Prodlužování řas Pelhřimov

Sebekvalitnější a sebedražší řasenka sama o sobě nezaručí, že dosáhnete dynamicky natočených a dlouhých řas přirozeného dojmu. I když budete při nanášení řasenky šikovné, rovnoměrný nános barvy se málokdy povede. A potom to každodenní odličování…

Neodolatelně přitažlivý pohled pomocí prodloužených řas

Toužíte po dlouhých zatočených řasách? Chcete aby Váš pohled byl neodolatelný? Pokud jste dali dvakrát ANO, není pak divu, že řada dívek a žen se raději řasenky, respektive dlouhých a hustých řas vzdá. Podstupovat totiž každý den několikaminutové obtěžováním s líčením a odličováním není zrovna spojené s komfortem. Kromě toho se neustále hlídat, aby nedošlo k otisku řasenky na dolních víčkách, když oči promnete, zaslzíte, či se sprchujete, sportujete. Svůj sen v podobě dlouhých, hustých řas však nemusíte tak snadno opouštět. Můžete vyzkoušet řasy prodloužené, za pomoci metody „řasa na řasu“.

** **

** ** Jak zabránit problémům s řasenkou?

** **

Již v úvodu jsme se dotkli problematiky řasenek a dosáhnutí svůdných, dlouhých a zatočených řas. Řasenky jsou sice řešením, ale svým způsobem dívky a ženy omezují v jejich každodenním životě, ať už osobním, nebo profesním. Jít na důležité jednání s rozmazanou, otisknutou řasenkou, nebo řasami s nánosem drolící se barvy, nijak nepřidá na vizitce, přesvědčivosti a solidnosti. Spíše si potenciální klient, zákazník, či zaměstnavatel udělá obrázek negativního rázu. Bude Vás považovat za nepečlivé, nekontrolující detaily aj. A to platí i v případě, že se chystáte jít na romantickou schůzku. A což teprve po mazlení, či probuzení. Pohled na černé, či hnědé šmouhy pod očima Vám nejspíš přitažlivosti nepřidá.

Můžu s prodlouženými řasami do bazénu?

Oproti tomu u prodloužených řas se můžete přestat neustále kontrolovat a hlídat. Za všech okolností budete stále upravené a žádná barevná šmouha se rozhodně neobjeví na jemné kůžičce pod očima. U prodloužených řas totiž není důvodu, aby se nadále řasenka používala. Naopak ji můžete uložit do šuplíku, či se s ní nadobro rozloučit. S prodlouženými řasami můžete bez obav jít na koupaliště, do bazénu, vířivky, sauny. Můžete se při aktivním sportu sebevíce zpotit, a přesto budou Vaše řasy dokonalé. Prostě takové podle Vašeho přání. Po probuzení u Vašeho milého se nemusíte honem hnát do koupelny k zrcadlu, a to z důvodu ujištění, že pod očima není nevzhledný otisk. Místo toho se můžete k muži přitulit a vychutnávat si jeho blízkost.

Prodloužené řasy a umělé řasy

Možná máte ještě v patrnosti umělé řasy, které se nanášely, lepily vcelku nad Vaše vlastní řasy. Pokud Vám však šlo o docílení nepřirozeného vzhledu a čekal Vás například maškarní ples, bláznivý novoroční večírek aj., pak se tyto řasy mohly zdát vhodné. Ovšem pro slavnostní příležitosti, či pro každodenní nošení zrovna nebyly tou správnou volbou. Umělé řasy, již z pohledu jejich „těžkopádné“ aplikace a nutnosti sundání před spaním, spíše byly pro zlost, než pro docílení krásy a zvýraznění předností. Umělé řasy je sice možné pořídit řádově v korunách. Nicméně je třeba od nich očekávat spíše nevýhody. K docílení přirozeného a sexy vzhledu mají přeci jen daleko.

Prodloužení řas metodou řasa na řasu Pelhřimov

Prodloužené řasy jsou de facto přesným opakem řas umělých. Objednáte-li se k šikovné a znalé kosmetičce, pak se Vám, respektive Vašim řasám věnovat kolem 2 hodin. Žádné nalepení řas vcelku Vás nečeká. Při prodlužování řas metodou řasa na řasu, postupuje kosmetička skutečně po jednotlivých řasách. Na Vaši vlastní řasu je pečlivě nalepena řasa syntetická. A tímto způsobem bude kosmetička aplikovat veškeré řasy, pro které se rozhodnete.

Jak dlouho vydrží prodloužené řasy?

Určitě Vás bude zajímat, jak dlouhou dobu Vám vydrží prodloužené řasy. Pokud se svěříte do profesionálních rukou a následně také budete o řasy náležitě pečovat, pak se budete moci z prodloužených řas těšit po dlouhou dobu, řádově v týdnech. Pečlivě aplikované řasy a správná péče zajistí, že Vám prodloužené řasy vydrží tak

dlouho, než Vám vlastní řasa přirozeně nevypadne.

Nabídka kosmetických studií v souvislosti s prodloužením řas Pelhřimov

Objednáte-li se na prodloužení, zhuštění řas, pak můžete u profesionálního studia očekávat nejen samotné prodloužení, ale také poučení, jak se o řasy starat. Dokonce Vám může být k řasám darován i speciální kartáček, díky kterému budete moci prodloužené řasy jemně pročesávat. A právě pročesávání je jednou z péčí, která by měla probíhat u Vás doma.

Péče o prodloužené řasy

Vedle pročesávání řas se snažte eliminovat násilné mnutí očí, tahání za řasy. Mohlo by totiž dojít k jejich předčasnému vypadnutí. I když nebudete používat na prodloužené řasy řasenku, tak je třeba řasy omývat vlažnou vodou. Zbavíte se tak prachu, nečistot a mazu. Poumytí si obličej ručníkem jen jemně osušte. Dření rozhodně není na místě.Opět by mohlo dojít k narušení celistvosti řas a jejich následnému vypadnutí. Co se týká samotných kosmetických přípravků na obličej, raději se vyhněte takovým, které jsou na bázi oleje, či tuků. Týká se to především očního krému, očních stínů aj.

Různé typy řas pro prodlužování

V některých kosmetických studiích nebudete mít na výběr. Jiná studia zase nabízí možnost prodloužení řas různými řasami. V tomto případě si budete moci nechat doporučit ty řasy, které Vám budou nejvíce vyhovovat a splňovat Vaše požadavky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19034 (novesluzby.cz#23860)


Přidat komentář