termín a dopoledne jste v práci, můžete se i domluvit, že Vás ve studiu odlíčí. Aplikace probíhá metodou „řasa na řasu“, kdy kosmetička postupně vezme jednotlivé řasy a přilepí je speciální lepidlem k Vaší vlastní řase. Takto pokračuje po celé délce.

Jaká doba je nutná pro prodloužení řas

Jedna z otázek, které Vás mohou napadnout, je, jak dlouho bude takové prodloužení trvat. Doba je odvislá nejen od zkušeností a znalostí kosmetičky, ale také od hustoty řas, pro kterou jste se rozhodly. Samotné prodloužení trvá od 45 minut do cca 2 hodin. Možná se Vám zdá tato doba dlouhá.Na druhou stranu si při zkrášlování báječně odpočinete a uvolníte.

Doplňování u prodloužených řas

Určitou nevýhodou, dá-li se to však označit za nevýhodu, je nutnost doplňování řas. Počítejte s tím, že zhruba za tři, čtyři týdny byste měly opětovně navštívit kosmetičku.Je totiž zcela přirozené, že vlastní řasy padají, stejně jako vlasy. Abyste se mohly stále těšit z dokonalých prodloužených řas, je třeba „doplňovat“ vzniklé mezery novými řasami. Doplnění však trvá o poznání kratší dobu a Vy si během dané chvíle můžete odpočinout. Můžete však spojit i užitečné s příjemným a dalším užitečným, kdy si necháte souběžně dělat i manikúru, pokud to tedy dané studio nabízí. Tím pádem nevýhoda přestává být nevýhodou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19030 (novesluzby.cz#23812)


Přidat komentář