Prodlužování řas a depilace - Mělník

Jarní teplé dny jsou předzvěstí brzkého příchodu léta. Kabáty a zimní bundy jsou uložené ve skříních a pomalu bude čas na sukně, šortky a tílka. Jak by se Vám líbilo nemuset řešit každý druhý, třetí den rostoucí chloupky?

Je sice možné si doma udělat depilaci tzv. mokrou cestou, která je poměrně rychlá na provedení, ovšem o hladkosti pokožky na delší dobu nemůže být ani řeč. Krom toho, již druhý den po oholení začíná opětovně rašit pichlavé strniště, které není ani nijak estetické.

Prodlužování řas v Mělníku

Bez jaké dekorativní kosmetiky tzv. nemůžete fungovat? Jedná se o řasenku, díky které se Vaše oči hned zvýrazní a pohled prohloubí? Jenže řasenky mají i své nesporné nevýhody. Rády se otisknou na jemnou kůžičku pod očima. Krom toho je třeba také pamatovat na každodenní večerní odlíčení, jinak by došlo k polámání řas.

Řasenku můžete odložit a přesto se těšit ze sexy pohledu a kočičích očí. Řešení spočívá v permanentním prodlužování řas Mělník.

Prodlužování řas Mělník – metoda řasa na řasu

Jedna z nejvíce oblíbených a používaných metod** prodlužování řas** je metoda „řasa na řasu“
Její princip spočívá v nanesení jednotlivých syntetických, či přírodních řas na Vaše vlastní řasy. Přitom se každá řasa připevní speciálním lepidlem, které vytváří neviditelný spoj. U lepidla se nemusíte obávat jeho zdravotní závadnosti. Kvalitní lepidla, která používají v profesionálních kosmetických studiích, jsou přímo určená pro prodlužování řas a jsou hypoalergenní.

Pravidelné doplňování řas po jejich prodloužení Mělník

Zhruba za tři, čtyři týdny je nutné opětovně zajít do kosmetického studia, kde Vám budou řasy doplněny. Je to z toho důvodu, že Vaše vlastní řasy postupně padají a vznikají tak mezírky. Aby tak mohl být Váš pohled a celkový make-up naprosto bez chybičky, pak si stačí jen vyhradit každý měsíc půl hodinku až hodinku.

Výhody prodloužených řas

U prodloužených řas se nemusíte neustále kontrolovat a hlídat, zda náhodou nedošlo k otisku barvy a Vy nevypadáte jak klauni. S prodlouženými řasami můžete chodit i na bazén, do sauny, do páry, a stále budete upravené. Můžete přestat investovat do opakovaných nákupů řasenek a ušetřené penízky investovat například do nového módního doplňku, účesu, manikúry aj. A jako bonus na závěr? Uvidíte, jakou pozornost okolí na sebe přitáhnete. Vašim očím a pohledu jen málokdo odolá.

Depilace cukrovou pastou Mělník

Hledáte-li moderní a zároveň šetrnou a účinnou metodu depilace, pak se můžete rozhodnout pro depilaci cukrovou pastou. Základem depilace je, jak již z názvu trochu vyplývá, voda – cukr – citronová šťáva.

Šetrná metoda depilace k Vaší pokožce

Vzhledem ke svému složení si můžete být jisté, že nedochází k nepříjemnému podráždění Vaší pokožky. Co se týká bolestivosti, tak ta je menší než v porovnání s jinými běžnými metodami depilace.

Jedna z nemalých výhod** depilace cukrovou pastou** je ta, že je vhodná prakticky pro jakoukoli část Vašeho těla. V kosmetickém studiu si tak můžete nechat depilovat nejen nohy, paže, ale také oblast bikin, obočí, či dokonce ušní boltce. Pro dosáhnutí úspěchu je však nutné, aby délka chloupků nebyla delší než 3 mm.

Jak probíhá depilace cukrovou pastou

Zajímá Vás, jak depilace probíhá? Pohodlně se usadíte, či položíte do lehátka. Mezitím kosmetička zahřeje cukrovou pastu ve vodní lázni a následně Vám ji jemně rozetře na požadované partie. Následně dojde ke stržení chloupků, a to ve směru jejich růstu. Tento proces se opakuje, dokud nebude Vaše pokožka hladká.

Jaký je výsledek depilace cukrovou pastou

Na jaký výsledek depilace cukrovou pastou se můžete těšit? Je třeba hned v úvodu podotknout, že se nejedná o epilaci, při které dojde ke zničení samotného růstového centra chloupků. Jelikož se jedná o depilační metodu, výsledek je dočasný. Na druhou stranu, pokud budete chodit na depilaci pravidelně, pak dojde k postupnému oslabení chloupků, které nejenže budou méně viditelné, ale ošetření bude snazší a snazší.

Depilace voskem Mělník

Další depilační metodou, pro kterou se můžete rozhodnout a zajít na ní do kosmetického studia, je depilace voskem. Depilaci si můžete provést i doma, ale věřte, že v profesionálním kosmetickém studiu bude depilace o poznání méně bolestivá, ale také rychleji provedená.

Jak probíhá depilace voskem

Při depilaci voskem za tepla, zahřeje kosmetička vosk ve vodní lázni a následně ho nanese na požadované partie těla. Poté přiloží depilační pásek a prudce ho odtrhne, tentokrát však proti směru růstu chloupků. Tím dojde k odstranění vosku a zároveň i nežádaných chloupků.

Výsledek depilace voskem

Obdobně jako u depilace cukrovou pastou, i zde můžete očekávat dlouhodobý efekt hladké pokožky, ne však trvalý. Vaše pokožka může být hladká po dobu dvou, ale také až osmi týdnů. Hodně záleží na Vaší pokožce. Při pravidelné depilaci pak dojde k postupnému slábnutí chloupků.

Kosmetické ošetření Mělník

Čisté, zdravé, hladké pleti je možné docílit jednak každodenní ranní a večerní péčí, ale také pravidelným kosmetickým ošetřením od profesionálů. Jistě není třeba opakovat, že je nutné pleť každé ráno i večer pečlivě odlíčit, ať už čistícím pleťovým mlékem, čistícím gelem nebo čistící pěnou. V případě čistícího pleťového mléka a gelu je pak doporučené pleť ještě tonizovat.

Důležitost odlíčení

Odlíčení je důležité i v tom případě, že nepoužíváte make-up. Pokud tak nečiníte, je jen otázkou času, kdy se Vám zanesou póry a spatříte na tváří sem tam nějaký zanícený pupínek. Jen si zkuste vzít vatový tamponek, navlhčete ho a přejeďte jím ráno, či večer tvář. Možná budete překvapené, kolik jemného prachu a dalších nečistot se na něm zachytilo. Pokud se neodličujete, pak veškeré tyto nečistoty zůstanou na Vašem obličeji.

Důležitost kosmetického ošetření od profesionálů

Odličujete se? Ráno nanášíte denní a oční krém, večer zase krém noční opětovně spolu s krémem očním? Kromě této péče si ještě občasně dopřáváte pleťovou masku a peeling? V tom případě v rámci Vašich „domácích sil“, děláte maximum. Vaši pleť však můžete nechat rozmazlit od zkušené a odborné kosmetičky. Kromě profesionálního ošetření si také užijete příjemné a účinné masáže, která uvolní Vaše mimické svaly na obličeji, vyhladí jemné linky a pleť rozzáří.

Kosmetické ošetření značkou BABOR Mělník

Objednáte-li se ke kosmetičce, nejenže se Vám dostane komplexní péče o pleť,
spočívající v odlíčení, hloubkovém čištění, případné depilaci horního rtu, úpravě obočí, nabarvení řas, masáží obličeje a dekoltu, ale také v aplikaci masky (výživné, hydratační, stahovací aj.), krémů aj.

A právě volba kosmetiky je neméně důležitá, a to nejen v rámci profesionálního kosmetického ošetření, ale také v rámci Vaší každodenní péče o pleť. Jedna z luxusních kosmetických značek, která se může pochlubit dlouhodobou tradicí, ověřenými postupy, je kosmetická značka BABOR.

Luxus a kvalita ukrytá v kosmetické značce BABOR

Již po prvním ošetření pocítíte, jak se Vaše pokožka dostává do kondice a došlo ke zlepšení jejího vzhledu. Dopřejte si kvalitu, kterou si zasloužíte. Uvidíte, jak se Vaše pleť rozzáří a Vám se současně zvýší sebevědomí. Což se projeví také na dobré náladě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19032 (novesluzby.cz#23824)


Přidat komentář