Permanentní make up - Praha

Co si představit pod permanentním make-upem? Permanentní make-up umožňuje nalíčit obočí, linky, rty a jejich kontury. Jedná se o líčení, které Vám však v porovnání s klasickým líčením vydrží měsíce i roky.

Při tomto způsobu líčení Vám v kosmetickém studiu v Praze vpraví do horní vrstvičky kůže přírodní barvivo. V podstatě se jedná o obdobu tetování.

Jak se vyhnout každodennímu líčení?

Proč se rozhodnout pro** permanentní make-up**, když je možné každý den použít tužku na obočí, tekuté linky, konturovací tužku na rty a rtěnku? A právě to je ono. Nebudete muset den, co den stále dokola líčit obočí, oči a rty. Díky permanentnímu make-upu budete moci uložit zmíněné kosmetické pomocníky došuplíku, kam moc často nechodíte. Ostatně, může se také stát, že se Vám permanentní make-up natolik zalíbí, že již u něj zůstanete. V tom případě můžete tužku na obočí, linky, konturku i rtěnku vyhodit. Zbytečně totiž budou zabírat místo jiným kosmetickým vychytávkám.

Permanentní make-up v Praze

 

permanentni make-up rtů

Korekce obličeje s permanentním make-upem Praha

Proč se líčíme? Nejen proto, abychom zvýraznily přirozenou barvu našeho obočí a podpořily červeň našich rtů. Líčením se snažíme pozdvihnout naše přednosti a naopak potlačit nedokonalosti. Která z nás je však natolik znalá a zručná, aby si s tímto sama poradila?

Svěříme-li se však jednou za čas do šikovných a zručných rukou vyškolené kosmetičky, pak si můžeme být jisté, že nám upraví velikost a tvar obočí přesně tak, jak je potřeba. Také precizně provedená úzká či širší linka pro ni nebude žádným problémem. Kdežto pro nás může být každodenní vykreslení linky častokrát nadlidským úkonem. Může se nám třást ruka, můžeme být nervózní aj. Vše toto se pak promítne na výsledku našeho snažení o dokonalé nalíčení. Lehké také není vykreslit dvě stejně široké linky. Kdybychom měly vytvořit jednu, jenže dvě? U profesionální kosmetičky si však můžete být jisti, že obě linky budou naprosto shodné. A díky permanentnímu make-upu budou na Vašich víčkách po dlouhou dobu.

Zvětšení, zúžení, upravení tvaru rtů permanentním make-upem

Která z nás se může pochlubit** dokonalými rty? Snad většina z nás by si přála mít plné, smyslné rty. Jenže příroda se u celé řady z nás rozhodla jinak. A tak můžeme být majitelkou úzkých rtů, či rtů s širším spodním rtem a úzkým horním rtem. Mohou nás však trápit i nedokonalosti vykreslení rtů. Permanentní make-up a znalost, šikovnost kosmetičky Vám však pomůže v tom, že jen u přání zůstat nemusí. Díky permanentnímu make-upu **je možné konturu zvětšit, zúžit či upravit tvar rtů. A to samozřejmě s cílem, abyste nepůsobily nepřirozeně, či dokonce klaunovsky.

permanentní make-up obočí

Jak mít krásně červené rty?

Trápí Vás, že máte** rty bledší**, než například pět pěti, deseti lety? Na vině je nejen čas, který je neúprosný, ale také nekvalitní kosmetické produkty (rtěnky, konturky), které ač prvoplánově si kladou za cíl zvýraznit barvu rtů, po nějaké době jejich používání však samotné rty blednou. Permanentní make-up však má tu moc, že navrátí červeň Vašim rtům, a to na dobu jednoho, ale i více let.

Ušetření času díky permanentnímu make-upu

Když jsme již u výhod permanentního make-upu, určitě bychom také měli zmínit ušetření času. Pokud stojíte každý den ráno před zrcadlem a součástí Vašeho make-upu je úprava a dokreslení obočí, oční linky a vykreslení kontur rtů, pak nehovoříme o sekundách, ale minutách. A je třeba také pamatovat na to, že večer, než jdeme spát, je třeba se odlíčit. Co se týká očních partií, tak u nich musíme postupovat opatrně, abychom zbytečně neurychlily tvorbu vrásek.

permanentní make-up oční linky

Všeho toho můžete být ušetřené, pokud se rozhodnete pro permanentní make-up. Místo líčení si můžete v klidu, místo v poklusu, vychutnat ranní šálek čaje, či kávy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18975 (novesluzby.cz#23037)


Přidat komentář