Neinvazivní lifting pleti

Sice se říká, že pro krásu se musí trpět, či krása musí bolet, ale je to skutečně nutné? Proč dobrovolně podstupovat bolestivá ošetření, když se nabízí stejně účinná ošetření, ovšem naprosto bezbolestná, bez jizev a nutnosti hospitalizace?

Neinvazní liposukce je známá a velmi poptávaná. Není se čemu divit, když její účinky jsou srovnatelné s klasickou, tj. invazní liposukcí. Zato však Vaše tělo nebudou zdobit jizvy. Nebudete se ze zákroku vzpamatovávat pod dlouhé týdny. A bolest? Nebudete vědě, co je, pokud se rozhodnete pro neinvazní ošetření.

To samé v podstatě platí pro neinvazní lifting pleti. Nečeká Vás žádná bolest, řezání, jizvy, obvazy, léky, rekonvalescence. Naopak se budete moci těšit z výsledků v podobě výrazného omlazení pleti. Jemné i hlubší vrásky, povolená pleť, povadlá pleť, toto vše bude minulostí.

Neinvazivní lifting pleti v kosmetickém salonu

Co Vás čeká, když se objednáte do některého z** kosmetických salónů** na neinvazivní lifting pleti? Samozřejmě, že se můžete setkat s určitými odchylkami a obměnami. Obecně Vás však čeká následující.

Je v podstatě jedno, zda přijdete do salónu nalíčené, či nikoliv. Pokud přijdete nalíčené, pak Vás nejprve čeká pečlivé odlíčení tváře. Po odlíčení Vám kosmetička na pleť a dekolt aplikuje speciální sérum. Sérum bude zvolené nejen dle typu Vaší pleti (suchá, smíšená, mastná, citlivá), ale také jejího stavu a Vašemu věku. Vše totiž hraje roli. Jednou ze složek séra je kyselina hyaluronová. Následně za pomoci přístroje, který vysílá radiofrekvenční vlny, Vám bude kosmetička přejíždět krouživými a dotykovými pohyby po tváři a dekoltu. Zaměří se především na ty partie, které jsou povolené a jsou na nich patrné stopy času.

Ke konci ošetření Vám pak kosmetička pleť očistí a ještě aplikuje regenerační masku, která podpoří účinky neinvazního liftingu. Pokud ještě ten den budete mít něco v plánu, pak Vás může kosmetička lehce nalíčit. Určitě však je lepší, když necháte pleť po ošetření odpočívat, než ji zatěžovat make-upem, i když lehkým a pozdějším opětovným odlíčením.

Jaké jsou účinky neinvazního liftingu na pleť

Na co se budete moci těšit, když podstoupíte neinvazní lifting pleti? Již po první návštěvě zaznamenáte na své pleti pozitivní změnu v podobě většího vypnutí a vyhlazení. Tak, jako u všeho, tak i zde platí, že je třeba podstoupit ošetření opakovaně, abyste se mohly těšit z maximálních účinků. Přesný počet návštěv Vám sdělí ve vybraném salónu, studiu. V každém případě můžete očekávat viditelné vyhlazení, vypnutí pokožky a její celkové omlazení. A nebuďte překvapeni, že na Vás okolí, Vaši, přátelé, kolegové upřou zvídavé pohledy. Bude jim vrtat hlavou, co je na Vás nového. Budou se pídit po tom, jak to, že vypadáte tak odpočatě. Záleží zcela na Vás, zda prozradíte Vaše tajemství.

Je vaše pleť povadlá a vrásčitá?

Je Vám dvacet, třicet, čtyřicet, padesát… let? Nevíte, kdy je ta nejvhodnější doba, kdybyste si mohli dopřát neinvazní** lifting pleti**? Nemusíte hned běžet do kosmetického salónu, aby Vám kosmetička sdělila, že je ještě brzo, či je již vhodná doba. Stačí si odpovědět na pár jednoduchých otázek. Máte pocit, že je Vaše pleť povadlá, pobledlá a povolená? Kůže v okolí podbradku již není tak vypnutá, jako dříve? Dekolt zdobí jemné, či hlubší vrásky a samotná pleťová maska s vráskami již nezatočí? Zpozorovaly jste, že v okolí očí, úst, na čele, u kořene nosu se Vám začínají objevovat vrásky, a to nejen, když se smějete, či mračíte?

Pokud minimálně jedna Vaše odpověď zněla „ano“, pak můžete vyzkoušet** účinků neinvazního liftingu**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18976 (novesluzby.cz#23038)


Přidat komentář