Lipo Laser One

Potřebujete zhubnout, vytvarovat postavu, zmírnit celulitidu, celkově omladit pleť, nebo všechno naráz? Dnes to není problém. Nová metoda hubnutí pomocí diodového laseru umí více než zázraky.

Zázraky na počkání, nemožné do dvou týdnů

Tak by se dalo označit to, co umí nový moderní Lipo Laser One. Jde o novinku roku 2012, která pomáhá každému, kdo potřebuje získat menší konfekční velikost, kdo chce zhubnout, vytvarovat postavu, zkrátka, kdo chce řešit svou nadváhu.** Lipo Laser One** umí nadváhu řešit opravdu brilantně. A toto slovo není přehnané, ani nadnesené. To co Lipo Laser One umí, neumí již nikdo jiný. Tedy alespoň prozatím. S Lipo Laserem One dosáhnete zmenšení své konfekční velikosti o dvě čísla již za dva týdny. A tukové polštáře můžete odstraňovat přesně tam, kde je to zapotřebí a rychle, efektivně a co je nejdůležitější trvale.Zázraky na počkání, nemožné do dvou týdnů

Co je Lipo Laser One?

Jde o novou, ba přímo revoluční metodu** neinvazivního odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy** za použití diodového laseru. Ošetřit touto metodou jde i několik vybraných partií najednou. Metoda Lipo Laser One využívá přirozených metabolických procesů v těle a zároveň i paměťového efektu. Buňky si tak informaci o hubnutí předávají a dochází ke zmenšení tukových buněk na celém těle. Tato technologie již byla vyzkoušena a to s obrovským úspěchem v Austrálii a v USA. Zde se doslova stala hitem pro mnoho žen i mužů. Právě i oni dokázali, že tato metoda je opravdu vysoce účinná a má trvalý charakter. Z Austrálie a USA se metoda Lipo Laser One velmi rychle rozšířila po celém světě. Dnes ji tedy můžete vyzkoušet v kvalitních salonech, kosmetických centrech i v ústavech estetické medicíny po celé České republice.

Metoda Lipo Laser One

Než vůbec byla metoda** Lipo Laser One** vpuštěna do salonů kosmetiky, musela projít celou řadů testů a případových studií. Její účinnost byla tak plně prokázána a zásluhou toho získala metoda Lipo Laser One certifikaci o účinku i funkčnosti metody. Tato certifikace říká, že průměrné úbytky tuku po jedné proceduře jsou 3 až 9 centimetrů. A to je opravdu velmi krásný výsledek, kterého žádný jiný přístroj neumí dosáhnout.Lipo Laser One - Novinka roku 2012

Co metoda Lipo Laser One umí?

Umí zmenšit tukové buňky a vytvarovat postavu podle vaší představy. Ošetří až 10 libovolných partií naráz, 10 hlavicemi, které se nasměrují podle potřeby na pas, boky, břicho, stehna, ale i například podbradek. Vše probíhá neinvazivní metodou, tedy bez operace, neschopenky i pooperační péče. Navíc bez jakékoli bolesti. Celá metoda je srovnatelná s operativní klasickou liposukcí.

Kde lze metodu Lipo Laser One využít?

K odstranění lokálního tuku, celulitidy, ke tvarování a modelaci postavy a k omlazení a zjemnění pokožky celého těla.

S čím může klient u Lipo Laser One počítat?

Samozřejmě i u této metody je ztráta tuku individuální. Vždy záleží na daném jednotlivci, který metodu postupuje. Podíváte-li se však na prokázané studie, zjistíte, že průměrně byla ztráta tuku** 9 až 23 centimetrů** v oblasti pasu, boků, břicha a stehen. A po dvou týdnech testy prokázaly zhubnutí až o dvě konfekční velikosti.

Jak se na metodu Lipo Laser One připravit?

Pokud chcete dosáhnout maximálního efektu, pak se doporučuje 3 až 6 návštěv v průběhu 2 až 3 týdnů. Důležité je před aplikací metody 4 hodiny a po jejím skončení 2 hodiny nic nejíst a pít pouze čistou nesycenou vodu.

Jaké má metoda Lipo Laser One kontraindikace?

Metodě Lipo Laser One se musí dočasně vyhnout těhotné a kojící ženy, ženy s menstruací a s hormonální léčbou a také ti, jež mají infekční a jiné přechodné onemocnění. Zcela nemožná je metoda Lipo Laser One pro lidi s kovovými implantáty v místě ošetření, pacienty s kardiostimulátorem, s onemocněním lymfatického systému, se srdečními a ledvinovými chorobami a také s nádorovými onemocněními. Problémem může být i atopický ekzém.

Jak se na metodu připravit?

Co dokázala studie?

Metoda Lipo Laser One využívá účinku takzvaného studeného laseru, nebo odborně nízko-úrovňového laseru. V klinických studiích bylo prokázáno, že studený laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou emulgovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk, tedy triglyceridy a mastné kyseliny, pak projde přes obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru, ze kterého je vyloučen z těla ven pomocí lymfatického systému.

Co se děje s tukovými buňkami při Lipo Laser One?

Na tukové buňky působí studený laser a dosahuje tak biochemického efektu, který emulguje v tukových buňkách tuk, zároveň účinkuje na bi-lipidovou membránu v tukové buňce a utváří v ní průchodové póry. Ty však buňku nijak nepoškozují, slouží pouze k odvodu tukových složek z buňky. Ve své podstatě pouze utváří průchodové póry, které umožňují efektivnější zbavení se tukové vrstvy. Laserová neinvazivní lipolýza metodou Lipo Laser One tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, pouze zmenšuje jejich objem, a to je mnohem pozitivnější, než samotné odstraňování buněk dosavadními metodami.

Co se děje s tukovou vrstvou při Lipo Laser One?

Tuková vrstva je v případě metody Lipo Laser One velmi šetrně ošetřována a následně uvolňována, což má za následek vysoce efektivní hubnutí, bez vedlejších účinků. Jak bylo uvedeno, zásluhou působení studeného laseru se z cílových tukových buněk uvolní triglyceridy, což je pro lidský organizmus zcela přirozené. Právě proto nepociťujete v době aplikace metody žádné negativní pocity. Ani horko, ani zimu, ani bolest, prostě nic, co by nějak způsobilo špatnou náladu, či mrzutost. Celý proces probíhá za příjemné relaxace. Jediné, co vy sami musíte dodržovat je důsledný pitný režim, který má na úspěšnost metody klíčový vliv. Jde o to, že celá metoda probíhá prakticky okamžitě. A to asi takto. Tuk, který se uvolní z tukových buněk, využívá lidský organizmus jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40 až 60 gramů tuku, což představuje 1600 až 2100 kilojoulů.

Co se děje s tukovou vrstvou?

A ty musejí z těla ven. Odchází lymfatickým systémem, kterému vy sami pomáháte právě cíleným pitným režimem.

Jak probíhá ošetření Lipo Laser One?

Jde opravdu o metodu nebolestivou, velmi šetrnou, vysoce účinnou a tak se není čeho bát. Po svlečení budete položeni na lůžko a na zvolené partie vám budou připnuty aplikátory, které jsou vybaveny šesti výstupy diod na paprsky světla červeného laseru, funkcí vibrace a elektroporace, tedy elektroforézy. Nyní po dobu asi 40 minut, což je považováno za optimální, budou aplikátory vyzařovat studené laserové světlo o velmi malém výkonu. Tak nastane uvolnění tuku z buněk, zmenšení tukové vrstvy a později i ke zmenšení konfekční velikosti.

Na co nezapomenout!

Na nutnost pít a dodržování pitného režimu a to po celou dobu ubývání tuku, hmotnosti i tvarování postavy.

Lipo Laser One

Jak je vidět jde opravdu o metodu, která si zaslouží nejvyšší ocenění. Umí to, co chce každý. Tedy zeštíhlet trvale postavu a pomoci ke krásnému vzhledu.

Lipo Laser One

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19063 (novesluzby.cz#24015)


Přidat komentář