Novinka roku 2014 - Lipo Laser okr. Pardubice

Nelíbí se vám vaše postava? Snažíte se zbavit tukových polštářů, ale stále se vám nedaří? Odstranit tukové zásoby z problematických míst je často velmi obtížné. Nezoufejte však. Máme pro vás tip na nejmodernější technologii, která to dokáže.

Zbavit se tuku především v problémových partiích, to je snem snad každé ženy. Máme pro vás tip na** salón zdraví a krásy**, kde vám s tímto problémem zaručeně pomohou.

Laserová lipolýza LIPO LASER okres Pardubice

Lipo laser je nová revoluční velmi moderní technologie, která pracuje s nízkoúrovňovým laserem. Metoda** lipo laser** je neinvazivní metoda, což znamená, že do vašeho těla nebude nijak zasahováno, jak by tomu bylo například při odsávání tuku při liposukci. Metoda laserové lipolýzy je určena především pro odstraňování nežádoucích tukových polštářků. Díky tomu dochází ke tvarování a remodelaci postavy. Laserová lipolýza umožňuje plošné ošetření více partií najednou – během jedné aplikace lipo laseru je možné ošetřit až osm partií. Výhodou laserové lipolýzy je to, že využívá paměťového efektu. To znamená, že buňky si informaci o hubnutí předávají a díky tomu postupně dochází k úbytkům tukových zásob v celém těle, což je přece skvělé, no ne?

Lipo Laser Pardubice

Jak funguje laserová lipolýza?

Technologie laserové lipolýzy byla vyvinuta ve Spojených státech amerických. Tato technologie byla samozřejmě podrobena klinickým zkouškám a studiím, které její účinnost prokázaly. Zajímavý je způsob, jak laserová lipolýza vlastně funguje – nízkoúrovňový laser dokáže velmi dobře stimulovat tukové buňky, které následně začnou zkapalňovat tuk v nich uložený. Tento proces samozřejmě není okamžitý ale postupný. Zkapalněný tuk má tak dost času na to, aby postupně prošel přes obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru a následně do lymfatického systému. Díky lymfatickému systému se zkapalněný tuk přes játra zcela přirozeným procesem dostane z těla ven.

Kdy je vhodné využít LIPO LASER?

Lipo laserovou kúru je vhodné využít zejména tehdy, když se potřebujete** zbavit tuku** v určitých partiích. Pokud máte problémy s usazováním tuku, pak to určitě znáte. Tuk se vám shromažďuje na některých místech více a na některých méně. Když se vám podaří zhubnout například pomocí diety, shodíte sice část tuku z problematických míst, jenže bohužel také tam, kde to nechcete, například z prsou. Snad každá žena by se chtěla zbavit tuku především v určitých partiích a oproti tomu na jiných místech tuk zase až tak nevadí. Lipo laser má tu obrovskou výhodu, že vás zbaví tuku jen v těch partiích, které si sami vyberete. Lipo laser je tedy vhodný především pro odstranění tukových polštářů na problematických partiích, pro tvarování a remodelaci postavy. Spolu s nadbytečným tukem dokáže lipo laser odstraňovat také celulitidu, což je další velké plus této moderní technologie.

Jaké jsou efekty LIPO LASEROVÉ kúry?

Tím nejdůležitějším efektem lipo laseru je cílené tvarování postavy. Můžete si sami vybrat, ve kterých partiích se chcete tuku zbavit a kde ho naopak ponechat. Dalším efektem je již výše zmíněná léčba celulitidy. To však zdaleka není vše. Lipo laser dokáže rozpouštět tuk, který se následně dostává z těla pryč díky lymfatickému systému. Protože lymfatický systém je díky tomuto procesu aktivován a stimulován, urychluje se tok lymfy. To má za následek přirozenou podporu dalšího hubnutí. A nejen to – díky zrychlenému toku lymfy se z těla ve zvýšené míře odplavují toxiny, což je znát také na kůži. Kůže se celkově omlazuje a zlepšuje se její pevnost a elasticita. Průměrný** úbytek na váze** po šesti procedurách** lipo laseru** bývá až** 9cm a 3 kilogramy.**

Doporučení před laserovou lipolýzou

Aby byla** laserová lipolýza** úspěšná a její efekt byl co možná nejvýraznější, je důležité dvě hodiny před ošetřením laserovou lipolýzou a jednu hodinu po něm nic nejíst a pít pouze čistou vodu bez jakýchkoliv příměsí.

Má LIPO LASER nějaká zdravotní omezení?

Lipo laser není vhodné používat, pokud jste právě těhotná, pokud kojíte a nebo pokud vás trápí některý z následujících zdravotních problémů:

  • Závažné onemocnění ledvin a jater
  • Vysoký krevní tlak
  • Nádorová onemocnění, chemoterapie a období do jednoho roku po úspěšném ukončení chemoterapie
  • Záněty žil a hloubkové žilní trombózy
  • Hemofilie a zvýšená krvácivost
  • Žaludeční a dvanáctníkové vředy
  • Diabetes

Jak cvičit, aby byly výsledky lipo laseru výraznější?

Po** ošetření laserovou lipolýzou** je pro podporu účinků a pro ještě výraznější efekt vhodné zařazovat pravidelný** aerobní pohyb** přibližně 30 minut denně, nebo po určité době trénování a zlepšení fyzické kondice i po delší dobu. Aerobní pohyb je takový, při kterém se spalují tuky, nikoliv buduje síla. Jako aerobní pohyb proto není vhodné cvičení s těžkými činkami, ale například rychlá chůze, plavání, běh apod. Ovšem i při aktivitách jako je běh nebo plavání se může aerobní pohyb změnit v

anaerobní, tedy takový při kterém se buduje především síla a svaly, ale už méně spaluje tuk.

Aby byl pohyb aerobní, tedy zaměřen především na spalování tuků, je důležité dodržovat nižší intenzitu pohybu, resp. nižší tepovou frekvenci. A jaká je tepová frekvence, při které končí aerobní neboli vytrvalostní pohyb a přechází se k pohybu anaerobnímu, tedy spíše silovému? Toto číslo, které udává počet tepů za minutu, je u každého různé. Záleží především na trénovanosti a věku. Tzv. anaerobní práh, tedy počet tepů za minutu, který již znamená přechod do anaerobního pásma, bývá u každého jiný a obvykle s pohybuje od 110 až po 150 tepů za minutu. U mladých a trénovaných jedinců to může být i více. Svůj anaerobní práh si můžete nechat změřit na nějakém odborném pracovišti. Protože se však anaerobní práh díky trénovanosti mění a navíc byste si pro cvičení museli pořizovat měřič tepové frekvence, můžete vyzkoušet při cvičení používat jednoduché pravidlo, které vám pomůže určit váš přibližný anaerobní práh.

Aerobní cvičení

Můžeme si to vysvětlit na tomto příkladu: Dejme tomu, že jako svůj pravidelný pohyb zařadíte běh. Nejdříve běžte pomalu a zkuste při běhu mluvit. Stále něco říkejte a svůj běh postupně zrychlujte. Dokud dokážete bez problémů zcela jasně a srozumitelně mluvit a zároveň u toho normálně dýchat a běžet, jste stále ve svém aerobním pásmu. Jakmile se však začnete zadýchávat a bude vám dělat problémy mluvit souvisle a zcela srozumitelně, již jste přešli do pásma, kdy spíše posilujete svaly na nohou, než spalujete tělesný tuk.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19060 (novesluzby.cz#24006)


Diskuze a zkušenosti

Linda P. | 06.08.2012 21:42
Re: Novinka roku 2012 - Lipo Laser okr. Pardubice Krásný článek :-)


Přidat komentář