Plastika prsou - Praha a okolí

Velikost a tvar poprsí trápí mnoho žen. Problém to ale není neřešitelný. V současné době nejsou plastické operace prsou ničím neobvyklým. Přečtěte si, co tento druh plastické operace obnáší.

Proč přistoupit k plastice prsou?

Důvody, které ženy dotlačí k rozhodnutí, nechat si provést** plastiku prsou**, jsou několikeré. Nejčastějším problémem je nespokojenost s velikostí, tvarem a pevností vlastních prsů. Tyto pocity ženám často snižují sebevědomí. Ženy si také nemohou dovolit nosit oblečení, které by nosit chtěly, nebo které dříve nosily. Například před těhotenstvím nebo zkrátka v mladším věku, kdy jsou prsa pevná.

Důvodem může být** rozdílná velikost prsou**, která je znatelná na první pohled. To, že jsou ňadra malinko odlišná, je zcela přirozené. Pokud je jedno znatelně menší než druhé, působí to ženám obtíže při nákupu vhodné podprsenky a taktéž negativně působí na jejich sebevědomí.

Dalším důvodem je prodělaná operace, kdy bylo jedno ňadro zmenšeno např. při odstraňování nádoru. Ať už se jedná o jakoukoli příčinu, důsledek bývá stejný. Snížené sebevědomí pramenící z nespokojenosti s vlastním tělem. Všechny tyto problémy lze plastikou prsou vyřešit. Jaké jsou druhy zákroků?

Kde si nechat zvětšit poprsí?

Která z vás by nechtěla plný dekolt, hezky tvarované a  pevné poprsí? Na příslušné klinice si po konzultaci s odborným plastickým chirurgem zvolíte velikost implantátů, která vám pozvedne nejen poprsí, ale i sebevědomí. Nejedná se o žádný zázrak, ale v uvozovkách obyčejnou a cenově dostupnou plastickou operaci. Chtěly byste si pořídit to, co vám příroda nedopřála ještě, dokud jste mladé? Nemusíte se obávat budoucího těhotenství a kojení. Zavedení prsních implantátů kojení v budoucnu nijak bránit nebude.

Vytvarování asymetrických ňader

Možná jste s velikostí poprsí dokonale spokojené, avšak jeho pevnost již není, co bývala. Zvětšování poprsí metodou augumentace lze současně provést vytvarování případné asymetrie ňader, nebo i velmi povislá ňadra modelovat. Mezi nejoblíbenější tvary implantátů patří anatomické, které jsou ve tvaru kapky a dodávají přirozený tvar prsu. Na výběr máte ale více velikostí a profilů, dle vaší libosti.

Jak probíhá zvětšování poprsí?

Při operaci zvětšování ňader se implantáty vloží pod mléčnou žlázu, nebo pod prsní sval. Před samotnou operací vás však čeká sonografické vyšetření prsů a konzultace s lékařem o vhodné velikosti a profilu implantátů. Operace se provádí v celkové anestezii. Aby mohly být implantáty uloženy, provádí se řez buď v podprsní rýze, nebo kolem prsní bradavky, na hranici světlé a pigmentové kůže.

Chcete si nechat prsa zmenšit?

Plastika prsou neznamená pouze jejich zvětšování. Spousta žen trpí hypertrofií prsní žlázy, což je vada, která způsobuje značné** zvětšení prsou,** až do nadměrných velikostí, které někdy ani neodpovídají tělesným proporcím ženy. Nadměrná velikost ňader způsobuje řadu zdravotních potíží, jako je bolest páteře a hlavy, výskyt ekzémů a plísní na hrudi. Velká ňadra mají vysokou hmotnost a jsou deformována, žena může trpět psychickými problémy. Zmenšení ňader a jejich modelace potom ženám přinese fyzickou úlevu, ale i spokojenost po psychické stránce a vyrovnanost s vlastním tělem.

Konzultace s plastickým chirurgem před plastikou prsou

Před každým zákrokem, tedy i před plastickou operací, je vždy nutná konzultace s lékařem. Odborný lékař zkonzultuje vaši motivaci k zákroku, který si přejete a který požadujete, dále musí zhodnotit váš celkový zdravotní stav, bude se informovat o vašich prodělaných nemocích a operacích. Zkrátka jako před každou jinou operací. Posoudí, jestli nemáte dědičné dispozice, které způsobují váš estetický problém. Následovat bude výběr vhodného typu, velikosti a profilu implantátu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18970 (novesluzby.cz#23023)


Přidat komentář