Kryolipolýza - Liposukce zmražením okres Uherský Brod, Uherské Hradiště a Zlín

Která z nás netouží po krásné postavě bez tukových polštářků? Naštěstí neustálý rozvoj vědy nám umožňuje si tento sen splnit. Vyzkoušejte kryolipolýzu, revoluční metodu v boji s tukem.

 

Především v létě, když přichází plavková sezóna, se mnohé z nás postaví před zrcadlo a vzdychají nad nedokonalostmi své postavy. Která žena by se nechtěla zbavit přebytečných tuků v problematických partiích a celulitidy? Některé ženy dávají přednost liposukci, ale řekněme si to upřímně, tento chirurgický zákrok mnoho z nás děsí. V současné době se však nabízí i jiná možnost, jak dosáhnout vysněné postavy. Co vám říká kryolipolýza?

Načerpejte novou energii a pečujte o své tělo v tomto profesionálním studiu.

Co je to kryolipolýza

Vysvětleme si nejdříve význam slova kryolipolýza. Kryo nebo také cryo je slovo pocházející z řečtiny a znamená led (chlad). Lipolýzu chápeme jako odbourání tuku. Kryolipolýza je tedy metoda, kdy dochází k odstranění tuků pomocí mrazu. Kryolipolýzu můžeme chápat jako liposukci zmražením. Odpověď na to, proč se kryolipolýza stala tak oblíbenou procedurou je velmi jednoduchá. Tato metoda je na rozdíl od klasické liposukce bezbolestná a takzvaně neinvazivní. Neinvazivní znamená, že během této procedury nedochází k poruše integrity kůže (nemusíte se obávat řezání skalpelem, vpichy jehlami a podobně), při kryolipolýze také není potřeba anestezie a klient nepotřebuje čas na zotavení. Ihned po zákroku je možné navrátit se do běžného života. A právě toto jsou důvody proč stále více a více žen upřednostňuje tento zákrok před klasickou liposukcí.

Pomocí kryolipolýzy je možné formovat problematické partie vašeho těla. Kryolipolýza vás nejen zbaví tukových polštářků, ale také zmírňuje projevy celulitidy. Pomocí kryolipolýzy můžete redukovat tuk na bříšku, bocích, zádech, zadečku, nohách a rukách. Již po prvním ošetření dochází k úbytku tuku o 25 – 30 % a efekt dále vzrůstá. Účinnost kryolipolýzy se tak rovná účinnosti klasické liposukce. Ale po kryolipolýze se nemusíte obávat modřin, bolesti a narušení celistvosti pokožky. Kryolipolýza je vhodná pro klienty, kteří mají lokalizovaný tuk v tukových polštářcích. Nejefektivnější je kryolipolýza u klientů, kteří mají mírnou nadváhu do 10 kg, ale samozřejmě vyzkoušet tuto metodu mohou všichni. Výsledek této procedury je trvalý, protože dospělý organismus není schopen vytvářet nové buňky.

Jak kryolipolýza funguje

Kryolipolýza je založena na ochlazování tukových buněk. Pomocí speciálního přístroje dojde k ochlazení tukových buněk. Ochlazení způsobí krystalizaci tukových buněk a jejich odumření. Zmrazení tukových buněk spustí apoptózu, tedy buněčnou smrt. Odumřelé tukové buňky se poté dostanou pomocí bílých krvinek pryč z těla. Tkáň, která obklopuje tukové buňky, nereaguje na proces zchlazení a je tak před kryolipolýzou chráněna. Výzkumy ukázaly, že tukové buňky jsou na chlad citlivější než pokožka, nervy nebo svaly. Proces, během kterého dochází k odumírání tukových buněk, je postupný. Po kryolipolýze nedojde k navýšení hladiny cholesterolu nebo glyceridů. Po odstranění tukových buněk dojde ke zmenšení a vymodelování postavy.

Během kryolipolýzy tedy dojde k nasátí tukové tkáně, včetně kožní řasy, pomocí speciální nasávací hlavice. U některých klientů se může objevit nepříjemný pocit, který je způsoben tlakem a chladem, tento pocit však brzo zmizí. Proces kryolipolýzy probíhá za teplot pod bodem mrazu. Nemusíte se však bát o svou pokožku, ta je chráněna gelovou membránou.

Před tím než kryolipolýzu podstoupíte je vhodná konzultace s odborníkem. Poradíte se o tom, kterou část těla chcete nechat ošetřit. Jedna tělesná partie se ošetřuje 50 minut. Opakovat ošetření stejné partie se doporučuje po 2 měsících, jinou partii těla můžete ošetřit za 7 dnů. Před ošetřením není vhodné jíst těžká jídla. Dále by se 24 hodin před ošetřením nemělo kouřit, pít alkohol a přijímat kofein. Před zákrokem se doporučuje pití ovocných šťáv. Během samotného zákroku je monitorován puls a měří se krevní tlak. Celý zákrok proběhne tak, že se klient může ihned navrátit do zaměstnání nebo domů. To co je třeba před ošetřením a po něm vám vždy vysvětlí odborník, který vám ošetření provede.

Jaké jsou výhody kryolipolýzy

Toto ošetření se vyznačuje mnohými výhodami. Navštivte profesionální studio, kde vám s certifikovaným přístrojem nabídnou bezbolestnou proceduru bez diet a omezení. Kryolipolýza je osvědčena na základě mnoha vědeckých studií. Toto ošetření je zdravotně nezávadné, výsledky jsou trvalé a nemusíte se obávat JOJO efektu. Kryolipolýza vám umožní bojovat s tukovými polštářky kdekoliv na vašem těle. Pomocí kryolipolýzy můžete získat svou vysněnou postavu, zvednout si sebevědomí a začít žít kvalitnější život. Tato moderní revoluční metoda přináší pomoc těm, kteří již zkusili hodně procedur bez úspěchů.

Pro koho není kryolipolýza vhodná

Ale pozor,** redukce tuků** pomocí** kryolipolýzy** není vhodná pro všechny. Toto ošetření je naprosto bezpečné, ale některé osoby by se mu měly vyhnout. Ošetření pomocí kryolipolýzy se nedoporučuje osobám, které trpí alergií na chlad, epilepsií, srdečním onemocněním, hypertenzí, hemofilií nebo trombózou. Ošetření by dále neměly podstupovat ženy v době těhotenství nebo menstruace. Kryolipolýza není vhodná pro osoby s kovovými implantáty, kardiostimulátorem, nádorovým onemocněním, vysokým cholesterolem, diabetes nebo kožním onemocněním. Tato procedura se také nedoporučuje osobám s Raynadudovou chorobou. Před samotným ošetřením je vždy dobré poradit se s odborníkem, seznámit ho s vaším zdravotním stavem a zmínit problémy, které se mohou zdát nepodstatné. Takto si budete moci být jistí, že pro vás zákrok bude naprosto bezpečný a nebudete muset mít žádné obavy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19046 (novesluzby.cz#23969)


Přidat komentář