Prodlužování řas a permanentní make-up Písek

Dokonalého vzhledu můžete docílit s využitím moderních kosmetických postupů, ke kterým patří prodlužování a zahušťování řas a také metoda permanentního make-upu. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete.

Každá žena touží po tom být krásná. Ale každá žena má také spoustu jiných povinností než jen péči o svůj zevnějšek. A tak pro ženy, které chtějí trávit méně času u zrcadla s líčidly, existují metody, které jim mohou pomoci k dokonalému vzhledu a při tom jim ušetří čas. Jednou z těchto metod je permanentní make-up, který vám zaručí krásný vzhled až po několik let. Ženy, které chtějí podtrhnout krásu svých očí, mohou vyzkoušet prodloužení řas. Záleží jen na vás, jaké jsou vaše požadavky. V profesionálním kosmetickém studiu Písek vám je mohou splnit.

Permanentní make-up obočí, rtů, linek Písek

Permanentní make-up můžeme popsat jako metodu dočasného líčení. Metoda permanentního make-upu vznikla v USA a poté se rozšířila do Evropy. V současné době je tato metoda velmi oblíbená i u nás. Permanentní make-up je korektivně kosmetická metoda, během které se do horní vrstvy pokožky aplikuje přírodní barvivo pomocí speciálních pigmentovacích přístrojů.

Pomocí této metody si můžete nechat upravit velikost, hustotu nebo šířku obočí. Dále je možné nechat si zvýraznit oční linky nebo získat plnější tvary rtů. Vždy je však důležité zvážit rozhodnutí o permanentním make-upu vzhledem k tomu, že zákrok mění tvář na několik let.

Proč si pořídit permanentní make-up

Existuje hned několik důvodů, proč se ženy rozhodují pro tento typ make-upu. Rozhodnout se pro permanentní make-up můžete, protože jste časově vytížená a nezvládáte každodenní líčení a dokonalý vzhled je pro vás nutností. Dále se pro tento typ make-upu rozhodují ženy, které často sportují a líčení by je jen zatěžovalo. Permanentní make-up vám může pomoci v případě, že máte malou kosmetickou vadu, kterou chcete skrýt nebo nosíte dioptrické brýle a líčení je pro vás obtížné.

Permanentní make-up v Písku

Pro aplikaci tohoto make-upu si vždy najděte odborníka s praxí. Opravy tohoto typu make-upu by vás stály mnoho peněz a také starostí. Vzhledem k trvanlivosti make-upu, která se pohybuje okolo 1 – 5 let, je vždy lepší dát přednost spíše decentnější formě make-upu. Permanentní make-up je metoda, která vám může pomoc skrýt nedostatky tváře a zvýraznit její hezké rysy. Profesionálně udělaný permanentní make-up je velmi přirozený a využívá jen těch nejjemnějších odstínů.

Prodlužování řas v kosmetickém studiu Písek

Že vám žádná z drahých řasenek nepomáhá k dokonalému vzhledu řas? Chcete své řasy prodloužit nebo zahustit? To, že nemáte od přírody dokonalé řasy, není v dnešní době žádný problém. Stačí si jednoduše zajít do kosmetického studia a nechat si své řasy přizpůsobit přesně vašim požadavkům. Permanentní prodloužení řas je metoda, která vám pomůže k dokonalému vzhledu.

Proč se rozhodnout pro prodloužení řas

Samozřejmě, že hlavním důvodem, proč se ženy rozhodují pro** zahuštění a prodloužení řas**, je krásný vzhled. Dále vás tato metoda může zaujmout v případě, že nemáte čas na každodenní líčení a kontrolování toho, zda se vám nerozmazala řasenka. Po aplikaci umělých řas již řasenku potřebovat nebudete. Při sportu, po ránu nebo náročném dni bude váš vzhled stále dokonalý. Výhodou umělých řas je jejich lehkost a voděodolnost. Umělé řasy jsou vyráběny z materiálů, které nejsou zdravotně závadné ani pro vaše přírodní řasy ani pro vaše oči.

Umělé řasy se vyrábí z hypoalergického monofitu, s přidáním syntetiky nebo hedvábí. Tyto materiály zajistí, že umělé řasy budou vypadat velmi leskle, jemně a lehce. Materiály v žádném případě nezatěžují a nepoškozují řasy přirozené. K lepení se využívají speciální lepidla, která jsou vyráběna na bázi pryskyřice. Tento typ lepidel se nevypařuje a nedráždí oči.

Jak probíhá aplikace umělých řas

Před tím, než půjdete na aplikaci umělých řas, nepoužívejte make-up. Také se doporučuje 24 hodin před aplikací umělých řas nepoužívat řasenku a nelíčit si okolí očí. Na aplikaci umělých řas se dostavte bez kontaktních čoček.

Samotná aplikace umělých řas trvá v délce od 45 minut do 2,5 hodin. Délka aplikace se odvíjí od toho, jaké jsou vaše řasy přírodní a jaké máte požadavky na výsledný efekt (délka a hustota řas). Aplikace umělých řas je bezbolestnou metodou. V případě, že se rozhodnete pro metodu řasy na řasu, bude vám zaručena přirozenost výsledného vzhledu. Aplikace metodou řasy na řasu se vždy jedna řasa umělá lepí na řasu přírodní. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám i chloru v bazénu. Umělé řasy, které jsou aplikovaná touto metodou, jsou silné, dlouhé, natočení a bezpečné k pokožce a kontaktním čočkám. K tomu, aby bylo dosaženo přirozeného vzhledu, se nejkratší řasy aplikují u vnitřního koutku a řasy nejdelší uprostřed. Aplikace řas vyžaduje většinou přibližně 35 řas, může se však využít i většího počtu řas (až 60 řas). Vždy záleží na tom, jaké má zákaznice požadavky.

Prvních 48 hodin po aplikaci řas je nutné dodržet několik zásad. Řas se nedotýkejte, nemalujte, řasy by neměly přijít do styku s vodou. Po uplynutí tohoto času je již péče o řasy umělé stejná jako o řasy vlastní. Pamatujte však vždy na to, že extrémní podmínky jako časté saunování, solárium nebo chlorovaná voda, snižují trvanlivost umělých řas. K líčení a odličování je také dobré používat speciální přípravky, které vám nabídnou v kosmetickém salonu.

Umělé řasy nejsou vhodné pro osoby trpící očním onemocněním a pro alergiky.

Doplnění umělých řas Písek

Stejně tak, jako vypadnou řasy pravé, vypadnou s nimi i řasy umělé. A tak je nutné po určité době navštívit kosmetické studio k doplnění umělých řas. Na doplnění se doporučuje chodit v rozmezí 2 až 3 týdnů. Doplnění umělých řas trvá pár desítek minut. A cena je závislá na počtu doplněných řas.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19022 (novesluzby.cz#23781)


Přidat komentář