Lipo Laser Praha 5

Krásně vytvarovaná postava již nemusí být jen nesplnitelným snem.Výjimečný přístroj Lipo Laser pomáhá tvarovat postavu a zbavovat se jednou pro vždy tukových polštářů.

Jak mít krásné a dokonalé tělo

Snad každý chce být krásný, přitažlivý, mít dokonalé křivky, přitahovat pohledy svého okolí, a to do vysokého věku. Opravdu jsou lidé, kteří jsou v každém věku krásní. Jsou krásní, když se narodí, když dospějí a i když zestárnou. Tito lidé mají štěstí, možná i recept jak správně žít. Pak jsou lidé, kteří jsou krásní, ale bohužel se tak necítí. Tito lidé neustále bojují s tím, jak být krásnější. Často tak zásluhou svého boje dosáhnou pravého opaku. Lipolaser Praha - salon 9 životůPřibývají na váze a kila pak nejdou dolů. A ještě tu máme ty, jež jsou spokojení se svou postavou, ale buď si jí neváží, nebo jsou příliš zaneprázdnění prací a hektickým životem, a tak najednou zjistí, že jsou poněkud při těle. Pokud chtějí ti, jejichž tělo narostlo do větších rozměrů, změnit situaci a být opět štíhlí, pak musejí začít hned. Na trhu je řada metod, které jim pomohou na cestě za štíhlostí i zdravím, protože správně tvarované tělo s přiměřenou váhou je také cesta ke zdraví. A také ke kráse, přitažlivosti a spokojenosti.

Duální LipoLaser, novinka roku 2012

Jde o vysloveně nejmodernější metodu neinvazivního odstranění tukových polštářů. Přístroj byl vyvinut v USA, kde také prošel velmi podrobnými klinickými testy, které potvrdily jeho účinnost. Neinvazivní metoda znamená, že přístroj se používá bez nutnosti narkózy, operace a následné pooperační péče. A přesto má výborné a trvalé účinky. Ty jsou vidět prakticky vzápětí po ošetření a jsou trvalého charakteru.

Jak Lipo Laser funguje?

Vychází se z takzvaného studeného laseru, který umí působit na tukové buňky. Zásluhou toho se z buňky uvolní tuk, prostoupí do mezibuněčného prostoru, odkud následně odchází přirozenou cestou ven z těla.

Co znamená duální Lipo Laser?

Jde o vůbec nejmodernější a nejúčinnější podobu Lipo laseru, která je na trhu. Jeho účinnost se odvíjí od dvou různých vlnových délek, 650 a 940 nm, díky nimž dokáže tento typ Lipo Laseru odstranit mnohem** hlubší vrstvy tuku**.Hubnutí pomocí Lipo Laseru

Jak probíhá ošetření duálním Lipo Laserem?

Celé ošetření je neinvazivní, bezbolestné, neucítíte žádné pálení, štípání ani jiné nepříjemné pocity. V průběhu ošetření budete pouze klidně odpočívat. Terapeutka vám po dobu asi 40 minut bude zatím ošetřovat vybrané partie. Hlavice přístroje se na vybrané partie přiloží a zafixují se pásem. Klient leží a má na sobě připevněné destičky, které ho nijak netlačí, ani neobtěžují. Tak je nastartováno hubnutí, které bude mít za následek prokazatelný úbytek tuku. Pro nejvyšší možný a opravdu trvalý efekt je zapotřebí** 3 až 8 návštěv během 2 až 4 týdnů**. Ošetření je možné provádět na těchto partiích: krk, paže, záda, břicho, podbradek, pas, boky, stehna, kolena a u mužů také okolí prsou. Zásluhou duálního Lipo Laseru můžete zhubnout až o dvě konfekční velikosti a ztratit 9 až 23 centimetrů v oblasti pasu, boků, břicha a stehen.

K čemu lze Lipo Laser využít?

Lipo Laser je možné použít nejen k hubnutí, redukci tukových buněk a tvarování postavy, ale i k** odstranění celulitidy**, podpoře přirozených procesů v pokožce a k vyhlazení a zjemnění struktury pokožky.

Neinvazivní a bezbolestná metoda hubnutí Praha 5

K výhodám jistě patří to, že jde o metodu neinvazivní, nebolestivou, vysoce účinnou, dosahující trvalých výsledků a také prověřenou klinickými studiemi. To znamená, že Duální Lipo Laser patří mezi certifikované přístroje. Další výhodou je také krátkost ošetření, malý počet nutných opakování ošetření a krátký rozestup mezi ošetřeními - na rozdíl od kavitací a jiných metod stačí rozestup 3 dny.

Výhody Lipo Laseru - Praha 5

Co je nutné při ošetření Lipo Laseru dodržet?

Aby bylo dosaženo co nejvyšších účinků, je nutné dodržet několik zásad. 4 hodiny před a 2 hodiny po nejíst nic tučného, sladkého a těžkého. Doporučuje se pouze zelenina, případně s libovým masem. Je nutné dodržet pitný režim, který zaručí podporu látkové výměny. Dostatek tekutin znamená 0,4 l vody na 10 kg váhy. 2 dny před a po ošetření se nedoporučuje pití kávy ani alkoholu. Je ideální si po ošetření do 12 hodin zacvičit, alespoň na 20 minut, ideálně déle.

IPL epilace Praha 5

Epilace pomocí** intenzivního pulzního světla** je v současné době nejúčinnější a nejméně bolestivou metodou odstranění nežádoucích chloupků. Navíc stačí k trvalému odstranění jen 4 až 6 ošetření. Důvodem, proč je nutné více ošetření, je že chloupky nelze odstranit najednou. Dorůstají totiž postupně. A tak i když ty, které již byly ošetřeny, již nenarostou, tak ty, jež byly v období spánku, se probudí a rostou dále. Dokud tedy nejsou ošetřeny všechny chloupky dané partie, je nutné ošetření opakovat. Nicméně metoda zaručuje vysokou účinnost bez vedlejších efektů, které jiné metody doprovázejí.

IPL epilace Praha 5

Jak IPL epilace probíhá?

Aplikátor vyšle na kůži světelný paprsek, pigment v kořínku světlo pohltí, to se přemění na teplo a poruší růstovou cibulku chloupku. Chloupek pak vypadne a již nenaroste. Výhodou** metody IPL** je přesné zaměření světelného paprsku a tím i vysoká účinnost ošetření.

Co je nutné u IPL epilace dodržet?

Aby bylo dosaženo nejvyšších možných účinků, je nutné dodržet následující harmonogram omezení. Měsíc před ošetřením je nutné se neopalovat, a to ani v soláriu, ani na slunci. Chloupky je nutné odstraňovat v této době pouze žiletkou. K důležitým věcem patří i objednání se na termín, kdy nebudete mít menstruaci. Týden před ošetřením se již vůbec neholit. A to ani v den ošetření. Po ošetření je důležité nepoužívat dráždivou kosmetiku, a také se vyvarovat pobytu na slunci a opalování. Toto je nutné dodržet až do posledního ošetření. Vzhledem k danému harmonogramu je nejlépe využít k epilaci pomocí IPL přístroje chladných měsíců.

Jaké jsou moderní metody hubnutí

Ať se již rozhodnete vyzkoušet jakoukoli metodu, určitě pečlivě vybírejte salon, do kterého se objednáte. V salonu s příjemným, pečlivým a profesionálním přístupem se budete cítit opravdu dobře, a navíc budete odcházet odpočinutí a spokojení. Nedostatečně profesionální personál dokáže klientům ublížit i v případě, že se jedná o provádění metod neinvazivních. Proto se zaměřte na bezpečnost těchto metod a na používání patřičné desinfekce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19064 (novesluzby.cz#24023)


Přidat komentář