Proč vyzkoušet infrasaunu

Infrasauna poskytuje mnohé výhody a navíc ji mohou využívat i lidé, kteří mají suchou i parní saunu zakázanou ze zdravotních důvodů. Infrasauna nabízí relaxaci, léčbu i pomoc od bolestí.

Sauna pro každého

Tak to je infrasauna. Pomáhá totiž nejen léčit, ale i relaxovat, odstraňuje bolesti, uvolňuje klouby, zlepšuje imunitu, odbourává stres a dokáže toho ještě mnohem více. Zásluhou pozitivních účinků se stává infrasauna stále více oblíbenou. V jejích útrobách se totiž může léčit i relaxovat každý. Nezáleží na věku ani na onemocnění.

Jak infrasauna funguje?

Základem jsou speciální keramické a karbonové zářiče, které vyzařují infračervené záření. To proniká hluboko do těla a ohřívá ho zevnitř. Působením tepla dochází ke zvýšení tělesné teploty, která aktivuje a posiluje imunitní systém. Infračervené záření neohřívá vzduch, ale tělo. Dochází tak k intenzivnímu pocení, které je až třikrát** silnější** než pocení v klasické sauně nebo páře. Vyšší je i spalování kalorií a odvod škodlivých látek z těla ven. Teplota v infrasauně dosahuje pouhých dvaceti až padesáti pěti stupňů. Z toho důvodu mohou infrasaunu využívat i lidé, kterým jinak velké teplo dělá problémy. Saunování je v infrasauně možné i v oblečení.

Při jakých zdravotních potížích pomáhá infrasauna?

Ano, pomáhá při různých onemocněních. Prokázány jsou pozitivní účinky na** kardiaky** a osoby s vysokým tlakem. Pravidelný pobyt v infrasauně snižuje krevní tlak. Pomáhá i** astmatikům,** a těm, kteří mají problémy s dechem. Výborných výsledků se dosahuje v kombinaci infrasauna, rehabilitace a masáže u lidí s problémy kloubů, šlach a svalů. Zásluhou schopnosti odvádět z těla škodliviny pomáhá infrasaunadetoxikací i s hubnutím. Velmi účinně pomáhá s kožními problémy. Výborných výsledků se dosahuje u ekzémů, lupenky, celulitidy i u stárnutí kůže. Celkově při pravidelném** používání infrasauny** dochází k regeneraci těla a k posílení imunity.

Relaxace v infrasauně a profesionální masáž

Jste-li unaveni, plni stresu, máte špatnou náladu, pak** infrasauna** je tu pro vás. Důležité je jen si vybrat tu, která má i něco navíc a také zkušeného maséra. Spojení infrasauna,** aromaterapie**, masáž a hudba, nebo také muzikoterapie dokáže zázraky. Nejdříve relaxujete v kabině infrasauny, kde posloucháte krásnou relaxační hudbu, vdechujete vonné esence a třeba i soli. Pak vás namasíruje masér vonnými oleji. Nakonec odpočíváte. Po takové proceduře jste naprosto zbaveni stresu a máte spoustu elánu.

Infrasauna a solné panely - haloterapie

Jde o novinku, která se nazývá u odborníků haloterapie. Má za úkol pročistit tělo a zvýšit jeho obranyschopnost. Vše probíhá** vdechováním solemi** nasyceného vzduchu. Ty dokáží usmrcovat bakterie i viry. Kromě toho zlepšují funkci sliznic, odbourávají hlen, zmírňují bolesti, zlepšují prokrvení orgánů a odbourávají problémy s trávením.

Infrasauna, prevence i léčba

Přestože jsou účinky infrasauny bez jakýchkoli pochybností prokázány, tak ji stále ještě nenavštěvuje dostatek klientů. Přitom v pravidelnosti je úspěch a infrasauna je mnohem lepší než léky od bolesti kloubů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18994 (novesluzby.cz#23125)


Přidat komentář