Prodlužování řas a kosmetika celá Praha

Po krásných a hustých řasách touží většina dívek a žen. Ne každou však matka příroda obdařila kartáčkem černých a dlouhých řas, na jejichž konečcích se dokáží zachytit i vločky sněhu. Naštěstí však existují metody, které nám dokáží pomoci.

Jak mít krásné řasy, které vydrží?

Právě sníh, déšť nebo voda z bazénu mohou rychle odhalit naši snahu o** sebezdokonalení** a z krásných nalíčených řas udělají slepené chomáčky, ze kterých kanou černé slzy. Těmto situacím se můžeme vyhnout, pokud zvolíme jinou úpravu svých řas, a to takovou, která vydrží a nepotřebuje, abychom co pět minut kontrolovaly svůj vzhled. Stačí si jen nechat** řasy prodloužit**. Speciální techniky dokáží i něco navíc, pro slavnostní příležitosti umí udělat u očí originální umělecké dílo.

Kosmetické ošetření pleti a prodloužené řasy

Dekorativní technika prodlužování řas

Hustých a pěkně upravených řas lze dosáhnout způsobem, který spočívá v** doplnění nových řas** k těm původním. Řasy jsou jedna po druhé připevňovány tak, že následný vizuální efekt nepřipouští existenci umělých řas. Tato úprava se hodí pro každodenní realitu a veškeré sportovní aktivity. Ve své podobě vydrží asi měsíc, někdy i déle, pak je zapotřebí doplnit vypadlé řasy. V plesové a divadelní sezóně je populární dekorativní technika prodlužování řas, která nám pomůže ve společnosti zazářit. Umělé řasy různých barev a délek mohou fantastickým způsobem zdůraznit osobnost a dokonce svým barevným provedením mohou korespondovat se zvoleným oblečením.

Jak pečovat o prodloužené řasy?

Chovat se s nimi můžete téměř jako s vlastními. Můžete s nimi klidně k moři, a nebo do sauny. Možná jedninou nevýhodou je že by se žena s prodlouženými řasy se neměla odličovat odličovacím dvoufázovým přípravkem. Neboli mastná emulze prodlouženým řasám nedělá moc dobře. Ale pokud máte správnou kosmetičku, tak Vás o všem poinformuje a poradí. Jelikož je to Vaše rádkyně v oblasti kosmetiky,  tak Vám doporučí a řekne co na Vaše řasy používat a jak s nimi zacházet.

PAYOT ošetření pleti Praha

Jistěže si doma můžeme „udělat“ masku obličeje. Ovšem, ruku na srdce, která z nás během doby, co má maska působit, zklidní svoji mysl, položí se na postel, soustředí se na dýchání a nechá volně plynout myšlenky?ošetření pleti Místo toho nejspíš pobíháme po bytě či domě, připravujeme svačinu do školy, uklízíme, či dokonce pracujeme na počítači. ** ** Čas každou z nás tíží a nedostává se jej. Pro naši vnitřní i vnější pohodu a krásu je však třeba se umět na chvíli zastavit. A právě PAYOT ošetření pleti je způsobem, jak si dopřát maximální péče z rukou odborníků.

Hloubkové čištění pleti Praha – clean skin

** ** Můžete si pořídit ty nejdražší, nejluxusnější krémy, séra, odličovací přípravky či dekorativní kosmetiku. I ta sebelepší pleťová a dekorativní kosmetika Vám však nezaručí, že bude Vaše pleť zářit zdravím, a to bez případných pupínků a jizviček, pokud ji nebudete pečlivě čistit. Důkladné odlíčení je základem všeho, základem  krásy.** Odličování** je nutné i v případě, že se nelíčíte. Pokud nepoužíváte make-up a ráno nebo večer si „jen“ opláchnete obličej vodou a nanesete krém, pak se nemůžete divit, že Vám pleť zrovna nezáří. Zkuste si na vatový tampon nanést odličovací mléko, vodu, a setřít ráno/večer pleť. Uvidíte, kolik jemných nečistot na tamponu ulpí. Vedle „běžného“ odličování je také doporučováno tzv. hloubkové čištění pleti, které Vám provede zkušená kosmetička.

Stimulační ošetření vitality - profesionální péče o pleť Praha

Opět se můžeme vrátit k tomu, jakým způsobem většina z nás žije. Kdo z nás se nestresuje, nehoní, nestíhá a neusíná maximálně unavený? Připočteme-li k tomu ještě ne právě ideální způsob stravování, nedostatek vhodného pohybu, nemůžeme se příliš divit, že naše pleť je jakoby povadlá, a to i přes rozjasňující podkladové báze, make-upy apod. Nemyslíte, že je na čase se po všem tom věnování se druhým také nechat rozmazlit? Objednáte-li se na stimulační ošetření vitality, pak se můžete dočkat opětovného „vyloupnutí“ pleti jako ze skořápky. Ošetřená pleť bude o poznání zdravější a zářivější. A to nejen díky pečlivě zvoleným kosmetickým přípravkům, které budou pro ošetření použity, ale také díky masce, masáži a profesionální péči, která se Vám dostane. Můžete si pak zavést určitý kosmetický rituál krásy a omlazení, kdy se jednou za měsíc svěříte do rukou profesionální kosmetičky. Odpočine si nejen Vaše pleť, ale pookřejete také po duševní stránce.

relaxační masáž

Hydratační ošetření pleti Praha

Pleť je třeba hydratovat nejen vnitřně, ale také za použití kvalitní pleťové kosmetiky. Dostatečně hydratovaná pleť je jemná, mladistvě vypadající, bez nádechu šedi, popelavého odstínu, nešupinkovatí apod. Jedno z oblíbených PAYOT ošetření je hydratační ošetření pleti. Hydratační ošetření pleti si můžete dopřát, ať už jste majitelkou pleti suché, mastné, kombinované, problematické, či citlivé. Ošetření je totiž vhodné a doporučované pro všechny typy pleti. Jemná hydratující koupel se skládá z pečlivého odlíčení, následné nezbytné tonizace, exfoliace a opětovné tonizace.** Masáž a maska** Vás přenese do světa maximálního uvolnění a snění. Závěrečným krokem je péče, zvolená dle Vašeho typu pleti.Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18972 (novesluzby.cz#23030)


Přidat komentář