Prodlužování a zhušťování řas - Mělník

Jak by se Vám líbilo, kdybyste si nemusely každé ráno nanášet řasenku, večer ji pak pracně odličovat, a přesto měly dlouhé a husté brvy? To se Vám může velmi lehce splnit díky permanentnímu prodloužení řas.

Budete se pak moci těšit nejen z** dlouhých a hustých řas**, ale také Váš pohled nabude hned významného svůdného rázu. Necháte-li si řasy prodloužit, budete muset počítat s tím, že na Vás blízcí, přátelé a kolegové z práce budou zpočátku tázavě a dlouze hledět. Budou si totiž říkat, co je na Vás nového, a že jste více ženské s uhrančivým pohledem. Bude pak čistě na Vás, zda jim prozradíte „malé tajemství“, či nikoliv. Krom toho, obdivné pohledy Vám jistě nebudou vadit. Bude tak vědět, že se líbíte a nálada Vám hned stoupne.

Permanentní prodloužení řas Mělník

Rozhodujete se, že byste si nechaly** řasy prodloužit? Možná Vás ve spojitosti **s prodloužením, zhuštěním napadají různé otázky. Jedna z nich může být, jak se řasy aplikují, nebo jak proběhne prodloužení.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu Mělník

Jedna z metod prodlužování, je aplikace tzv. řasa na řasu, kdy na jedno oko je použito 45 – 90 syntetických řas. Při této činnosti je třeba disponovat nejen odbornými znalostmi, ale také zkušenostmi a smyslem pro preciznost. Díky metodě řasa na řasu, se nestane, že byste vypadaly, jako nepřirozené mrkací panenky. Při zvolení kvalitních řas, jako jsou Emporio Lashes, můžete očekávat naprosto přirozeného výsledku. Z kosmetického studia budete odcházet jako majitelka dlouhých a hustých řas, aniž by bylo na první pohled patrné, že se nejedná o Vaše vlastní brvy.

Jak dlouho trvá prodlužování řas?

Již z výše uvedeného je patrné, že** prodloužení** nebude trvat pár minut. Vyhraďte si tak zhruba 1,5 – 2 hodiny. Někomu se to může zdát jako dlouhá doba. Na druhou stranu však budete mít konečně „záminku“ se doslova zastavit, slevit z rychlého tempa a trochu relaxovat. Během 120 minut budete moci načerpat ztracenou energii, zbavit se vtíravých myšlenek a naprosto vypnout.

Řasy – zvolení délky, tloušťky, zatočení

Než dojde k samotnému prodloužení řas, je třeba** řasy** vybrat. Je totiž možné si vybrat z rozličné délky, tloušťky i způsobu zatočení. Nemusíte mít obavy, že byste na volbu byly samotné. Nápomocna Vám bude kosmetická poradkyně, která Vám doporučí ty nejvhodnější řasy, a to s ohledem na Vaši celkovou vizáž. Nejde totiž jen o to mít řasy dlouhé a husté. Cílem je docílení takové délky, hustoty a zatočení řas, aby působily co nejpřirozenějším dojmem a přesto Váš pohled a oči maximálně vynikly.

Doplňování prodloužených řas Mělník

Nejen vlasy dorůstají a vypadávají. Také řasy žijí svým „vlastním životem“. A tak, pokud se chcete těšit z prodloužených řas co nejdéle, je vhodné chodit na jejich doplnění každé 3 – 4 týdny. Nejde o to, že by prodloužené vlasy padaly. Spíše jde o doplnění vypadnutých vlastních řas. Vzniklé „mezery“ tak kosmetička po uvedené době vyplní syntetickými řasami. Průběžné doplňování je méně časově i finančně náročné, než nové, kompletní prodloužení.

Používání řasenky u prodloužených řas

Není výjimkou, že i přes prodloužení a zhuštění řas, některé dívky a ženy chtějí používat řasenku. Prostě si na ni zvykly. Řasenku je možné používat na prodloužené řasy, jen je třeba zvolit tu správnou, a to řasenku, která je vodou rozpustná. Rozhodně je třeba se vyvarovat řasenky, která je na bázi oleje, či je tzv. voděodolná.

Prodloužené řasy – vhodné nejen pro zvláštní příležitosti

V životě každé dívky a ženy jsou příležitosti a momenty, kdy chce vypadat co nejlépe. Mezi takové příležitosti bezpochyby patří například taneční, maturitní ples, promoce, zásnuby, svatba, křtiny, výročí, oslavy, firemní večírky, vysněná dovolená v zahraničí aj.

Prodloužené řasy – krásná a spokojená každý den

Ovšem nejen při speciálních příležitostech můžete být krásné. Být upravené a líbit se sami sobě, se významně odrazí na psychice. A psychika ovlivňuje nejen naší náladu, ale také se má nemalý vliv na naše celkové zdraví. Mohlo by se sice zdát, že řasy jsou tak malou „částečkou“ celku, že nijak zásadně přeci nemohou ovlivnit to, jak se cítíme a chováme. Za vším je však třeba hledat maličkosti. A právě, kolikráte ten nejmenší článek řetězce ovlivní celek, jako takový.

Krásné se nemusíte cítit jen ve „speciálních“ dnech, ale třeba každý den. Je jen na Vás, kdy se rozhodnete, že odložíte Vaši řasenku hluboko do šuplíku a místo ní se budete těšit z dokonalých řas, u kterých nebudete muset řešit otisky, slepení, nerovnoměrné nanesení, odličování aj.

Dovolená bez rozmazané a otisknuté řasenky

Řekne-li se letní dovolená v zahraničí, tak si řada z nás představí moře, písečnou, či oblázkovou pláž, blankytné moře, palmy, borový háj. Při zasloužené dovolené u moře, si můžete dopřávat nejen lenošení a slunění na pláži, ale také vodních hrátek v bazénu a v moři. Abyste se však nemusely neustále hlídat a kontrolovat, zda Váš make-up je stále „na svém místě“, pak máte dvě možnosti. Buď se nelíčit, nebo zvolit vhodnou alternativu, a to permanentní prodloužení řas. Díky prodlouženým řasám se Vám tak nestane, že by kapka, či sprška vody zapříčinila černou mazanici pod očima.

Výhody permanentních prodloužených řas

Nákup té sebekvalitnější, sebedražší řasenky a co nejpečlivější nanesení řasenky, ještě není zárukou, že se nedočkáte černého otisku na jemné kůžičce pod očima. Pokud „černé tetování“ odstraníte dříve, než by ho mohli spatřit ostatní, budete ušetřeny zvídavých pohledů. Jenže, neustálé se hlídání a pamatování na případný otisk, ať už samovolný po „mrknutí“, či po promnutí si očí aj., je svým způsobem stresující.

Otisk řasenky může ovlivnit i Vaši kariéru

Pokud by Vás čekala důležitá schůzka, jednání, pak si protistrana všímá na Vás každého detailu, stejně, jak Vy samotné. A pokud by Váš obličej „zdobil“ otisk řasenky, mohlo by to o Vás vypovídat, že nejste pečlivé, nedotahujete věci do konce, nekontrolujete po sobě práci apod. Nic takového, co se týká nepříjemného otisku, se Vám však nemůže stát, rozhodnete-li se pro prodloužené řasy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19024 (novesluzby.cz#23783)


Přidat komentář