Prodlužování řas Diamond Lashes® - Brno

Není náhoda, že výrobci panenek si nechávají záležet na detailech, a to především v oblasti obličeje. Pro řadu panenek jsou pak příznačné hluboké oči a dlouhé řasy. Ovšem, nejen panenky se mohou pochlubit takovými řasami. I Vy se jimi můžete pyšnit.

Zkuste se porozhlédnout kolem sebe. Co Vás upoutalo na některých ženách, pomineme-li postavu a oblečení? Nebyla to právě tvář, které dominovaly oči, orámované dlouhými, hustými řasami? I při bližším zkoumání však jen těžko poznáte, zda se jedná o řasy pravé či prodloužené. Tedy v případě, že je aplikovala některá z certifikovaných, znalých stylistek. Pokud k Vám příroda nebyla zrovna štědrá, co do délky a hustoty řas, pak si Váš sen o dlouhých, zatočených řasách, můžete snadno splnit. Jen je dobré dát přednost salónu či studiu, které má řadu spokojených klientek.

Prodlužování řas Diamond Lashes® Brno

nejen dokonalé řasy

Vedle prodlužování vlasů a nehtů, přichází kosmetická studia a salony s nabídkou prodlužování řas. Stejně jako v případě prodlužování vlasů, tak i u prodlužování řas je možné se rozhodnout pro rozličné metody. V čem spočívá prodlužování řas Diamond Lashes®?

Hledáte-li odborníka na prodloužení řas a bydlíte v oblasti Brna, máme pro Vás tip na firmu ** Delores. Firma DELORES Vám nabízí služby týkající sekosmetického ošetření, tělové kůry, Diamond lashes, doplňkové služby, ultrazvukové špachtle. Více informací o službách firmy Delores** naleznete na internetových stránkách http://www.delores.cz/ (prodlužování řas)**. Kontaktovat firmu Delores můžete na tel. čísle+420 602 7777 00, či e-mailu: ** studio@delores.cz ** nebo osobně na adrese Údolní 16, 602 00 Brno.

Metoda prodlužování řas Diamond Lashes®

Při prodlužování se aplikují na vlastní řasy zákaznic speciálně tvarované syntetické řasy, a to stylem řasa na řasu. U této metody se rozhodně nesetkáte s tím, že by Vám kosmetička, či stylistka nalepila celý trs řas. To je spíše příznačné pro řasy umělé, které jsou k dostání v sítích drogerií. Již z uvedeného vyplývá, že při prodlužování řas jsou třeba znalosti, zkušenosti, pečlivost a zručnost. Aplikace metodou řasa na řasu vyžaduje dostatek času. Počítejte s tím, že prodloužení bude trvat kolem 2 - 3 hodin. Během této doby si však můžete báječně odpočinout.

Nejvyšší kvalita v prodlužování řas Diamond Lashes®

krásné řasyV případě prodlužování řas Diamond Lashes®, můžete očekávat kosmetickou službu té nejvyšší kvality. Díky své jedinečné metodě aplikace, prodlužování a zahušťování řas Diamond Lashes® v současné době překonává veškeré dostupné alternativy v prodlužování. Očekáváte-li tak kvalitu, dlouhou trvanlivost prodloužených řas, přirozený vzhled, pak můžetedát přednost právě metodě prodlužování řas Diamond Lashes®.

Možnosti prodlužování řas Diamond Lashes®

Na co dalšího, kromě výše uvedeného, se můžete těšit v souvislosti s prodloužením řas Diamond Lashes®? Především si budete moci vybrat z nespočetného množství kombinací. Konkrétně Vám v kosmetickém salonu dají vybrat z 12 barev řas, 9 délek, 3 zatočení a 4 sil. Je celkem logické, že budete chtít řasy co nejdelší, nejhustší, nejzatočenější. Určitě je však vhodné si také nechat poradit od profesionálky, která má v prodlužování nemalou praxi a zkušenost. Dokáže Vám říci a poradit, která kombinace by pro Vás byla ta nejvhodnější, a to na základě Vašeho přání a požadavků.

Dozdobení prodloužených řas Diamond Lashes®

Pro vskutku dramatický vzhled řas, nevšední a neotřelý vzhled, si můžete nechat řasy doplnit také krystaly Swarovski či kosmetickými glitry. Na výjimečnou událost je dozdobení řas přímo vhodné. Můžete tak být k nepřehlédnutí na plese, firemním večírku, ale také na svatbě, oslavě výročí aj.

Než odejdete s prodlouženými řasami

Práce kosmetičky je již skoro u konce a Vy se již nemůžete dočkat, kdy Vás, Vaši proměnu uvidí rodina, přátelé? Ještě, než opustíte kosmetický salon, obdržíte nejen podrobné informace v tištěné formě, jak pečovat o prodloužené řasy, ale také speciální kartáček na úpravu řas. S kartáčkem si budete řasy pravidelně jemně pročesávat. To však není jediná péče a starost, která Vás, jako majitelku nových řas, bude čekat. Péče však není nijak náročná, spíše jde o to si zvyknout na určitá pravidla a opatření.

Péče o prodloužené řasy

Péči o prodloužené řasy Diamond Lashes® je možné rozdělit na dvě části, dle časového úseku. Konkrétně se jedná o péči prvních 24 hodin po prodloužení a péči po 24 hodin po prodloužení. Pojďme si přiblížit** péči o prodloužené řasy** v jednotlivých časových úsecích.magické oči

Péče o prodloužené řasy – první dva dny

Dalo by se říci, že první dva dny jsou stěžejní. Jde především o to se s řasami sžít a přestat je vnímat, jako něco, co nám není přirozené, stejně jako u prodloužených vlasů, nehtů. Doporučováno je, se řas nedotýkat, i když Vás to bude bezpochyby lákat. Jisté omezení také můžete pociťovat první noc. Jste-li totiž zvyklé spát na břichu, na boku, pak je třeba se snažit o polohu na zádech. A to z důvodu, aby nedošlo k „zalehnutí“ řas. Určitě se také vyhněte místům, kde je zvýšená vlhkost. Především se jedná o sprchu, saunu (parní, finskou). Také taková činnost, jako vaření může mít negativní vliv na Vaše řasy. Snaže se tedy vyhnout páře, která uniká z hrnců. Neméně důležitým krokem v péči o prodloužené řasy, je absence kosmetických produktů, které patří na oblast očí. To samé platí pro make-up, tedy dekorativní kosmetiku.

Péče o prodloužené řasy – další dny

Při péči o prodloužené řasy po další dny se nemusíte vzdát očního make-upu. Jen řasenku nebudete potřebovat. Ostatně, to byl bezpochyby jeden ze stěžejních důvodů pro prodloužení řas. Při odličování postupujte opatrně. Žádné násilné drhnutí, mnutí. Jste-li zvyklé na odličovací kosmetické tamponky s bavlnou, pak je zaměňte například za kapesníčky. Jemná vlákna z bavlny by se totiž mohla zachytit na prodloužených řasách. Pokud se nelíčíte, i přesto se při omývání obličeje soustřeďte na oblast očí. Je totiž nutné z řas za pomoci vlažné vody odstranit maz a nečistoty. K péči o prodloužené řasy pak patří i jejich pravidelné doplňování.

prodloužené řasy

Doplnění prodloužených řas Diamond Lashes® Brno

Stejně jako u prodloužených vlasů, nehtů, je třeba i prodloužené řasy čas od času doplnit. V případě řas počítejte s dobou kolem třech až pěti týdnů. Doba je odvislá nejen od pečlivosti při prodlužování, ale také od Vaší péče a starostlivosti o řasy. Budete-li dbát pokynů kosmetičky, stylistky, pak může být Vaše další návštěva kosmetického salonu až za pět týdnů, kdy dojde k postupnému vypadnutí některých z Vašich vlastních řas.

Doba nutná pro doplnění prodloužených řas

Doplnění řas zabere podstatně menší dobu, než je tomu u kompletního prodloužení řas. Při doplnění se totiž stylistka, kosmetička soustřeďuje jen na místa, kde Vaše vlastní řasa vypadla. V rámci doplnění prodloužených řas si vyhraďte zhruba 1,5 hodiny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19038 (novesluzby.cz#23886)


Přidat komentář