Lymfatické masáže - ruční a přístrojové

Kterou z žen netrápí pomerančová kůže? Ta se bohužel nevyhne ani těm velmi štíhlým dívkám a ženám. Díky lymfatickým masážím je však možné s celulitidou výrazně zatočit. Lymfatické masáže však přináší i další výhody, o kterých se můžete níže dočíst.

Rozhodnete-li se pro lymfatickou masáž, nejenže se budete moci opětovně těšit z kůže bez nevzhledných hrbolků. Díky lymfatické masáži se zbavíte nahromaděných toxinů a škodlivin, které se ve Vašem těle postupem času usadily. Lymfatickou masáž je tak možné také nazývat jako detoxikační masáž. S celulitidou a detoxikací úzce souvisí i otoky nohou, kotníků. I tento problém může být minulostí, svěříte-li se do odborných rukou některého z kosmetických, masérských salónů. U detoxikace ještě zůstaneme. To, že se v nás nahromadily toxiny, se projeví nejen v pomerančové kůži, ale také v tom, že nás často bolí hlava, jsme unavené, nejraději bychom prospaly celý den, sužují nás křečové žíly aj. Vše totiž souvisí se vším. Odstraněním jednoho problému docílíme, že nastartujeme zmírnění, až odstranění dalších problémů.

Je lepší ruční nebo přístrojová lymfatická masáž?

Váháte, zda máte zvolit salón, který nabízí ruční lymfatickou masáž, nebo ten, který se specializuje na přístrojovou lymfatickou masáž? Pak Vám možná pomohou v rozhodování následující řádky.

Ruční neboli manuální lymfatická masáž využívá jemných tahů a hmatů zkušené masérky, terapeutky. Při ruční masáži je také možné se více soustředit na místa a partie, která vyžadují větší pozornost. To však přístrojová lymfatická masáž neumí.

Přístrojová lymfatická masáž sice nenahradí citlivé ruce maséra, zato však zase umožňuje nastavit vyšší intenzitu, či kombinaci intenzity. Přístrojová lymfatická masáž využívá tlaku. Opět se nemusíte obávat nějaké bolesti, či nepříjemných pocitů. Také přístrojová lymfatická masáž má své výhody. Je možné totiž u nich nastavit frekvenci, která bere ohled na stupeň Vaší celulitidy.

Oblasti těla, na které je soustředěna pozornost při lymfodrenáži

Na které části těla je soustředěna pozornost maséra, který provádí ruční lymfodrenáž, nebo Vám provede** přístrojovou lymfodrenáž? Jedná se především o **paže, bříško, pas, boky, zadeček, stehna, lýtka. Právě tyto části těla patří k tzv. problematickým, kde se tuk a celulitida velmi rády drží a nechtějí Vás opustit.

Jaké jsou výsledky lymfodrenáže?

To, co zajímá bezpochyby každou, která se rozhodne pro lymfatickou masáž, je, za jak dlouho se můžete těšit na viditelné a měřitelné výsledky. Vše je hodně individuální. První výsledky je možné zaznamenat dokonce již po prvním ošetření. Ovšem nečekejte, že jedna jediná aplikace masáže Vás zbaví v plné míře celulitidy, otoků, tukových polštářků. Je však toho možné docílit, a to když absolvujte několik lymfatických masáží. Přesný, požadovaný počet Vám sdělí v salónu. Musí se totiž na Vás podívat a zhodnotit osobně míru stupně** celulitidy**. Povětšinou počítejte s deseti až dvaceti aplikacemi. Ovšem, jakmile vyzkoušíte jednou lymfatickou masáž, nebudete ani tak dbát, zda půjdete devětkrát, či desetkrát. Masáž je totiž velmi příjemná, uvolňující. A Vy, kromě toho, že se budete moci těšit z lepší postavy, si také skvěle odpočinete.

Jak lze zvýšit účinky lymfatické masáže?

Chcete ještě více podpořit účinky lymfatické masáže, ať už jste byly na ruční, nebo přístrojové? Pak je dobré v prvé řadě pamatovat na pitný režim. Ten je ostatně obecně důležitý. Pokud však zvýšíte množství vypitých tekutin, pak tím podpoříte a urychlíte odplavování masáží uvolněných toxinů a škodlivin. Když jsme již u pitného režimu, pak je dobré omezit, ideálně však zcela vyloučit alkoholové nápoje, a to po dobu, kdy budete chodit na lymfatické masáže.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18974 (novesluzby.cz#23036)


Přidat komentář