Neinvazivní liposukce a plastická chirurgie - Praha 2

Formování postavy je opravdu jedinou cestou k pěkně tvarované postavě. Kdo věří na různé, často zdraví škodlivé diety, nejen že nezhubne, ale nabere jednou tolik a postava bude cokoli jen ne tvarovaná.

Jak dosáhnout krásně vytvarované postavy?

Po pěkně tvarované postavě touží snad každá žena a v každém věku. Dá se říci, že od okamžiku, kdy se chce líbit až do své smrti. Bohužel je jen málo žen, které mají postavu tvarovanou takzvaně od přírody. A i ty, které ve dvaceti vypadají naprosto úžasně, ve čtyřiceti začínají mít řadu problémů. Mohou za to genetické dispozice, sedavý způsob života, jak již bylo napsáno věk a pak také obávaná menopauza. Přesto je možné si krásnou postavu udržet. Chce to však určitou disciplínu a také znalosti. Co se disciplíny týká, zde musí začít každý sám u sebe. Pravidelná péče o pleť obličeje i celého těla by měla být samozřejmostí. Dostatečný spánek by neměl nikdy chybět. Pravidelné cvičení, třeba jen v podobě chůze umí pomoci a navíc přinese dobrou náladu. Dostatečný pitný režim je více než drahé krémy proti vráskám. Pestrá strava dodává zdraví, energii a ubírá kilogramy navíc. A pokud toto vše s přibývajícím věkem nestačí, je tu pomoc v podobě mini invazivních zákroků. Ty umí hodně pomoci. Ale i u nich je nezbytné dodržet určitá pravidla.

Neinvazivní liposukce a plastická chirurgie - Praha 2

Udržet si krásnou postavu po celý život není jednoduché, ale jsou instituty a salony, které vám s tím mohou pomoci. Ale není to tak, že se budete přecpávat a nezdravě žít a pak si necháte své tělo opravit do půvabných křivek. Tak to opravdu nefunguje. Nové metody vám mohou pomoci jen v případě, že se také vy sama snažíte udržet si krásnou postavu.

Body-Jet liposukce - odstranění tuku Praha 2

Jde o opravdu revoluční metodu, která nabízí hned dvě úžasné možnosti. Za prvé umí zbavit přebytečného tuku a za druhé tento tuk lze opět použít k formování postavy, například ke zvětšení prsou. Podstata Body-Jet spočívá v šetrném vyplavování nebo také vymývání tukové tkáně, která je rozvolněna vodním paprskem a odsávána jemnou kanylou. Poškozeno je přitom jen minimum tukových buněk. A to je také důvod, proč je možné odsátý tuk použít k dalšímu tvarování postavy. Přičemž oba zákroky lze absolvovat naráz nebo postupně.

Co víme o Body-Jet liposukci

Výhodou je vysoká šetrnost přístroje Body-Jet díky které odpadá narkóza a klientka nemusí být po zákroku hospitalizována na klinice a odchází domů. Celá procedura se provádí pouze v místním znecitlivění. Proto se liposukce Body-Jet nazývá mini invazivní zákrok. K dalším výhodám liposukce Body-Jet patří minimální bolestivost, minimum otoků a modřin. Dosažený výsledek formování se projevuje ihned, a protože je klientka po celou dobu při vědomí, může poslouchat hudbu nebo prostě jen relaxovat, tak může s lékařem také komunikovat o výsledku jednotlivých partií. Hned po zákroku může odjet vlastním autem a do zaměstnání se může vrátit ještě týž den nebo hned následující den. Celá rekonvalescence trvá pouhých 7 dní a v jejím průběhu není nutné nosit bandáže, ale pouze jemné kompresní prádlo. Sportovat lze začít již za 3 dny. Tedy za 3 dny můžete hrát golf či kulečník, běhat můžete již po 5 dnech a na kolo nebo lyže bez problémů za 7 dní.

Frakční CO2 laser - omlazení pleti Praha 2

Jde o novinku a to velice významnou, kterou lze dosáhnout výrazné omlazení pleti. Vyhladí se vrásky, zmizí jizvy, jizvy způsobené akné, rozšířené póry, často samotné akné, odstraní se nežádoucí pigmentace a celkově se pleť zpevní. Ošetření frakčním CO2 laserem se vyplatí zejména u žen, na jejichž pokožce se začínají projevovat přibývající léta. Stárnoucí pokožka ztrácí pružnost a pevnost, jelikož se snižuje funkce kožní vazivové tkáně, také se na ní začínají tvořit nechtěné pigmentové skvrny. Tento stav již speciální krémy příliš nedokáží ovlivnit. Za to frakční CO2 laser umí celou pokožku omladit zcela zřetelně.

Jak probíhá omlazení pleti frakčním CO2 laserem?

Frakčním CO2 laserem se ošetřuje pokožka obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Laser na pokožku vyzařuje mřížku terapeutických mikropaprsků laserového záření. V následujících dnech, zhruba asi týden, se drobně olupuje svrchní vrstva ošetřené pokožky. U dalších vrstev pokožky dochází k tepelnému prohřátí a díky tomu k nové tvorbě kolagenních a elastických vláken. Ke zpevnění pokožky dochází během několika týdnů.

Výhody Frakčního CO2 laseru

Výhodou ošetření je, že se provádí pouze v místním znecitlivění, což znamená, že ihned po zákroku můžete odejít domů. Samotný zákrok trvá asi 30 minut a během následných 5 dnů dojde k jemnému olupování pokožky. V této době je dobré pokožku mazat a nepoužívat kosmetická líčidla. Pak se již začne objevovat omlazená pokožka se zlepšenou texturou. To již můžete pokožku klasicky ošetřovat neagresivní kosmetikou. V dalších týdnech se pokožka postupně vypne a vy budete vypadat mladě a krásně.

Radiofrekvence Praha 2 - zpevnění pokožky

Jde o ošetření pomocí elektromagnetické energie, při kterém dochází ke stimulaci obnovy buněk a syntézy kolagenu, což vede k viditelnému zpevnění pokožky. Tato technologie využívá nižší energii, snižuje tak zátěž pokožky a má mnohem výraznější efekt, než jiné podobné metody. Takto lze zpevnit a vyhladit malé části obličeje i velké plochy kůže trupu jako je ochablé břicho či převislá kůže beder a končetin včetně hýždí a vnitřní strany stehen. Ošetření radiofrekvencí umí i zmírnit projevy celulitidy a strií.

Jak radiofrekvence probíhá?

Ošetření radiofrekvencí probíhá nejčastěji ve 4 aplikacích, v intervalech jednoho týdne. Aplikace trvá pouze asi 25 minut, samozřejmě v závislosti na ošetřovaném místě. I přes svůj vysoký účinek je naprosto nebolestivá a pocitově působí jako lehká masáž. Výsledek je vidět již po prvním ošetření. Nejlepších výsledků je však dosaženo v průběhu dalších tří měsíců, kdy se původně ochablá a povadlá pleť ještě dále vypíná díky stálé produkci nového kolagenu.

Výhody radiofrekvence

Při klasickém zdravém životním stylu a dodržování pitného režimu je výsledek trvalého charakteru. Nicméně je možné, každého čtvrt roku provádět udržovací ošetření. Celkově je tato metoda velmi účinná, a zároveň nijak neomezuje. Lze ji provádět po celý rok.

Krásná v každém věku

Ne vždy nám příroda nadělila jen samou krásu. Někdy zásluhou genetiky mohou přijít vrásky dříve než bychom chtěli. Jindy vrásky a potíže s kily navíc přijdou zásluhou trápení. Ať je to jak chce, zásluhou mini invazivních zákroků můžeme přivolat krásu zpět.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19005 (novesluzby.cz#23526)


Přidat komentář