Prodlužování řas - okres Louny

Máte problém s krátkými řasami nebo nevýraznýma očima? Trpíte alergií na řasenky? Pak vyřešte svůj problém a nechte si aplikovat řasy, které vás zkrášlí a budou vypadat přirozeně.

Nové postupy aplikace umělých řas mají mnohem přirozenější důsledek, než jaký měly podobné procedury dříve. Dnes se provádí metoda „řasa na řasu", takže se vám lepí jednotlivé části na vaše přirozené řasy. To má hned několik výhod. Jednak se vám nesloupne celá řada a také nejsou vaše řasy tak zatíženy. Stačí je jednou za čas doplnit. Můžete si vybrat délku, hustotu i tvar. Jak takové procedury vypadají, na to se podíváme.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu Louny

Nejnovější metody prodlužování řas pracují s technikami, kdy se aplikuje řasa na řasu. Jak to vypadá v praxi. Kosmetička má k dispozici jednotlivé kusy řas, ze kterých si vyberete délku, tloušťku, zatočení a někdy třeba i materiál. Pomocí lepidla, které samozřejmě nijak nedráždí, profesionálka nalepí každou řasu na ty vaše vlastní. Jak už jsme zmínili, výhoda je v tom, že když se opotřebením řasa odlepí, je to vždy po kouskách, takže hned to nevypadá nepatřičně, jako když vám najednou spadne celá řada dlouhých řas nebo trsů. Následně si po nějaké době můžete nechat řasy zase prodloužit. Pojďme se ale podívat blíže na techniku, možnosti výběru, i péči o prodloužené řasy.

Jakou délku a zakřivení řas u prodlužování zvolit?

K výběru vám bude poskytnuto nepřeberné množství řas, které se liší délkou v milimetrech, tloušťkou, ale i zatočením. Pro vaši představu vám uvedeme některé standardy. Všeobecně se používají délky od 8 mm do 15 mm. Zakřivení se značí písmeny B, C, D, W, Y a tloušťky jsou v rozmezí setin milimetrů. Pokud chcete efekt výraznějších řas, které v podstatě udělají efekt namalovaného oka, zkuste délku 12 mm, zatočení C a tloušťku 0,2 mm. Od této fáze se pak odvíjí, zda chcete mít výraznější oči nebo naopak, když budete potřebovat jemnější pohled. Vždy se poraďte s danou kosmetičkou, která vám poradí, co vám požadovaný vzhled vytvoří.

Co se týká typu řas, můžete mít i obměny. Nabízí se i norkové řasy, zvýrazněné produkty, které jsou například dvoubarevné. To už je ale spíše pro extravagantnější typy.

Jak se připravit na prodlužování řas?

Když přijdete na prodloužení řas, tak si pohodlně lehnete na lehátko a kosmetička připraví vaše oči pro aplikaci. Nejlépe je přijít nenalíčená, bez jakýchkoli krémů a podobně, ať je pokožka připravena. Před aplikací se dávají pod vaše řasy speciální podkladové papírky, které usnadní nalepování. V průběhu procedury kosmetička postupně lepí řasu od řasy, přičemž procedura může zabrat asi 1,5 hodiny.

S čím se pracuje při prodlužování řas?

Při práci se využívá speciální lepidlo, které nijak nedráždí pokožku ani nezpůsobuje slzení. Lepidlo ovlivňuje dobu nošení čas, záleží, jak dlouho jeho účinnost trvá. Všeobecně se prodávají produkty, které mají trvanlivost v rozmezí od 14 dnů do 2 měsíců. Ty nejkratší doby působnosti se hodí třeba na extravagantní řasy, pokud chcete mít pořád efektní vzhled, volte ty nejdelší. Co se týká lepidel, tak ještě existují průhledné obměny i černé varianty. Také se vyrábí i speciální přípravky pro velmi citlivé oči, takže si každý vybere.

prodlouženým řasám se dělají i doplňky, z nichž efektní jsou třeba kamínky, kterými můžete ozdobit své oko.

Jak se starat o prodloužené řasy?

Pokud si necháte prodloužit řasy, tak si v podstatě nemusíte dělat starost s líčením. Na umělé řasy nepoužívejte řasenku, maximálně speciální, protože jinak by se mohly řasy brzy sundat. Buďte opatrné i při manipulaci s jinými líčidly a vyhýbejte se kosmetice s obsahem oleje. Oči si drsně nemněte a samozřejmě, že čím více budete k řasám ohleduplnější, tím lépe.

Proč si nechat prodloužit řasy?

Ptáte se, proč si nechat prodloužit řasy? I ty ženy, které příliš neholdují líčení, toto mohou ocenit. Jednak se to hodí pro ty, které nechtějí denně ztrácet čas s líčením. To platí i pro ženy nosící brýle, kterým přes skla špatně líčí. Stává se vám, že máto často rozmazané řasy? I pro vás je toto výhodnější. Též sportovkyně nebo jiné ženy, kterým vadí, když se jim smyje make-up ve vodě, ocení permanentnost řas. Řasy nijak nezatíží vaše vlastní a díky tomu, že už máte pěstěný vzhled o rána, si můžete přispat.

Řasenky a běžných líčidel na oči se můžete vzdát.

Kosmetika okres Louny

Kosmetická péče je nutná skoro jako lékař pro zdraví. I proto, aby pokožka byla zdravá, potřebuje diagnostiku a stanovení péče. S tím vám pomůže kosmetička, která vám nabídne řadu procedur, u kterých si nejen odpočinete, ale také vás zkrášlí. Péče se stanovuje pro všechny typy pleti, různé věkové skupiny a i pohlaví. Nikdo vám nevyčistí pleť tak dokonale jako kosmetička a nikdo vám neporadí lépe. Je velmi časté, že spousta lidí si třeba i dlouhé roky nějaký problém s pletí řeší sami a pak teprve přijdou na to, že kdyby šli za odborníkem, ušetřili by si trápení i peníze.

Masáže okres Louny

Velmi důležité procedury, které zbaví bolestí a namožení sportovce i lidi sedící převážně v kanceláři. Masáž je totiž nezbytná nejen na fyzicky namožené svaly, ale i na strnulé části těla, což způsobuje sezení u počítače. Nechte se proto hýčkat po těle, kdy se vám uleví i na duši.

Chcete si nechat prodloužit řasy?

Prodlužování řas je jednou z nejoblíbenějších metod současnosti. Na výběr máte pestrou škálu výrobků, kde si můžete vybrat délku, zatočení, tloušťku nebo typ zhotovení řas. Můžete mít přirozeně zvýrazněné oči i smyslný kočičí pohled. Nové řasy vás zbaví každodenního líčení, nemusíte se strachovat, že se vám smyje make-up, když skočíte do vody a pokud máte dioptrické brýle, jistě oceníte, když budete mít řasy pořád jako ze žurnálu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19021 (novesluzby.cz#23780)


Přidat komentář