Přírodní kosmetika pro zdraví a krásu

Ti, kterým není jedno, jakými kosmetickými přípravky opečovávají své tělo, pokožku či vlasy, by se měli seznámit s přírodní kosmetikou určenou pro zdraví a krásu. Přírodní kosmetika má blahodárný vliv na celkové zdraví člověka.

Přírodní kosmetika - kde ji koupit

Pečujete rádi o své zdraví? Potrpíte si na kvalitní kosmetické přípravky, u kterých máte jistotu, že Vašemu tělu prospějí? Hledáte kvalitu, přitom za dostupné ceny? Z přírodní kosmetiky zde máte na výběr z různých druhů mýdel, mořských hub, dětské kosmetiky, koupelových přísad, dále si můžete zakoupit sprchové gely a oleje, vlasové šampony a balzámy, peeling, kosmetické přípravky pro pedikúru, masážní pomůcky a mnoho dalších výrobků té nejlepší kvality. Mile Vás překvapí ceny, za které je přírodní kosmetika prodávána.

Co je to přírodní kosmetika?

Přírodní kosmetika patří ke stále více žádaným produktům. Můžete se setkat také s označením biokosmetika, jedná se o totéž. Přírodní kosmetika obsahuje pouze přírodní ingredience, které pocházejí z rostlin nebo minerálů. Přírodní kosmetika je tedy vyrobena pouze z ekologických surovin, které pocházejí z obnovitelných zdrojů. Jde tedy především o rostliny, které byly získané v režimu ekologického zemědělství. Přírodní kosmetika se velmi striktně vyhýbá surovinám, které pocházejí z chemického průmyslu, a nepoužívá žádné chemické suroviny, u nichž by mohla jejich výroba závažnějším způsobem poškozovat přírodu.

Co může přírodní kosmetika obsahovat?

V některých zemích vznikly jakési standardy, které říkají, jaké látky může přírodní kosmetika obsahovat a co už ne. Výrobci pak mají možnost svůj výrobek označit pojmem „přírodní kosmetika“ poté, co je zkontrolován nezávislou organizací, která je pověřená hodnocením, ovšem v případě, že je složení přírodního kosmetického výrobku ve shodě s takovými standardy. Pokud tomu tak je, může výrobce své výrobky označovat příslušnou značkou.

Proč používat přírodní kosmetiku?

Přírodní kosmetika je šetrná k lidskému zdraví. Člověk je přece sám součástí přírody a jen v přírodě je možné najít tu nepřirozenější péči pro lidskou pokožku. Přírodní výrobky neobsahují žádné syntetické látky, tedy ani žádné aditivy, koaguláty, konzervanty atd. Naopak se pro výrobu přírodní kosmetiky používají pouze látky z rostlin a bylin, které plní funkce na základě přírodních zákonitostí. Používáním přírodní kosmetiky nehrozí jejím uživatelům žádné nežádoucí vedlejší účinky, žádné alergické reakce na látky, které jsou součástí přírodní kosmetiky. Každý výrobek přírodní kosmetiky představuje zcela jedinečný biologický celek s velmi vyváženým procentem aktivních molekul přírody. Díky takovému složení působí přírodní kosmetika blahodárně na lidský organismus.

Kosmetika z Mrtvého moře

Mezi velmi žádané produkty vyrobené z Mrtvého moře patří mýdla, která v žádném případě nemůžou být nahrazeny, co se kvality týče, tekutými mýdly, které jsou v mnoha případech vyráběny značně synteticky. I tekuté mýdlo splní svůj účel, pro který bylo pořízeno, a odstraní nečistoty z pokožky, ale je nutné podotknout, že spolu s nečistotami odstraní takové mýdlo i látky, které podporují správnou a přirozenou funkci pokožky. Tradičně vyráběné mýdla, v nichž jsou obsaženy příměsi minerálů a solí Mrtvého moře dodávají vysoce účinné látky pokožce. Mrtvé moře obsahuje až třetinový podíl různých minerálních látek, o nichž se ví, že mají velmi příznivé účinky na lidskou pokožku. Mýdla z Mrtvého moře, a nejen ty, ale i další kosmetické výrobky, dokážou díky svým bohatým minerálům a solím lidskou pokožku kvalitně vyživovat a dokonce i léčit. Snad na každou kožní chorobu jsou doporučovány přípravy, které obsahuje nějaké látky z Mrtvého moře. Mezi něž patří právě i mýdla. Používáním kosmetických prostředků poskytujete svému tělu i prevenci před kožním onemocněním. Látky, které jsou v takových přípravcích obsaženy, efektivně zabraňují vysoušení kůže a tedy i praskání kůže.

Sůl z Mrtvého moře a její účinky

Mrtvé moře se složením a koncentrací solí výrazně liší od ostatních moří. Tím nejpodstatnějším rozdílem oproti jiným solím jsou její silné blahodárné účinky, které pečují o lidskou pokožku, vyživují ji, uklidňují ji a také ji úspěšně hojí. Sůl z Mrtvého moře je tak pro každodenní péči o pokožku velmi vhodná. Aplikace soli z Mrtvého moře na pokožku se tradičně provádí tak, že se tato sůl přidá do koupele. Jedná se o tzv. hydro-terapii, což je stará metoda léčby, která spočívá v tom, že se v horké lázni do těla vstřebávají účinné látky podstatně jednodušeji, než v suchém prostředí. Ve vodě se póry pokožky roztahují a tím zajistí minerálům do pokožky jednoduchý průchod. Horká koupel je navíc velmi příjemná a každý si ji rád dopřeje, navíc, když má tak pozitivní účinky. Díky horké koupeli s přísadou soli z Mrtvého moře bude Vaše pokožka plnit o moc lepší funkci, krevní oběh bude lépe pracovat a budete se cítit zdravější a plní života.

Proč si pořídit kosmetiku z Mrtvého moře?

Kosmetika z Mrtvého moře je přírodní alternativou klasické kosmetiky, která se vyrábí převážně z umělých látek a chemikálií. Kosmetika z Mrtvého moře využívá vysokého obsahu solí, minerálů a dalších jiných látek, které jsou rozpuštěné ve vodě z Mrtvého moře. Mezi nejčastěji vyráběné produkty z Mrtvého moře patří šampony, krémy, koupelové soli, mýdla a další kosmetické přípravky, které se běžně používají. Mrtvé moře bylo již ve starověku vyhlášené pro své léčebné a zdravotní účinky na lidský organismus. Kosmetika z Mrtvého moře přispívá ke zlepšení zdravotního stavu, má příznivý vliv na lidskou pokožku, díky jejímu používání je lidské tělo svěží, mladší a odpočaté. Léčí kožní onemocnění, ale i jiné zdravotní potíže, na které je kolikrát i medicína krátká.

Šampony z Mrtvého moře

Že si neumíte představit šampon vyrobený ze soli? Možná Vás překvapí, jak je takový šampon účinný a vlasům prospěšný. Mrtvé moře nebývá užíváno pouze jako zdroj soli, ale také jako zdroj velmi cenného bahna, které se využívá jako léčebná a kosmetická surovina. Pokud se toto cenné bahno spojí s minerály, které jsou rovněž získané z Mrtvého moře, dojde k vytvoření vysoce kvalitního šamponu, který je mnohem lepší a kvalitnější než jsou chemický vyráběné šampony. Nemusíte mít obavu, že byste si vlasy myli bahnem. Cenné bahno je pouze jednou z mnoha přírodních surovin, které jsou k výrobě šamponu použity. Šampony z Mrtvého moře zajišťují vlasům výživu, péči, obnovují vlasy a dodávají jim jejich přirozenou krásu. Vitamíny obsažené v šamponech vlasy vyživují, zpevňují a navíc jim dodávají objem. Tyto šampony mají i léčebné účinky, neboť pečují o pokožku hlavy a zabraňují výskytu lupů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19067 (novesluzby.cz#24063)


Přidat komentář