Kurzy manikúry a modeláže nehtů - Liberec

Každá žena má ráda, když někdo pečuje o její krásu. Tyto služby nám dnes nabízí řada kosmetických, kadeřnických salonů a také salony poskytující manikúru a pedikúru. Mnoho žen se také dnes rozhoduje pro umělé nehty, které vždy zaujmou.

Kurzy manikúry a modeláže nehtů - Liberec

Je pro vás váš vzhled důležitý? Každá žena ví, že k dokonalému vzhledu nestačí pouze upravené vlasy a profesionální líčení. Také upravené ruce a nehty jsou naši vizitkou a okolí mohou zaujmout nebo naopak odradit. Upravené nehty jsou jednoduše součástí celkového půvabu. Naše nehty vyžadují pravidelnou péči. Na manikúru bychom si měli udělat čas alespoň jednou za týden. Některé ženy upřednostňují domácí manikúru, jiné raději navštíví odborníka, který jim poskytne kompletní péči o nehty a ruce. Bohužel se mnoho žen potýká se slabými nehty, které se třepí a lámou. Dalším problémem může být také nepříliš hezký tvar vašich nehtů. Pro tyto ženy je poté ideální rozhodnout se pro umělé nehty.

Péče o nehty není žádnou novinkou, již před 3. tisící lety faraoni v Egyptě nosili umělé pozlacené nehty. Umělé nehty získaly svou oblíbenost v 50. letech v Hollywoodu. V 70. letech se umělé nehty začínají vyrábět ze skelného vlákna a později z akrylu a gelu. Vždy pamatujme na to, že upravené ruce vypovídají o naší osobnosti. Věnujme tedy nehtům dostatečnou pozornost.

Proč se rozhodnout pro nehtovou modeláž

Stále uvažuje o nehtové modeláži, ale nemůžete se rozhodnout? Zde vám uvedeme několik důvodů, proč se rozhodnout právě pro ni. Umělé nehty si pořizujeme především z estetických důvodů. Naše nehty mohou být slabé, neustále se lámou a třepí. A právě to je důvod, proč ženy dávají přednost nehtové modeláži.

Kurzy nehtové modeláže Liberec

Profesionálně se věnujete manikúře a chcete si doplnit své schopnosti také o nehtovou modeláž? Nebo jste se rozhodla naučit se postup nehtové modeláže a dělat si ji pro sebe a své známé? Ať jsou vaše důvody jakékoliv, přihlaste se do kurzu nehtové modeláže. V základním kurzu vás naučí, jak postupovat, aby vaše nehty vypadaly esteticky a také měly dlouhou trvanlivost. V kurzu zjistíte, jaké materiály jsou vhodné pro určité typy nehtů a jak se s těmito materiály pracuje. Před tím, než si kurz zakoupíte, zajímejte se také o jeho využití. Některé typy kurzů jsou primárně určeny pro domácí využití.

Kurzy nehtové modeláže vám dají informace o materiálech, které se k nehtové modeláži používají. Zjistíte, jaká je nutná úprava nehtů přírodních před použitím nehtů umělých. Zjistíte, jaké se používají tekutiny k lepší přilnavosti nehtů. Dále se také dozvíte, jak vybrat správný typ nehtů a jak nehty lepit tak, aby nevznikly bublinky a nerovnosti. V kurzu vás také naučí jak umělé nehty upravit a jak vytvořit správný přechod mezi nehtem přírodním a umělým. Kurz poskytuje také informace o konečné úpravě nehtů, doplnění a hygienické minimum.

Jak dlouho kurz nehtové modeláže trvá?

Každý kurz se může svou délkou lišit. Některé kurzy jsou rozděleny do 2 dnů. Ve dvou dnech na sebe navazují informace teoretické a následně praktické ukázky. Výuka je ve většině případů realizována v malých skupinách a vede je zkušený lektor.

Kolik stojí kurzy nehtové modeláže Liberec?

Ceny kurzů nehtové modeláže se velmi liší, vždy záleží na délce kurzu a na poskytovali kurzu. Za nejzákladnější jednodenní kurz zaplatíte přibližně 1 500 korun. Když se chcete dozvědět více o technikách nehtové modeláže a hledáte spíše kurz pro náročnější zákazníky, zaplatíte za něj přibližně 5 000 korun. V ceně kurzu jsou většinou zahrnuta skripta, lektorské vedení, materiály používané v rámci kurzu a občerstvení. Když ukončíte kurz nehtové modeláže získáte certifikát.

Jaký je rozdíl mezi akrylovými a gelovými nehty?

Mezi materiály, které se používají na umělé nehty, vyhrává akryl a gel. Dále se také používají umělé nehty vyrobené z pryskyřice a porcelánu. Pojďme si nyní vysvětlit, jaký je rozdíl mezi umělými nehty z akrylu a gelu.

Mezi výhody akrylových nehtů se řadí jejich vysoké estetické vlastnosti. Takovéto nehty jsou velmi výrazné a krásné. Akrylové nehty se také hodí pro ženy, které mají manuální práce. Nehty vyrobené z akrylu jsou totiž velmi pevné. Aplikace těchto nehtů je poměrně snadná a nevyžaduje příliš velkou zručnost manikérky.

Pro gelové nehty se rozhodněte na základě toho, že jejich aplikace se řadí mezi nejšetrnější, gelové nehty působí velmi přirozeně. Gelové nehty jsou pružné a odolné. Tento typ nehtů dokonale přilne k vašim přirozeným nehtům.

Nehty si také můžete dále dozdobit různými kamínky, nálepkami nebo laky. Záleží jen na váš, co se vám bude líbit. Zdobení nehtů speciálními laky s úzkými štětečky může být velice zábavné. Vyžaduje však zručnost. Nálepky se nanáší na suchý lak a přetřou se lakem bezbarvým. V salonech vám také mohou nabídnout zdobení nehtu technikou Air brush a NailJet Pro (zdobení pomocí speciální pistole a natisknutí obrázku na nehty).

Jak zacházet s gelovými nehty?

Chcete-li, aby vaše** gelové nehty** vydržely co nejdéle, je nutné dodržovat pravidla péče o nehty. Po aplikaci umělých nehtů se nejdříve budete cítit nepřirozeně a nejistě, tento pocit však po chvíli zmizí. Abyste se cítila lépe, zvolte pro prví aplikaci spíše nehty kratší, doporučuje se přirozená délka nehtů. Dávejte si na vaše nehty pozor např. během úklidu. Vaše nehty mohou být ochráněny, když budete používat gumové rukavice s bavlněnou vložkou. Také při ostatních činnostech dejte na své nehty pozor, např. když pracujete s kalkulačkou nebo otvíráte plechovku. V zimě myslete vždy na teplé rukavice a také příliš velké teplo v sauně vašim nehtům neprospěje. Péče o nehty prodlouží jejich životnost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19039 (novesluzby.cz#23892)


Diskuze a zkušenosti

Kateřina Hájková | 30.07.2012 21:50
Re: Kurzy manikúry a modeláže nehtů - Liberec Dobry den melabych zajem o kurz modelaze nehtu akreditovaneho kolik stoji zda jde na splatky a jak dlouho trva diky Hájková

M. | 05.03.2013 16:21
Re: Kurzy manikúry a modeláže nehtů - Liberec Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli jsou Vaše kurzy aktu?lni?Měla bych zájem o Vámi nabízeny kurz gelových nehtů. Děku sl.M.

oksana20.05:2014 | 20.05.2014 15:53
Re: Kurzy manikúry a modeláže nehtů - Liberec Dobry den melabym zajem o kurz modelaze nehtu akreditovaneho kolik stoji zda jde na splatky a jak dlouho trva diky

Miroslava | 28.12.2015 19:13
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli jsou Vaše kurzy aktu?lni?Měla bych zájem o Vámi nabízeny kurz gelových nehtů.


Přidat komentář