Mladý ječmen Barley

Co je to mladý ječmen a jaké jsou jeho účinky na lidské zdraví? Jak se mladý ječmen vyrábí a jaké látky obsahuje? Čtěte dále a dozvíte se více o jedinečném nápoji z mladého ječmene.

Důležitost našeho zdraví si uvědomujeme především ve chvílích, kdy o něj přijdeme. A v takovýchto chvílích také přemýšlíme nad tím, proč jsme něco ve svém životě nedělali jinak. Proč jsme nekladli větší důraz na prevenci a nevěnovali svému tělu větší starostlivost. Lidé, kteří se zajímají o** zdravý životní styl**, vědí, že své zdraví mohou podpořit několika způsoby. Všichni víme, že je pro naše tělo důležité rozumné stravování, dostatek pohybové aktivity a vyhýbání se stresovým situacím. Své zdraví můžeme také podpořit pomocí mladého ječmene.

  • Jedinečná cena 1590,-Kč za 1000g (1Kg) extraktu mladý ječmen v BIO kvalitě.
  • Ocenění jako australské superpotraviny.
  • Původní cena 3490,-Kč. Nyní akční detoxikace mladý ječmen pouze za 1590,-Kč 1000g mladého ječmene extra kvality.
  • Mladý ječmen - Barley grass se stal vítězem nezávislého testu v množství energie, kde zvítězil nad více než 23 světovými výrobci mladého ječmene.
  • Mladý ječmen Barley grass, tak za sebou nechal všechny výrobce jak vlákninového, tak tkz. bezvlákninového ječmene (ječmen získaný z vylisované šťávy ječmene). Mladý ječmen naleznete zde.

## Mladý ječmen Barley grass – vítěz velkého testu

Mladý ječmen - Barley grass se stal vítězem nezávislého testu v množství energie, kde zvítězil nad více než 23 světovými výrobci mladého ječmene. Kvalitu tohoto ječmene potvrzuje mimo jiné 1605kJ čistě přírodní energie (šetrná výroba zachovává „živé“ složení) bez chemie a přidaných látek.

Mladý ječmen Barley grass, tak za sebou nechal všechny výrobce

jak vlákninového, tak tkz. bezvlákninového ječmene (ječmen získaný z vylisované šťávy ječmene).

Upozornění: Mladý ječmen - Barley grass

není klasickým mladým ječmenem získaným běžným lisováním (díky čemuž by ztratit podstatné látky), ale vysoce kvalitním mladým ječmenem s vysokým poměrem minerálních látek, vitaminů a obsahem dietární vlákniny (která je důležitá pro zažívání), včetně vyváženého složení výrobce světové jedničky na trhu zdravé výživy.

Mladý ječmen můžete koupit za nejnižší cenu v ČR lze ZDE:

Mladý ječmen Barley Grass lze zakoupit v ČR od přímého zástupce, díky čemuž je k dispozici za bezkonkurenční cenu.

## Co je to mladý ječmen

Už jste slyšeli a unikátním nápoji s označením mladý ječmen? Projděme si základní informace o této jedinečné rostlině a výrobku, který se z ní vyrábí. Mladý ječmen je svěží zelený nápoj plný vitamínů, stopových prvků, enzymů a aminokyselin. Tento prášek se v určitém poměru smíchá s vodou a jeho pravidelným užíváním budete pozorovat účinky na svém těle. Mladý ječmen mohou užívat všichni, kdo chtějí poskytnout svému tělu jen to nejlepší a mají zájem o prevenci. Mladý ječmen je také vhodné užívat jako podpůrný prostředek při léčbě různých onemocnění.

Mladý ječmen Barley

Mladý ječmen Barley je možno zakoupit v lékárně. Hledáte-li kvalitního prodejce s plně certifikovaným výrobkem mladého ječmene, navštivte internetovou adresu www.mlady-jecmen.eu. Na tomto internetovém obchodě můžete nakupovat kvalitní výrobky a dozvíte se zde další informace o unikátním nápoji z mladého ječmene.

Jak se mladý ječmen vyrábí

Mladý ječmen se prodává ve formě instantního nápoje. Tato rostlina má nejvyšší výživnou hodnotu před tím, než projde reprodukčním procesem a tak se mladý ječmen v tomto období také sbírá. Takto sklizený mladý ječmen má jiné chemické složení než zralý ječmen. Poté výrobním procesem vznikne 100% čistý a nepasterizovaný prášek pro přípravu šťávy. Tento prášek má světle zelenou barvu a po rozpuštění ve vodě získá barvu sytě zelenou. Prášek mladého ječmene je nutné uchovávat v suchu, při pokojové teplotě a v temnu. Trvanlivost tohoto prášku je 2 roky.

Jak se užívá mladý ječmen

Mladý ječmen zakoupíte ve formě prášku v různě velkém množství, v prodeji je např. mladý ječmen ve váze 200 nebo 1 000 g. Dospělá osoba by měla užívat jednu čajovou lžičku prášku smíchanou s vodou 2x denně.  Mladý ječmen mohou užívat také děti od 3 let a pro ty je vhodná ½ čajové lžičky denně. Prášek se míchá se 150 ml vody, nejlépe pomocí šejkru, aby došlo k rozmělnění prášku a získá se tak lepší chuť mladého ječmene. Prášek z mladého ječmene se nedoporučuje rozpouštět ve vodě s vyšší teplotou než 45 °C, došlo by tak ke zničení důležitých enzymů a vitamínů. Každému nemusí vyhovovat specifická chuť mladého ječmene a tak můžete prášek mladého ječmene smíchat s mrkvovou nebo rajčatovou šťávou.

Co obsahuje mladý ječmen

Mladý ječmen má pozitivní účinky na lidské zdraví kvůli mnoha lidskému tělu prospěšným látkám, které obsahuje. Nápoj z mladého ječmene obsahuje vitamíny, minerály, enzymy, aminokyseliny, antioxidanty a mnohé další látky. Všechny látky jsou zastoupeny v ideálních poměrech a tak dochází k dobrému vstřebávání a využití těchto látek v organismu.

Mladý ječmen – vitamíny

Nápoj z mladého ječmene nám poskytne tyto vitamíny: betakarotén, vitamín A, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín E, vitamín C, vitamín E a vitamín K dále pak niacin, biotin a kyselinu listovou.

Mladý ječmen – minerály

minerálů najdeme v mladém ječmenu vápník, draslík, hořčík, křemík, sodík, bór, mangan, měď, zinek, stříbro a chróm.

Jak působí mladý ječmen na lidské zdraví

Díky látkám, které mladý ječmen obsahuje, významně prospívá lidskému zdraví. Mladý ječmen má vliv na detoxikaci organismu. Nápoj z mladého ječmene přispívá ke zdraví celého organismu a chrání jej před nepříznivými vlivy okolí. Mladý ječmen je vhodný také pro diabetiky kvůli vysokému obsahu enzymů a může prospět i osobám s bezlepkovou dietou (má protizánětlivé účinky a neobsahuje lepek).

Detoxikace organismu s mladým ječmenem

Nápoj z mladého ječmene zlepšuje zažívání a vylučování na základě lepšího fungování žaludku, slinivky a střev. Pitím tohoto nápoje se zlepší vaše vytrvalost a bude docházet k rychlejšímu uzdravení organismu po cvičení. Proto je tento nápoj vhodný pro osoby při rekonvalescenci přemoci, při dietách, sportu, namáhavé práci, zvýšené duševní činnosti. Mladý ječmen také pomáhá zpomalovat proces stárnutí. Nápoj z mladého ječmene obsahuje chlorofyl, tato látka pomáhá léčit chudokrevnost a zlepšuje přísun kyslíku k buňkám a tkáním. Tímto způsobem navrací mladý ječmen tělu vitalitu a pomáhá bojovat se stresem a únavou.

Další účinky mladého ječmene

Mladý ječmen vám kromě detoxikace organismu může nabídnout také velké množství dalších účinků. Nápoj z mladého ječmene vás zasytí, pomůže vám v boji s projevy stárnutí díky velkému obsahu antioxidantů a snižuje také riziko rakovinového bujení. Pravidelné popíjení nápoje z mladého ječmene pomůže vašemu trávení. Látky obsažené v tomto nápoji podporují trávení, peristaltiku a mají účinek proti zácpě. Mladý ječmen vám přinese celkové posílení imunitního systému a nastolení rovnováhy v organismu. Vysoký obsah železa a chlorofylu působí pozitivně na krevní obraz a má protisrážlivé účinky. Mladý ječmen zabraňuje tvorbě trombů, aterosklerózy, koronárních chorob a infarktu myokardu. Látky obsažené v mladém ječmenu působí na imunitu, hojení ran a regeneraci všech tkání. Mezi účinky tohoto nápoje patří také udržení acidobazické rovnováhy v těle a podpora léčby kožních onemocnění. Jedním z účinku mladého ječmene je také to, že pomáhá zmírňovat tělesné pachy.

Mladý ječmen a obezita

Rozsáhlé účinky mladého ječmene kromě zpomalení stárnutí buněk, účinkům proti zácpě, chudokrevnosti, potlačení rakovinových buněk a zlepšení krevního obrazu zahrnují také pomoc v boji s obezitou. Mladý ječmen se řadí mezi dietní stravu, která obsahuje velké množství živin. Nápoj z mladého ječmene vás nabije energií a vy jej můžete popíjet místo kávy a energetických nápojů. Nápoj z mladého ječmene vás zasytí, detoxikuje váš organismus a pomůže shodit přebytečná kila.

Zajímavosti o mladém ječmenu

Když porovnáme mladý ječmen a pšenici zjistíme, že mladý ječmen obsahuje 25x více draslíku, 37x více vápníku, dvojnásobek hořčíku, 5x více železa a o polovinu méně fosforu. Dále mladý ječmen obsahuje velké množství manganu a zinku. Až 2x větší účinnost pozorujeme také v porovnání se špenátem. Velké množství enzymů a vitamínu v mladém ječmeni pomáhají jako prevence nemocí a patologických stavů. Až 45% hmotnosti mladého ječmene je tvořeno bílkovinami, které mají velmi nízkou molekulovou hmotnost, a tak je lidské tělo snadno využívá. Nápoj z mladého ječmene podporuje zdravý růst, léčí vředy, chrání povrchové sliznice a tkáně. Chlorofyl obsažený v tomto nápoji působí protizánětlivě a má dezinfekční účinky. Mladý ječmen je také oblíbený díky deodoračním účinkům a používá se k osvěžení dechu a ke kloktání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19066 (novesluzby.cz#24051)


Přidat komentář