Peeling těla, obličeje a rtů - Karviná

Peeling je velmi účinný na obnovu pleti, její vyčištění, regeneraci a také dosáhnutí krásně hedvábné pokožky. Peelingů je celá řada, stačí si jen vybrat ten váš, ten, který si oblíbíte a po kterém se budete cítit skvěle.

Co je peeling? Jaký peeling používat?

Jde o přípravek, kterým lze obrousit odumřelé částečky kůže, odstranit šupinky, vyčistit a celkově zjemnit pokožku. Peeling může mít mnoho podob i různou hrubost. Může být mechanický nebo chemický nebo laserový. Pro domácí použití se využívá mechanického peelingu. Na tělo se používá hrubší peeling na** obličej** a rty jemnější. Na oblast pat, chodidel, loktů a kolen pak nejhrubější peeling. Peeling může mít mnoho podob. Lze ho koupit jako krém, mycí emulzi, gel, masku nebo si ho můžete připravit doma sami. K tomu vám stačí například ovesné vločky smíchané s jogurtem. Můžete pro lepší účinek přidat i med nebo rozmačkané ovoce. V létě klidně ovoce ze zahrádky, v zimě zase banán. Co se týká chemického peelingu, tak na ten se můžete objednat ke kosmetičce, která vám ho odborně provede. Laserový peeling nabízejí většinou soukromé kliniky, které se zabývají estetickou medicínou.

Jak často peeling provádět?

Zde je opravdu velmi důležité dodržet určité zásady. První zásadou je vybrat peeling, který odpovídá vaší pleti. Tou druhou je pak** četnost peelingu**. Ta se ovšem opět odvíjí od vaší pleti, ale i od partie, kterou peelingem chcete ošetřit. Tedy na** mastnou pleť** je možné používat peeling jedenkrát týdně.** Na suchou** jen jedenkrát za měsíc a u problematické pleti je lépe si peeling odpustit.I když i u** problematické pleti** je možné použít peeling na vybraných partiích těla. Zejména na hrubých místech jako jsou kolena, lokty, paty nebo na velmi jemných jako jsou rty.

Jak postupovat při peelingu, obrušování kůže?

Peeling můžete provádět jako celkové očištění těla nebo jen částečné. Pokud se rozhodnete pro celkové očištění, pak nejlépe je připravit si vybraný peeling a ve sprše ho použit. Postupovat byste měli následujícím způsobem. Peeling nanášejte od shora dolů jemnými krouživými pohyby na vlhkou kůži. V žádném případě nesmíte na tělo tlačit ani peeling nesmíte použít na sucho. Začněte u rtů, postupujte na obličej a pak dále na tělo. Zvláštní pozornost věnujte partiím, jako jsou lokty, kolena a paty. Po lehounké masáži peelingem tělo důkladně osprchujte, osušte a ošetřete výživným krémem.

Peeling obličeje, maska na obličej

Peeling můžete použít pouze na obličej. Nejvýhodnější je použít kupovaný** peeling** jako masku. Peeling obličej vyčistí, maska následně pleť vyživí a po opláchnutí a ošetření krémem bude pleť krásně hebká. Může však být i trochu červená a proto se nedoporučuje provádět peeling před nějakou akcí.

Jak provádět peeling rtů

Rty jsou nejjemnější částí naší pokožky. Proto je nutné provádět zde peeling velmi citlivě. Místo klasického peelingu, můžete použít i měkký kartáček na zuby a jemnou dětskou pastu. Pak rty natřete výživným krémem. Dobré je použít i výživnou tyčinku na rty.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18992 (novesluzby.cz#23122)


Přidat komentář