Prodlužování a zhušťování řas - Plzeň

Dlouhé, husté řasy vám vždy zajistí svůdný pohled. Ale jak takových řas dosáhnout, když řasenky nestačí? Vyzkoušejte prodloužení a zahuštění řas a buďte si jistá, že váš pohled okouzlí každého muže.

Mnoho žen si zakládá na dokonalém líčení očí a také okouzlujících řasách. Dnes nemusí péče o řasy zahrnovat pouze používání řasenky. Jednou z možností, jak získat krásné oči, je také Sexy Look Mascara. Sexy Look Mascara je procedura, která dodává řasám objem, délku, barvu a tvar. Takováto povrchová úprava řas je odolná vůči vodě, rozmazání, na vašich řasách vydrží 2 – 3 týdny. Tuto proceduru můžete využít v případě, že plánujete navštívit událost, kde chcete doopravdy vypadat dobře, např. svatbu. Tento typ řasenky vám mohou aplikovat v kosmetických salónech. Další možností jak získat řasy svých snů je aplikace umělých řas Plzeň.

**řasy, oči
**

Prodlužování a zhušťování řas – Plzeň

Nejen profesionální prodloužení a zahuštění řas vám můžou nabídnout kosmetická studia v Plzni. Nechte se hýčkat a vyberte si z velkého množství kosmetických a vizážistických služeb. Ve většině kosmetických studií si můžete vybrat z následujících služeb:

  • Kosmetické služby: hloubkové čištění pleti, kosmetická masáž obličeje, úprava a barvení obočí, barvení řas, prodlužování a zahušťování řas, depilace voskem, prodej kosmetických přípravků
  • Vizážistika: barevná typologie, denní, večerní a svatební líčení, poradenství

řasy

Permanentní prodlužování řas

Utrácíme peníze za řasenky, které nám mají dokonale vytvarovat, prodloužit a zahustit řasy. Obdivujeme a tiše závidíme ženám, které mají řasy jako kartáčky a mrknutím oka okouzlí každého muže. Trávíme dlouhý čas dokonalým nalíčením a zvýrazněním našich očí. Ženy chtějí mít dokonalý pohled a především krásné a výrazné řasy. Že vám příroda nenadělila dokonalé řasy? V dnešní době to není důvod k smutku. Stačí si zajít do kosmetického studia, které se zabývá prodlužováním a zahušťováním řas a pak už si jen užívat pocit hollywoodské hvězdy.

Permanentní prodlužování řas se řadí mezi moderní metodu, která může prodloužit vaše řasy do požadované délky a hustoty. Permanentní prodloužení řas je metoda, která vám zvýrazní oči a vy se budete cítit krásnější.

Nebudou nás prodloužené řasy nějak omezovat?

Permanentní prodloužení a zahuštění řas je metoda, která vypadá naprosto přirozeně. Ani ta nejdražší řasenka vám nevytvoří takto dokonalé řasy. Ať už budete unavená po náročném dni nebo se budete ráno probouzet, buďte si jistá tím, že váš pohled bude stále dokonalý. Další výhodou permanentního prodloužení řas je, že i při sportu nebo jiné fyzické námaze se nebudete muset trápit tím, zda nemáte rozmazanou řasenku. Umělé řasy jsou lehké a voděodolné, nebudou vás omezovat v žádné činnosti. Aplikace umělých řas je bezbolestná a efekt je dlouhotrvající. Umělé řasy vám vydrží po dobu čtyř týdnů (s přirozeným vypadáváním vlastních řasy vypadnou i řasy umělé). Můžete si být jistá tím, že umělé řasy nepoškodí řasy přirozené.

Jaké materiály se používají k prodlužování řas

Umělé řasy jsou vyráběny z hypoalergického monofitu, s přidáním syntetiky nebo hedvábí. Nemusíte se bát umělého vzhledu řas. Tyto řasy jsou lesklé, jemné a lehké. Vlastní řasy v žádném případě nezatěžují a neškodí jim. Také se nemusíte bát nepříjemného pocitu po aplikaci umělých řas, umělé řasy budete cítit jako vlastní. Lepidla, která se používají k aplikaci řas, se při nošení nevypařují a nedráždí oči. Lepidla jsou vyráběna bázi pryskyřice. Tento typ lepidel také nevyvolává alergie a není nebezpečný. Umělé řasy si můžete vybírat v různých délkách a síle.

Aplikace metodou řasa na řasu Plzeň

Umělé řasy mohou být aplikované metodou řasa na řasu. Tato metoda vám zaručí, že vaše řasy budou vypadat přirozeně, neucítíte je a vaše okolí nepozná, že se jedná o řasy umělé. Aplikace metodou řasa na řasu je založena na tom, že jedna umělá řasa se lepí na jednu přírodní řasu. Takto dojde k prodloužení a řasa se chová přirozeně stejně jako řasa pravá. Řasy jsou po tomto typu prodloužení odolné vůči vodě, potu, slzám i chloru v bazénu. Takovéto řasy jsou také silné, dlouhé, natočení a bezpečné k pokožce a kontaktním čočkám. Řasy jsou aplikovány tak, aby nejkratší řasy byly u vnitřního koutku a nejdelší řasy uprostřed oka. Přírodní řasa musí vždy tvořit nejméně jednu třetinu délky prodloužení. Aplikace řas vyžaduje přibližně 25 – 35 řas. Čas, který strávíte v kosmetickém studiu při aplikaci umělých řas, se pohybuje od 45 minut do 2,5 hodin. Důležité také je, zda nosíte dioptrické brýle. V tomto případě by vám řasy mohly překážet.

Doplnění umělých řas v salonu Plzeň

Přírodní řasy vypadávají přibližně po 4 až 9 týdnech a tak je nutné doplnění řas umělých. Na doplnění řas se tedy doporučuje chodit v rozmezí 2 – 3 týdnů. Doplnění řas trvá několik desítek minut v závislosti na počtu ztracených řas.

Pro koho nejsou umělé řasy vhodné

Prodlužování řas není vhodné pro ty z vás, které jsou alergické na větší množství látek a alergie se projevují zvýšenou tvorbou slz a svěděním očí. Můžete si však udělat test, kdy si necháte přilepit jednu řasu a budete pozorovat, jaká bude reakce očí. Dále také umělé řasy nejsou vhodné v případě, že vaše oči vyžadují zvláštní péči.

Co dělat před a po aplikaci umělých řas

Před návštěvou kosmetického salonu buďte nenalíčená. Řasy se mohou odlíčit bezolejovým odličovacím přípravkem na oči a poté se obličej opláchne vodou. Dále se doporučuje 24 hodin před aplikací umělých řas nepoužívat řasenku a nelíčit si okolí očí. Na aplikaci se dostavte bez kontaktních čoček.

Prvních 24 hodin po aplikaci se řas nedotýkejte a neměly by přijít ani do styku s vodou.  Po uplynutí tohoto času je péče o umělé řasy stejná jako péče o řasy vlastní. Extrémní podmínky snižují životnost řas (časté saunování, solária, chlorovaná voda v bazénu). Výhodu umělých řas je také to, že už nebudete muset používat řasenku. Používat budete pouze speciální objemovou průsvitnou maskaru, která prodlužuje trvanlivost spojů s ochranou povrchovou vrstvou.

A kolik si za umělé řasy zaplatíte? První aplikace umělých řas vás bude stát od 1000 do 1 500 Kč, vždy záleží na kosmetickém salonu, kde se řasy necháte aplikovat. Doplnění vás bude stát přibližně 40 Kč za řasu. O cenách aplikace a doplnění umělých řas se vždy informujte v kosmetickém salonu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19017 (novesluzby.cz#23762)


Přidat komentář