Omlazení pomocí obličejové jógy

Pravidelným cvičením obličejové jógy je možné zmenšit tvoření vrásek a zároveň si zesílit všechny obličejové svaly. Jde o nový směr v obličejové gymnastice, která pomáhá k omlazení a zkrášlení celého obličeje.

Obličejová jóga - jak zabránit tvorbě vrásek

Obličejová jóga je prevence a zároveň příjemná každodenní relaxace proti tvorbě vrásek. Pomocí** jógového cvičení** v obličejových partiích získáme krásný úsměv, pevnější oční víčka a zároveň posílíme všechny svaly obličeje včetně čela. Tímto obličejovým cvičením předcházíme znatelných následků spravedlivého stárnutí. V dnešní moderní době se mnoho žen, ale i mužů, podrobují plastické chirurgií, avšak tato metoda je velmi bolestivá až drastická. Pravidelným cvičením obličejové jógy obličej nepochybně omládne, zpevní se. Pravděpodobně si toho všimnou i lidé z Vašeho okolí, výsledky cvičení totiž nelze přehlédnout.

Kdy provádět obličejovou jógu

Doporučuje se pravidelné cvičení, každodenní, nejlépe v době, kdy máte dostatek času. Nejlépe je dělat cviky ráno i večer. Cvičení berte jako takovou relaxaci, kdy si zároveň uvolníte mysl, věnujete se zcela prováděným cvikům. Přesvědčte se, že se na pravidelné jógové cvičení budete těšit, že Vám přinese pohodu a vnitřní klid. Obličejové svaly stejně jako svaly ostatních částí lidského těla je potřebné pravidelně posilovat, aby zbytečně neochabovali, a tím se neměnila naše vizáž. Celé cvičení je vlastně docela směšné, jde o různé natahování a stahování obličejových svalů, vyplazování jazyku, smání se a mračení na sebe do zrcadla. Jestliže Vás při cvičení někdo pozoruje, určitě se při pohledu na Vás dosti nasměje.

Je dokázáno, že pokud máte před sebou nějakou zvláštní příležitost, kde chcete vypadat výborně, tak stačí týden před touto událostí každodenní cvičení minimálně 15 minut, které z Vás udělá doslova krásku. Váš obličej se zpevní, zrůžoví a zkrásní. Vyzkoušejte to a věřte, že to lidé hned poznají. Alespoň se Vás zeptají, zda jste nenavštívili kosmetický salón.

Výsledky obličejové jógy

Pravidelným cvičením ráno a večer, se úspěch objeví přibližně do jednoho týdne. Ovšem nesmíte to po týdnu ihned vzdát, pokračujete ve stálé pravidelnosti, až se z tohoto cvičení stane Váš rituál. Cvičením omládnete, odstraníte si vrásky kolem očí, úst i čela, zvednete si oční víčka. Správným cvičením jógové obličejové gymnastiky dokážete odstranit dvojitou bradu i zeštíhlit svůj obličej.

Kdo cvičí obličejovou jógu

Obličejové cviky nejvíce pravidelně cvičí ženy, ale v posledních letech je i mnoho mužů, kteří se zajímají o svůj vzhled. Cvičení je určeno pro všechny věkové kategorie bez rozdílů pohlaví.

Jak cvičit obličejovou jógu

Pro příklad si uvedeme jak cvičit partie kolem očí, abychom zpevnili svaly kolem očí a oční víčka.

  • Tři prsty každé ruky umístěte na tvář pod oči, a jemně natahujte pokožku. Oči přitom mějte zavřené. Každé natáhnutí pokožky vydržte držet cca 10 sekund a po té uvolněte, to opakujte 5 krát. Tímto cvičením docílíme odstranění otoků pod očima.
  • Cvičení pro odstranění toxinů z očí je velmi k smíchu, musíte doširoka otevřít oči a k tomu vypláznout jazyk. Takto se na sebe musíte tvářit do zrcadla minimálně 60 sekund.
  • Oční svaly a povolenou kůži kolem očí procvičíme přemísťováním očí z pravého horního rohu do opačného levého dolního rohu. Tak vydržte pár sekund a přemístěte oči opačně do úhlopříčky. Opakujte minimálně 5 krát.
  • Pro zpevnění víček je výborný cvik v sedě, kdy sedíte vzpřímeně, oči zavřeme, uvolníme celé tělo, zavřeme oči a zvedneme obočí, co nejvíce to jde. Vydržíme v této poloze pár sekund a po té opět povolíme. Opakujeme 10 krát.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18995 (novesluzby.cz#23130)


Přidat komentář