Prodlužování a zhušťování řas Frýdek-Místek

Toužíte po krásných očích? Chcete si ráno přispat, aniž byste musela kvůli líčení vstávat? To se vám nyní nabízí. Prodlužování a zhušťování řas je jednou z nejoblíbenějších procedur nejen u celebrit.

Vybavují se vám umělé řasy z 80. a 90. let? Na ty zapomeňte. Dnešní postupy aplikace umělých řas mají mnohem přirozenější efekt a navíc s nimi můžete bohatě experimentovat. Co se týká oné přirozenosti, tak je hned z několika důvodů. Jednak si sami vyberete vzhled řas, které mohou být skutečně přirozené. Pak díky aplikaci a hustotě řas nemusíte mít extra výrazné oči jako když se dá na oko celá řada řas. S tím pak souvisí i to, že když se vám odloupne právě ta řada (jak je známe z dřívějších dob), tak máte jedno oko holé a druhé ne. Když se ale lepí řasa na řasu, vždy může odpadnout jen část, ale pořád další ještě zůstanou, takže to vlastně simuluje přirozený proces vypadávání řas.** Řasy** se navíc tolik nezatěžují a můžete je nosit i přes den, což u dřívějších obměn spíše nešlo, protože byly až moc výrazné. Můžete si vybírat délku, hustotu i tvar. Podívejme se proto společně na to, co se vám v této oblasti nabízí. Jak takové procedury vypadají, na to se podíváme.

Nevíte ale, co takové prodloužení řas obnáší a jak vypadá? Nevadí, právě vás s touto procedurou blíže seznámíme.

Prodlužování řas Frýdek-Místek

Jistě víte, že existují řasenky, které buď prodlouží, nebo zhustí řasy. Tady máte také takové možnosti, samozřejmě, že obojí. Pokud máte delší řasy, ale je jich málo, lze si nechat doplnit stejně dlouhé chloupky. Jestliže máte** krátké řasy**, dají se prodloužit. To je v podstatě nejžádanější služba. Nejnovější metody prodlužování řas pracují s technikami, kdy se aplikuje řasa na řasu, podle toho se také dané služby jmenují. Jak to vypadá v reálu? Odbornice, která je profesionálně vyškolená, má k dispozici jednotlivé kusy řas (opravdu ty chloupky, jen syntetické, případě norkové), ze kterých si vyberete délku, tloušťku nebo zatočení a někdy i ten materiál. Pomocí lepidla, které samozřejmě nijak nedráždí očí (navíc existuje i několik senzitivních druhů), profesionálka nalepí každou řasu na ty vaše vlastní hezky kousek po kousku. V tom je právě unikát této metody. Jakmile se řasa opotřebením odlepí, je to vždy po jednotlivých částech, čili hned nevypadáte divně jakoby vám vypadaly řasy. Až vám nové „vějíře" prořídnou, stačí jít na doplnění. To se odvíjí hlavně podle toho, jakou účinnost má lepidlo a jak o řasy pečujete. Pojďme se tedy podívat blíže na techniku, možnosti vašeho výběru a ukážeme si i péči o prodloužené řasy.

Délka prodloužených řas, zatočení řas, tloušťka řas

V paletě nabídky je skutečně mnoho druhů řas a ještě v různých modifikacích. Odbornice vám ukáže nepřeberné množství řas, které se liší délkou v milimetrech, tloušťkou v setinách milimetru, ale také jsou různě zakroucené. Jak se tyto typy označují?

Co se týká délky, tak všeobecně se používají typy od 8 mm do 15 mm. Pak máme zakřivení, které se značí písmeny B, C, D, W, Y. Je tu i tloušťka, které se pohybuje v setinách milimetrů, v rozmezí kolem 0,2 mm. Co si máte vybrat? Nechte si poradit. Jestli chcete efekt výraznějších řas, které vám vytvoří vzhled namalovaného oka, dejte si délku 12 mm, zatočení C a tloušťku 0,25 mm. To je v podstatě takový standard, kdy oko vypadá přirozené a zvýrazněné jako namalované. Můžete mít ale i výraznější oči nebo zase naopak něžnější vzhled. Vždy se  proto poraďte s danou odbornicí. Ostatně, další řasy se dají posléze doplňovat.

Řasy dvoubarevné, řasy s kamínky

Co se týká typu řas, můžete mít i různé varianty. Už jsme zmínili třeba ony norkové, existují i produkty, které jsou dvoubarevné, s kamínky a jinými efekty. Takové typy se ale hodí spíše příležitostně na večírek. Proč si dávat ale zrovna je, když je to na jednu příležitost? Hlavně se tu eliminuje riziko, že vám odpadne jedna řada. Po večírku pak lze řasy spolehlivě sundat speciálním removerem. To už je ale spíše pro extravagantnější typy.

Jak se prodlužují řasy?

Nejprve si pohodlně lehnete na lehátko a** kosmetička** připraví vaše oči pro aplikaci. Nejlepší je, když se dostavíte nenalíčená, bez jakýchkoli krémů a podobně, ať je pokožka připravena na aplikaci řas, které se perfektně chytí. Před aplikací se dávají pod vaše řasy speciální podkladové papírky, které usnadní nalepování. V průběhu procedury kosmetička postupně lepí řasu od řasy, přičemž procedura může zabrat asi 1,5 hodiny.

Co je potřeba k prodloužení řas?

Co je potřeba k prodloužení řas? Je to třeba ono zmíněné speciální lepidlo, které má vliv na** trvanlivost řas**. Tento produkt samozřejmě nijak nedráždí pokožku ani nezpůsobuje slzení, ale i tak existují i další typy na opravdu senzitivní oči a kůži. Všeobecně se prodávají produkty, které mají trvanlivost v rozmezí od 14 dnů do 2 měsíců. Ty nejkratší doby působnosti se hodí třeba na ty extravagantní řasy. Jestli chcete mít pořád namalovaný vzhled, volte ty nejdelší doby trvání. Co se týká oněch lepidel, tak ještě existují průhledné obměny i černé varianty.

Jak pečovat o prodloužené řasy?

Jak pečovat o prodloužené řasy? Samozřejmě, že když se k nim budete dobře chovat, tak vám vydrží co nejdéle. Pokud si necháte prodloužit řasy, tak si v podstatě nemusíte dělat starost s líčením. Na umělé řasy jen nepoužívejte řasenku, maximálně tu speciální. Buďte opatrné i při manipulaci s jinými líčidly a vyhýbejte se úplně kosmetice s obsahem oleje. Oči si drsně nemněte, zbytečně nemydlete a nevystavujte jiným líčidlům a vodě.

Proč si nechat prodloužit řasy?

Proč si nechat prodloužit řasy? I ty ženy, které příliš nemají rády líčení, proceduru ocení. Je to dobré pro ty, které nechtějí denně ztrácet čas s líčením a i tak budou vypadat pořád dobře.  To platí i pro ženy nosící brýle, kterým se přes skla špatně líčí. Nebudete mít rozmazané řasy. Také sportovkyně nebo jiné ženy, kterým vadí, když se jim smyje make-up ve vodě, ocení permanentnost řas. Řasy nijak nezatíží vaše vlastní a díky tomu, že už máte pěstěný vzhled o rána, si můžete přispat.

Prodlužování řas je jednou z nejoblíbenějších a nejchválenějších metod současnosti, co se týká úprav zevnějšku. Proto to také minimálně zkuste a uvidíte, jak je to praktické, efektní a ušetří vám to čas i peníze.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19031 (novesluzby.cz#23823)


Diskuze a zkušenosti

Lucie | 17.01.2013 11:46
Re: Prodlužování a zhušťování řas Frýdek-Místek dobrý den chtěla bych se zeptat kolik by stálo prodloužení řas děkuji:-) lusiank@seznam.cz

Tereza | 13.09.2013 22:47
Re: Prodlužování a zhušťování řas Frýdek-Místek Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik stojí prodloužení řas?

Majka | 07.07.2017 13:59
Dobrý den,cena nových řas?


Přidat komentář