Prodlužování řas a permanentní make-up Znojmo

Každý má jiné prostředky k tomu, jak dosáhnout dokonalého vzhledu. Především ženy, které si zakládají na upraveném zevnějšku, ale jsou časově velmi vytížené, mohou využít metodu permanentního make-upu nebo prodloužení řas.

Od malička nás naše maminky učí „schovej své nedostatky a vyzdvihni své přednosti“ a právě na této myšlence je založena metoda permanentního make-upu. Permanentní make-up zde není proto, aby nahradil klasické líčení, ale má se stát jeho podkladem. Pomocí tohoto make-upu můžete zvýraznit rysy vašeho obličeje a schovat nedostatky. Dalším způsobem, jak dosáhnout krásného vzhledu je prodloužení a zahuštění řas. Pomocí těchto moderních kosmetických postupů se může doba, kterou potřebujete k líčení výrazně zkrátit a vy svůj čas můžete využít jinde. Teď už jen stačí najít profesionální kosmetické studio Znojmo, kde se zabývají permanentním make-upem nebo prodloužením řas.

Profesionální prodlužování řas Znojmo

I když nás reklamy na řasenky neustále přesvědčují o dokonalosti jejich efektu, řekněme si upřímně, že málokdy člověk narazí na řasenku, která by vykouzlila tak úchvatné řasy jako mají modelky v reklamách. Existuje však způsob, který může pohled vašich očí přiblížit dokonalosti hollywoodských hvězd. Vyzkoušejte prodloužení a zahuštění řas, které nabízí mnohá kosmetická studia. Současná metoda prodlužování řas je velmi dokonalá.** Prodloužené řasy** vypadají naprosto přirozeně a vy můžete okouzlit své okolí kouzelným pohledem očí orámovaných vějířky dokonalých řas. Prodloužené řasy vám nejen přidají na kráse, ale také ušetří čas líčením. Vaše oči budou krásné a výrazné ihned po probuzení, sportovní aktivitě nebo náročném dnu. S umělými řasami se nebudete muset zabývat tím, zda se vám zrovna nerozmazala řasenka.

Semipermanentní prodloužení řas Znojmo

Semipermanentní prodloužení řas je metoda, během které se lepí řasa na řasu. Znamená to, že jedna řasa umělá se lepí na jednu řasu přirozenou. V tomto případě nejde o lepení tzv. trsečků, které nepůsobí přirozeně a při vypadnutí jednoho trsečku se ztrácí celý efekt.

Během semipermanentního prodloužení řas se aplikují speciálně tvarované, syntetické řasy přirozeného vzhledu na vlastní řasy pomocí speciálního a zdravotně nezávadného lepidla. Umělé řasy jsou lehké, nezatěžují a neničí vlastní řasy. Klientka se po aplikaci tohoto typu řas cítí přirozeně a umělé řasy jí nějak nevadí.

Výrazné a upravené oči s prodlouženými řasami

Mezi výhody prodloužených řas se řadí ta, že již nemusíte své oči zvýrazňovat líčidly. S umělými řasami máte neustále výrazné a upravené oči. Nemějte obavy, že by vás řasy mohly omezovat v aktivitách, které ráda děláte. Umělé řasy jsou odolné a můžete s nimi navštěvovat bazén, solárium nebo saunu. Platí zde ale pravidlo všeho s mírou. Prodloužení řas pomocí** semipermanentní metody** je velmi přirozené. Umělé řasy jsou velmi lehké, lesklé a voděodolné. Umělé řasy také nepoškozují vaše řasy přirozené. Řasy prodloužené touto metodou jsou velmi silné, dlouhé, krásně natočené a jsou bezpečné k pokožce a také kontaktním čočkám. Řasy musí být aplikovány tak, aby byl zachován přirozený dojem. Proto se nejkratší řasy lepí do koutku a ty nejdelší doprostřed. K aplikaci se používá 25 – 35 řas, může se však aplikovat i větší počet řas – až 60. Když jdete do kosmetického studia a chcete si nechat aplikovat umělé řasy metodou řasa na řasu, strávíte zde od 45 minut do 2,5 hodin.

Péče o umělé řasy, doplňování umělých řas

Živé řasy dorůstají a postupně vypadávají a to se také stane s řasou umělou. Každá řasa se nachází v jiné části růstu, a proto vypadávají postupně. Většinou se doporučuje doplnit řasy po 2 až 3 týdnech. Péče o umělé řasy se v ničem výrazně neliší než péče o řasy přírodní. Jen je nutné dodržet pár doporučení po aplikaci řas. Po dobu 48 hodin by se řasy neměly líčit, dostat do styku s vodou. Po tuto dobu také není vhodné mnout oči. Dále je vhodné používat speciální objemovou řasenku, která prodlužuje trvanlivost spojů a poskytuje řasám povrchovou úpravu.

Ceny za umělé řasy jsou různé, pohybují se od 1 500 do 3 000 Kč. Vždy záleží na kosmetickém studiu, které si vyberete.

Permanentní make-up Znojmo

Permanentní make-up vám může zvýraznit linky očí, kontury rtů nebo změnit hustotu a tvar obočí. Některé ženy využívají tuto metodu k úpravě prsních dvorců.  Najdete-li odborníka, který má zkušenosti s aplikací tohoto typu make-upu, buďte si jista tím, že získáte krásný a velmi přirozený vzhled. Permanentní make-up je také skvělým řešením pro ženy, které mají alergii na klasická líčidla nebo pro ženy, které jsou časově velmi vytížené a vzhled je pro ně důležitý.

Jak funguje permanentní make-up

Permanentní make-up je metoda dočasného líčení, která pochází z USA. Tato korektivně – kosmetická metoda je založena na aplikaci přírodního barviva do horní vrstvy pokožky. Aplikace přírodního barviva se provádí pomocí pigmentovacích přístrojů.

Během prvního sezení s odborníkem se zjišťuje citlivost pokožky na aplikovaný pigment. Nemusíte se bát, že by aplikace permanentního make-upu byla bolestivá. Během aplikace se používají speciální anestetika. Lokální anestetika jsou používaní ve formě gelu nebo spreje. K dokonalému provedení make-upu je nejlepší aplikace, která je provedena ve třech sezeních. Odstup mezi jednotlivými sezeními by měl být v rozmezí 3 až 4 týdnů. Odborník aplikuje pomocí tenké jehličky malé částečky pigmentu do kůže. Zákrok trvá hodinu až dvě.

Jak dlouho permanentní make-up vydrží

Doba, po kterou permanentní make-up vydrží, je různá. Záleží zde na typu pokožky, stáří pokožky, sytosti barvy a také následné péči o pigmentovaná místa. Trvanlivost permanentního make-upu snižuje vliv sluneční záření (solária), peeling, přípravky, které nadměrně vysušují pokožku, agresivní kosmetické přípravky a bělící nebo barvící prostředky. Většinou se uvádí, že permanentní make-up vydrží od jednoho do pěti roků. Vždy je však lepší rozhodnout se pro decentnější formu make-upu. Žena by i po úplném odlíčení měla vypadat velmi přirozeně a tak po ránu mohou muži obdivovat vaši krásu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19023 (novesluzby.cz#23782)


Přidat komentář