Mladý ječmen pro krásu

Podpořte své zdraví pomocí nápoje z mladého ječmene. Účinky tohoto nápoje jsou opravdu jedinečné. Mladý ječmen působí na podporu imunitního systému a detoxikuje celý organismus, to ale není vše.

Zdravý životní styl je prevencí před mnoha onemocněními. Optimální strava, dostatek pohybové aktivity a vyhýbání se stresovým situacím nám zkvalitní a také prodlouží život. Bohužel ne vždy stačí dodržovat pouze tyto zásady. Někdy si naše tělo žádá větší příjem vitamínů či minerálů, které prostě nejsme schopni v potravě přijímat. Během zpracování surovin (vaření, krájení, strouhání) dochází k snižování množství vitamínů a tak je nutné je doplnit. Jedinečnou možností, jak posílit náš imunitní systém a dodat tělu velké množství prospěšných látek je mladý ječmen. Zkusme se nyní zaměřit na to, co je to mladý ječmen, co vše mladý ječmen obsahuje, jaké jsou účinky mladého ječmene na naše zdraví a jak mladý ječmen užívat.

  • Jedinečná cena 1590,-Kč za 1000g (1Kg) extraktu mladý ječmen v BIO kvalitě.
  • Ocenění jako australské superpotraviny.
  • Původní cena 3490,-Kč. Nyní akční detoxikace mladý ječmen pouze za 1590,-Kč 1000g mladého ječmene extra kvality.
  • Mladý ječmen - Barley grass se stal vítězem nezávislého testu v množství energie, kde zvítězil nad více než 23 světovými výrobci mladého ječmene.
  • Mladý ječmen Barley grass, tak za sebou nechal všechny výrobce jak vlákninového, tak tkz. bezvlákninového ječmene (ječmen získaný z vylisované šťávy ječmene). Mladý ječmen naleznete zde.

## Mladý ječmen Barley grass – vítěz velkého testu

Mladý ječmen - Barley grass se stal vítězem nezávislého testu v množství energie, kde zvítězil nad více než 23 světovými výrobci mladého ječmene. Kvalitu tohoto ječmene potvrzuje mimo jiné 1605kJ čistě přírodní energie (šetrná výroba zachovává „živé“ složení) bez chemie a přidaných látek.

Mladý ječmen Barley grass, tak za sebou nechal všechny výrobce

jak vlákninového, tak tkz. bezvlákninového ječmene (ječmen získaný z vylisované šťávy ječmene).

Upozornění: Mladý ječmen - Barley grass

není klasickým mladým ječmenem získaným běžným lisováním (díky čemuž by ztratit podstatné látky), ale vysoce kvalitním mladým ječmenem s vysokým poměrem minerálních látek, vitaminů a obsahem dietární vlákniny (která je důležitá pro zažívání), včetně vyváženého složení výrobce světové jedničky na trhu zdravé výživy.

Mladý ječmen můžete koupit za nejnižší cenu v ČR lze ZDE:

Mladý ječmen Barley Grass lze zakoupit v ČR od přímého zástupce, díky čemuž je k dispozici za bezkonkurenční cenu.

## Mladý ječmen pro krásu

Mladý ječmen je práškový extrakt z ječmene. Mladý ječmen je vlastně zelený nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků, enzymů a aminokyselin. Tento extrakt zakoupíte ve formě prášku, který poté smícháte s vodou a můžete jej popíjet. Účinky tohoto nápoje jsou skutečně úchvatné. V současnosti existuje velké množství odborných prací a výzkumů, které pozitivní účinky mladého ječmene potvrzují. Mladý ječmen se tak může stát součástí vašeho jídelníčku.** Mladý ječmen** je zde pro ty, kteří chtějí podpořit své zdraví a působit preventivně na různá onemocnění. Tento nápoj pomáhá také při léčení onemocnění, kdy napomáhá k nastolení rovnováhy v organismu.

Mladý ječmen extra kvality lze v ČR koupit za nejnižší cenu přímo u dovozce, který zastupuje výrobce.

Jaké jsou účinné látky v mladém ječmenu

Mladý ječmen obsahuje skutečně obrovské množství našemu tělu prospěšných látek. Všechny složky mladého ječmene působí pozitivně na imunitní systém a pomáhají při odkyselení organismu. Vědci z Mendelovy univerzity zjistili, že mladý ječmen obsahuje velké množství důležitých látek. Z vitamínů jmenujme např. vitamín C, B1, B2, B6, E. Dále mladý ječmen obsahuje kyselinu listovou a minerály jako např. železo, vápník, hořčík, fosfor, křemík, draslík a zinek. Najdeme zde také enzymy, aminokyseliny, antioxidanty, bioflavonoidy a další látky.** ** Všechny tyto látky jsou velmi důležité při boji s civilizačními chorobami a navyšují obranyschopnost organismu. Mladý ječmen obsahuje společně s** ** aktivními enzymy také chlorofyl a tak souží k detoxikaci organismu a urychlení hojivých procesů v těle. Chlorofyl je látka, která se užívá k léčbě chudokrevnosti. Tato látka také zlepšuje přísun kyslíku k buňkám a tkání. Mladý ječmen tak působí i na celkové zvýšení vitality a napomáhá při boji se stresem a únavou. Chcete-li účinněji bojovat proti negativním vlivům okolí, začněte užívat nápoj z mladého ječmene. Mladý ječmen je také vhodný pro diabetiky a osoby s bezlepkovou dietou.

Jak mladý ječmen podporuje lidské zdraví

Nápoj z mladého ječmene vás dokáže zasytit a podporuje detoxikaci organismu. Mladý ječmen obsahuje velké množství antioxidantů, tímto zpomaluje proces stárnutí a také snižuje riziko rakoviny. Nesporným pozitivem mladého ječmene jsou jeho účinky na zažívání. Tato látka podporuje trávení, peristaltiku a je účinná proti zácpě. Mladý ječmen podpoří váš imunitní systém a pomůže k nastolení rovnováhy v těle. Nápoj z mladého ječmene také působí pozitivně na krevní obraz a má protisrážlivé účinky. Dále zabraňuje tvorbě trombů, aterosklerózy, koronárních chorob a infarktu myokardu. Mladý ječmen posiluje imunitu, urychluje hojení ran a regeneraci všech tkání. Tento nápoj podporuje léčbu kožních onemocnění a pomáhá zmírňovat tělesné pachy.

Mladý ječmen a boj s nadváhou

Mladý ječmen je skutečně výjimečný. Zpomaluje stárnutí buněk, účinkuje proti zácpě, chudokrevnosti, zlepšuje krevní obraz, potlačuje růst rakovinových buněk a také pomáhá v boji s obezitou. Mladý ječmen je nejen ideální dietní strava, ale také zdroj živin. Mladý ječmen ve vás rozproudí život a tak jej můžete popíjet místo kávy a energetických nápojů. Mladý ječmen vás zasytí, pomůže při detoxikaci organismu a pomůže vám shodit přebytečná kila.

Jak užívat šťávu z mladého ječmene

Mladý ječmen si můžete zakoupit ve formě prášku. Prášek poté rozmícháte ve vodě. Vyzkoušet můžete také vlastní pěstování a odšťavňování mladého ječmene. Čerstvá šťáva z mladého ječmene je vždy účinnější. Mladý ječmen se vyrábí dvěma základními způsoby. Mladé výhonky se posbírají a šetrným způsobem usuší a namelou na jemný prášek. Tento způsob zajistí, že všechny důležité látky zůstanou zachovány. Další možností je, že se mladé výhonky vylisují na šťávu a poté usuší na prášek.

Nápoj z mladého ječmene je dobré pít v malém množství během dne vždy na prázdný nebo skoro prázdný žaludek. Doporučuje se např. pití 60 až 120 ml nápoje každý den nebo obden. Když budete nápoj pomalu usrkávat, dáte vašemu tělu možnost zvyknout si na jeho chuť a také účinky. Chuť tohoto nápoje je velmi specifická a nemusí vyhovovat každému, proto je dobré zředit jej s jinou čerstvou šťávou.

Co ještě vědět o mladém ječmenu

Mezi základní pozitivum mladého ječmene se řadí to, že dokáže nastartovat imunitní systém a samoléčící schopnost těla. Mladý ječmen obsahuje velké množství aminokyselin a ty jsou základními stavebními prvky, které tělo potřebuje k výrobě proteinů. Nemůžete však čekat žádné zázraky po prvních dnech užívání šťávy z mladého ječmene. Pravidelným užíváním se však účinky dostaví a vy z nich budete překvapeni. Nejspíše se vám podaří odstranit mnoho zdravotních problémů, budete preventivně chráněni před dalšími nemocemi a vaše tělo bude také plné energie. Tento stav vaší fyzické schránky se pak odrazí na vaší psychice.

Proč vyzkoušet mladý ječmen

Tento zelený zázrak vám může do vašeho života přinést mnoho pozitiv. Shrňme si základní účinky mladého ječmene. Mladý ječmen obsahuje 70% chlorofylu, je antibakteriální a slouží k vnějšímu i vnitřnímu užití. Vědecky bylo dokázáno, že chlorofyl zamezuje vývoji nepřátelských bakterií a dostává se velice rychle do krevního řečiště, kde podporuje tvorbu červených krvinek. Mladý ječmen pomáhá při léčbě neplodnosti, detoxikaci těla, zvyšuje obranyschopnost organismu a brání vzniku infekčních onemocnění. Mladý ječmen pomáhá čistit játra, podporuje střevní peristaltiku, působí proti zácpám, snižuje hladinu cukru v krvi. Mladý ječmen pomáhá léčit akné a další kožní onemocnění jako ekzémy nebo lupenku. Šťáva z mladého ječmene vám dodá vitalitu, sílu, vytrvalost, dobrou náladu a pevné zdraví. Mladý ječmen také zabraňuje vzniku zubního kazu a snižuje lidské pachy. Mladý ječmen se také může použít k očistě tlustého střeva jako klystýr. Tento nápoj snižuje vysoký krevní tlak a je komplexním zdrojem vitamínů, minerálů a stopových prvků ve vyváženém poměru a v lehce vstřebatelné formě. Stačí vám seznam těchto pozitivních účinků mladého ječmene k tomu, aby vás přiměl k jeho užívání? Udělejme něco pro své zdraví a dejme našemu tělu jen to nejlepší.

Mladý ječmen extra kvality lze v ČR koupit za nejnižší cenu přímo u dovozce, který zastupuje výrobce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19042 (novesluzby.cz#23941)


Diskuze a zkušenosti

Pavel M. | 18.06.2012 12:04
Re: Mladý ječmen pro krásu Mladý ječmen je bezva, ale zvlášť z počátku si člověk musí zvyknout na tu chuť. Poté už se člověk doslova těší na další sklenici a užívá si všech zdravotních benefitů :o)

Tereza | 18.06.2012 12:05
Re: Mladý ječmen pro krásu Mě to tedy chutnalo už od počátku. Možná proto, že jsem vždy milovala zeleninu :-)


Přidat komentář